Hatay’ ın Yeni Yüzü Mehmet Yılmaz

27. Dönem Ak Parti Hatay Milletvekili Aday Adayı Mehmet Yılmaz’ dan açıklamalar;

“TÜRKİYE ŞAHLANACAK”

24 Haziran 2018′ de yapılacak olan Genel seçimde kentimizin genç, dinamik ve başarılı çalışmalarıyla aday adaylığına başvuran işadamlarından Mehmet Yılmaz dikkat çekmeye devam ediyor.

Ak Parti Hatay Aday Adaylık tanıtım toplantılarında adından sık sık söz ettiren Yılmaz açıklamalarıyla kalpleri kazanıyor. Yaptığı açıklamalarda kent ve ülke gündemine değinirken; ” Ak Parti ve Cumhurbaşkanımızın ülkemizi hangi seviyelerden nerelere getirdiğini sadece ülkemizde değil dünyada bilmeyen yok. Bu doğrultuda tüm enerjim, çevrem ve Reisimize duyduğumuz güven ile aday adaylığa başvuruda bulundum. Şahsıma fırsat verilirse ülkemize daha iyi hizmet etmek, Hatayımız’ ın talep ve arzularını en güzel biçimde Ankara’ ya bu istekleri yerine getirmek olacaktır. İşimizden ötürü Hatay’ ın dört bir yanında geniş çevreye sahip olmamdan ötürü hangi bölgemizde neler yaşanıyor biliyor, tanık oluyorum. Bizler Hataylı olarak kardeşlik örneği vermiş ve bir arada yaşamanın huzurunu taşımaktayız. Bu sebeple birlik ve beraberliğimiz 24 Haziran seçimlerinden sonra daha da artacak dünyaya daha güçlü, kendinden emin, iri, diri olarak yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

“KUDÜS’ TE KAN AKIYOR”

Kudüs ile ilgili gündemi değerlendiren Mehmet Yılmaz; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ ın deyimiyle Kudüs bizim kırmızı çizgimizdir. Ne yazık ki Filistinli kardeşlerimize kendi topraklarında katliam yapılmakta ve bu katliama sadece Türkiye sesini yükseltiyor. Umarım ki tüm Arap- müslüman ülkeler birlik ve beraberlik içinde zulmedenlere karşı daha net tavır takınırlar.

İşte bu sebepten biz sadece 81 milyonun huzuru geleceği değil ortadoğu’ nun hatta tüm İslam coğrafyasının umudu olmuş bir ülkenin lideri olan Cumhurbaşkanımız’ ı 24 Haziran’ da Başkan yapacağız.” açıklamalarında bulundu.

Mehmet Yılmaz; 30 Eylül 1980 Antakya doğumlu olup Aksaray Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu evli ve iki çocuk babası, Göktuğ  Lojistik Ltd.Şti ve Word Businnes Class Lojistik A.Ş kurucusu. Program olarak iyi derecede İngilizce-Almanca bilmektedir.