18 Eylül 2019 Çarsamba
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
6 Eylül 20:50
Yorum Yok
834
HATAY’IN VALİ DOĞAN ŞANSI

HATAY’IN VALİ DOĞAN ŞANSI

Hatay Valisi Rahmi Doğan Hatay’ ın tüm ilçeleriyle çok yakından ilgileniyor.
Mesela Çevlik- Arsuz yolunun %65′ i bittiğini ve Kasım ayına varmadan açılacağını söyledi.
HADO ile ilgili Iskenderun’ da liman izin sıkıntısı yaşandığından yapılamayacağını hatta tüm bürokrasi zemininde olması için çalıştıklarını ifade etti ve Hatay olarak nisan ayında bu seferlerin başlaması için izinlerin alındığını dile getirdi.
Mesela; Hatay günlerinde esnaf olarak en az Hataylı olduğunu söyleyen Hatay Valimiz Rahmi Doğan ” ilgili esnaf odaları ve TSO ile irtibata geçtiklerini kayıtlı esnaf olanların orada tezgah kuracaklarını dile getirdi.
Tabi ki ilçe kaymakam ve belediyelerle ortak fikir noktasında bir çok alışverişte bulunan Valimiz “Yarın (Salı) günü Erzin’ e gideceğini ve orada bir takım incelemelerde bulunacağını söylemişti.
Hatay’ ı karış karış gezen ve gerçekten gönül işi ile sorumluluğundan fazlasını hayata geçiren ve Hatay için yapılacak şeylere ciddi anlamda mesai harcayan ender Valilerimizden biridir.
Biz her şeyden önce azimli, açıksözlü, yapıcı ve bir eser bırakmak için mücadele eden Valimiz Rahmi Doğan’ a teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.
Hatay böyle güzel insanlarla eminim çok güzel yol ilerleyecektir.
Başarılar Sayın Valim.
IŞIK ŞENER/BÜYÜKŞEHİR GAZETESİ

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “HABERLER ” Haberleri

İTSO’ya Odalardan Ziyaret

DASİFED yönetim kurulu başkanı Faruk Ekinci ve ATSİAD Genel sekreteri Fatin Bereketoğlu, İTSO’yu ziyaret etti. Doğu Akdeniz Sanayici ve İş İnsanları Federasyonu... Devamı..

İSTE Rektörü Belli Oldu

Son dakika: Başkan Erdoğan 3 üniversiteye rektör ataması yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın üç üniversiteye rektör atamasına ilişkin kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.... Devamı..

Ayğan ve Kaya Aileleri Mutlu Günü

Kentimizin tanınmış ailelerinden Ayğan ve Kaya Ailelerin mutlu günü Mediha-Beşir Kaya çiftinin evlatları Merve Kaya ile Şükran-Ömer Ayğan’ın oğulları Emre Ayğan, güzel... Devamı..

Belediye’ den Doğa Yürüyüşü

İSKENDERUN BELEDİYESİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEDİ İskenderun Belediyesi vatandaşların sosyal ve sportif yaşantısına, hareketli yaşam tarzına katkı sağlayabilmek, amacıyla doğa yürüyüşü düzenledi. Atik... Devamı..

75. Yıl Anaokulu Coşkuyla Açıldı

2019-2020 eğitim öğretim yılına başlayan Dr. Gani Bahadırlı 75. Yıl Anaokul müdürü Hasan Akdoğan veliler toplantısı sonrası okul tarafından yapılan asure ikramında... Devamı..

N.S.O.T Merhaba Dedi

Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu Eğitim’e Merhaba Etkinliği İskenderun’da en anaokulu olarak üst sıralarda yer alan Anaokulu Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Teksöz’ e Ziyaret

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ, HESOB BAŞKANI TEKSÖZ’Ü ZİYARET ETTİ        Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’ü ziyaret ederek yönetim... Devamı..

HBB’ den Tarator Yapımı

TARATOR YAPIMI HİÇ BU KADAR EĞLENCELİ OLMAMIŞTI UNESCO Hatay Gastronomi Evi 11 Eylül Çarşamba günü Türkiye’nin çeşitli yerlerinden üyeleriyle Hatay’a gelen Kültürel... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: