14 Aralık 2018 Cuma
    Hava durumu güncelleniyor...
Diğer “VİDEO GALERİ ” Haberleri

Böyle Konser Görülmedi

İskenderun’ da Çocuk Konseri Damgasını Vurdu. İskenderun Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuvar’ ın da gerçekleşen ilk Çocuk Konseri okul öncesi öğrencilerle doldu taştı.... Devamı..

Şu Ana Kadar Kimsenin Sonuna Kadar İzleyemediği Bol Çikolatalı Video

Biraz iddialı girdik, farkındayız. Ama bize birazdan hak vereceksiniz. Çünkü kuvvetle muhtemel, videoyu yarıda bırakıp çikolata yemeye gideceksiniz ya da çikolata krizinize... Devamı..

Bülent Arınç’tan Melih Gökçek’e İstifa Cevabı

Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında basına açıklama yapan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, kendisi için ‘İstifa Etsin’ diyen Ankara Büyükşehir Belediye... Devamı..

Uğur Fırat: “Yusuf Civelek adam gibi adamdır”

İskenderun Esnaf Odası’nı ziyaret eden CHP Hatay Milletvekili A.Adayı Dr.Yusuf H.Civelek: Esnafımızın sorunlarının giderilmesi için çalışacağım Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Aday... Devamı..

Yılbaşı Ağacı nasıl süslenir?

 “Yılbaşı ağacımı nasıl süsleyeceğim?” diye hâlâ düşünüyor musunuz? Buyurun... Devamı..

Marmaray’ın şarkısını da yaptılar!

Ekim’de açılan ve dün yapılan ilk seferlerde yaşanan arızalarla gündeme oturan Marmaray’a Sinan Yılmaz şarkı yaptığını açıkladı. Dün yaşanan skandal arızaların ardından... Devamı..

Ali İsmail Korkmaz’ı böyle öldürmüşler!

Eskişehir’de döverek öldürülen Ali İsmail Korkmaz’ın şimdiye dek saklanan dövülme görüntüleri ortaya çıktı! İşte o... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: