28 Kasım 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
4 Ekim 14:03
Yorum Yok
692
“Hatay’ın her ucuna demiryolu…”

“Hatay’ın her ucuna demiryolu…”

Yusuf Civelek, Büyükşehir Belediye Başkanı olması halinde işe altyapıdan başlayacağını söyledi.

 

 Hatay’a ray yolu açacağım!

 

İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek, Büyükşehir Belediye Başkanı olması halinde işe altyapıdan başlayacağını söyledi. Hatay’ın ilçelerinde altyapı sorununun tarihe karışması için mesai yapacağını belirten Civelek, çılgın projesini de Hatay’ın her ucuna demiryolu getirmek olduğunu açıkladı.

 

CHP’li Başkan Civelek seçim ve beklentilerle ilgili Vatan’a şöyle konuştu: “Diğer aday adayı arkadaşlarımla birlikte CHP’nin Hatay büyükşehir belediyesini kazanması için elimizden geleni yapacağız. Şanslarımız eşit. İskenderun’da altyapıyı sonlandırdıktan sonra buradaki görevimi huzur içinde bırakacağım. Önemli olan kalıcı eser bırakmak ve bunu yaptığıma inanıyorum. Hatay genelinde de takdir edildiğime inanıyorum. Bu yüzden Büyükşehir’e talip oldum. İlk iş olarak envanter çıkaracağım, eksikleri belirleyip işe altyapıdan başlayarak projelendireceğim. Hatay’ın her ucuna demiryolu getirilmesi için projem var. Çünkü ulaşım en önemli altyapıdır. AK Parti’nin favori gösterilmesi doğru olmaz. Bu bir hizmet yarışıdır. Halk iradesini sandığa yansıtacaktır. Sonuçta en iyi hizmeti getirecek olan ipi göğüsler”

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: