22 Kasım 2019 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
6 Eylül 20:50
Yorum Yok
887
HATAY’IN VALİ DOĞAN ŞANSI

HATAY’IN VALİ DOĞAN ŞANSI

Hatay Valisi Rahmi Doğan Hatay’ ın tüm ilçeleriyle çok yakından ilgileniyor.
Mesela Çevlik- Arsuz yolunun %65′ i bittiğini ve Kasım ayına varmadan açılacağını söyledi.
HADO ile ilgili Iskenderun’ da liman izin sıkıntısı yaşandığından yapılamayacağını hatta tüm bürokrasi zemininde olması için çalıştıklarını ifade etti ve Hatay olarak nisan ayında bu seferlerin başlaması için izinlerin alındığını dile getirdi.
Mesela; Hatay günlerinde esnaf olarak en az Hataylı olduğunu söyleyen Hatay Valimiz Rahmi Doğan ” ilgili esnaf odaları ve TSO ile irtibata geçtiklerini kayıtlı esnaf olanların orada tezgah kuracaklarını dile getirdi.
Tabi ki ilçe kaymakam ve belediyelerle ortak fikir noktasında bir çok alışverişte bulunan Valimiz “Yarın (Salı) günü Erzin’ e gideceğini ve orada bir takım incelemelerde bulunacağını söylemişti.
Hatay’ ı karış karış gezen ve gerçekten gönül işi ile sorumluluğundan fazlasını hayata geçiren ve Hatay için yapılacak şeylere ciddi anlamda mesai harcayan ender Valilerimizden biridir.
Biz her şeyden önce azimli, açıksözlü, yapıcı ve bir eser bırakmak için mücadele eden Valimiz Rahmi Doğan’ a teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.
Hatay böyle güzel insanlarla eminim çok güzel yol ilerleyecektir.
Başarılar Sayın Valim.
IŞIK ŞENER/BÜYÜKŞEHİR GAZETESİ

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “HABERLER ” Haberleri

75.Yıl Anaokulu Öğretmen Günü’nü Kutladı

Uzun Yıllar Başarılı Eğitim Sunan Gani Bahadırlı 75.Yıl Anaokulu Öğretmenler Günü’nü Kültürel Gezi ile Kutladı. Ara Tatil sürecinde Okul Müdürü Hasan Akdoğan... Devamı..

İskenderun 1.si N.S.O.T Anokulu

İskenderun geneli “24 Kasım Öğretmenler Günü” etkinlikleri kapsamında yapilan yarışmayı Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu öğrencisi Ada Gülaydın birinci oldu Okul Müdürü... Devamı..

Savaş’tan Yönden’ e Ziyaret

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Sn. Lütfü Savaş,İlçemiz Kaymakamı Sayın İskender Yönden’i ziyaret etti. 21 Kasım 2019 Perşembe günü saat 11.30’ da... Devamı..

Başarılı Polislere Ödül

İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, başarılı trafik polislerini ödüllendirdi. İlçemizde görev yapan,  gece gündüz sıcak soğuk demeden özverili çalışan trafik polislerini... Devamı..

İTSO-AlbarakaTürk Kobi Anlaşması

Albaraka Türk’ten İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine Özel Kobi Destek Finansmanı Kampanyası Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. İskenderun Şube müdürü Fikret... Devamı..

Karaağaç Sahil Yolu İncelemesi

Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolu İnşaatında Incelemede bulunuldu Arsuz Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolunun 2.5 Km’lik bölümünde bordür döşeme çalışmaları başladı. Arsuz Kaymakamı Musa... Devamı..

Hatay Kış Şöleninde

HATAY KIŞ ŞÖLENİNİN ONUR KONUĞU OLUYOR Tarihi, kültürel ve ekonomik zenginlikleri ile birlikte mutfak kültürü ve tıbbi aromatik bitkileriyle eşsiz yapıya sahip... Devamı..

Verginin Son Günü 2 Aralık

EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİNDE SON GÜN 2 ARALIK İskenderun Belediyesi, mükelleflere hatırlatmada bulunarak, Emlak, Çevre Temizlik, İlan ve Reklam Vergisi ikinci... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: