23 Eylül 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
4 Ekim 14:03
Yorum Yok
633
“Hatay’ın her ucuna demiryolu…”

“Hatay’ın her ucuna demiryolu…”

Yusuf Civelek, Büyükşehir Belediye Başkanı olması halinde işe altyapıdan başlayacağını söyledi.

 

 Hatay’a ray yolu açacağım!

 

İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek, Büyükşehir Belediye Başkanı olması halinde işe altyapıdan başlayacağını söyledi. Hatay’ın ilçelerinde altyapı sorununun tarihe karışması için mesai yapacağını belirten Civelek, çılgın projesini de Hatay’ın her ucuna demiryolu getirmek olduğunu açıkladı.

 

CHP’li Başkan Civelek seçim ve beklentilerle ilgili Vatan’a şöyle konuştu: “Diğer aday adayı arkadaşlarımla birlikte CHP’nin Hatay büyükşehir belediyesini kazanması için elimizden geleni yapacağız. Şanslarımız eşit. İskenderun’da altyapıyı sonlandırdıktan sonra buradaki görevimi huzur içinde bırakacağım. Önemli olan kalıcı eser bırakmak ve bunu yaptığıma inanıyorum. Hatay genelinde de takdir edildiğime inanıyorum. Bu yüzden Büyükşehir’e talip oldum. İlk iş olarak envanter çıkaracağım, eksikleri belirleyip işe altyapıdan başlayarak projelendireceğim. Hatay’ın her ucuna demiryolu getirilmesi için projem var. Çünkü ulaşım en önemli altyapıdır. AK Parti’nin favori gösterilmesi doğru olmaz. Bu bir hizmet yarışıdır. Halk iradesini sandığa yansıtacaktır. Sonuçta en iyi hizmeti getirecek olan ipi göğüsler”

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: