Hatay’ a GÜVEN Geliyor

Ak Parti Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı ile siyasete giren Abdülkerim Güven TBMM için çalışmalara hız verdi

HATAY’ A GÜVEN LAZIM

27. Dönem Ak Parti 6. sıra Hatay Milletvekili adayı olan Abdülkerim Güven Hatay’ ı karış karış geziyor.

Ak Parti kurulduğu günden bu güne kadar her çalışma ve seçimde sahalarda olan Abdülkerim Güven Arsuz, Antakya, Kırıkhan, Yayladağı’ ndan sonra bu günde Belen’ e seçim çalışma programına katıldı.

Güven yaptığı açıklamalarda; ” Hatay’ da gittiğimiz her yer, mahalle sokak ülkemizin geçmişten günümüze kadar geçen süreci çok iyi biliyor. Ülkemizin devrim niteliğinde yaptığı hizmetleri ve değişimlerden vatandaşlarımız gayet memnun. Biz Türkiye’ nin yeni yönetim sisteminde Türkiye’ nin nasıl şaha kalkacağını anlatıyor ülkemizin geçmişte yaşadığı zaman kayıplarını ve fırsatları tekerrür etmemesi gerektiğini vurguluyoruz. Allah’ ın izniyle Meclisimizde çoğunluğu sağlayıp Kurucumuz Recep Tayyip Erdoğan’ ın başkanlığında daha verimli işlere onay vermek olacaktır.” dedi.

“HATAY EN AZ 6 ÇIKARTACAK”

AK Parti Hatay’ da neredeyse her seçimde yukarıya doğru ivme kazanmış bir partidir. En son genel seçimlerde 6. sırada olan Filiz Özçörekçi çok az bir farklı 6. sıradan vekilliği kaçırdı. Bu sefer 11 vekil kontenjanımız var ve biz daha da güçlü bir şekilde Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ a Hatay’ da sayımızı yükselterek başarımızı göstermek istiyoruz.

“Başkanlık Erdoğan, vekillikte başka parti” ibaresi şer odaklarının ülkemiz hatta partimize dair işlemiş olduğu bir algıdır. Bu tuzağa özellikle Ak Partili kardeşlerimizin düşmemesi gerekmektedir. Başkan Recep Tayyip Erdoğan olacak ama ülkemizin kararları için alınacak oylamada vekil çoğunluğu sağlanmadığı için masada kalacak! Bu sadece Cumhurbaşkanımızı değil ülkemizi de diz çöktürmek demektir. Şahsi sorunlarımızı kenara koyup ülkemizin, çocuklarımızın bekası için oyumuzu kullanmamız gerekmektedir.

“BAŞKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN”

“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Allah’ ın izniyle vatan ve geleceğimiz için kurulan ittifaktan alnının akıyla galip gelecektir. Halkımız Ak Parti döneminde bu ülkenin nereden nerelere geldiğini çok iyi biliyor ve gençlerimize de biz bunu iyi bir şekilde anlatıyoruz.” dedi.

“BELEN- YAYLADAĞI- ALTINÖZÜ VE….”

Ben sadece İskenderunlular’ ın değil tüm Hataylılar’ ın vekili olacağım. Bir tarafım Hassa, bir tarafım Yayladağı, bir tarafım İskenderun ve Belen. Bu kadar yere hitap etmek vekil oluncada dertleriyle dertlenmek bana nasip olur umarım. Ben Hatay’ ın dört bir yanını geziyor ve sorunlarını iyi biliyorum. Allah’ ın izni ve hemşehrilerimin oylarıyla bu seçimde Ak Parti’ nin vekil sayısı olarak yükseldiğini göreceğiz.” Açıklamalarında bulundu.