09 Ağustos 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
6 Eylül 20:50
Yorum Yok
970
HATAY’IN VALİ DOĞAN ŞANSI

HATAY’IN VALİ DOĞAN ŞANSI

Hatay Valisi Rahmi Doğan Hatay’ ın tüm ilçeleriyle çok yakından ilgileniyor.
Mesela Çevlik- Arsuz yolunun %65′ i bittiğini ve Kasım ayına varmadan açılacağını söyledi.
HADO ile ilgili Iskenderun’ da liman izin sıkıntısı yaşandığından yapılamayacağını hatta tüm bürokrasi zemininde olması için çalıştıklarını ifade etti ve Hatay olarak nisan ayında bu seferlerin başlaması için izinlerin alındığını dile getirdi.
Mesela; Hatay günlerinde esnaf olarak en az Hataylı olduğunu söyleyen Hatay Valimiz Rahmi Doğan ” ilgili esnaf odaları ve TSO ile irtibata geçtiklerini kayıtlı esnaf olanların orada tezgah kuracaklarını dile getirdi.
Tabi ki ilçe kaymakam ve belediyelerle ortak fikir noktasında bir çok alışverişte bulunan Valimiz “Yarın (Salı) günü Erzin’ e gideceğini ve orada bir takım incelemelerde bulunacağını söylemişti.
Hatay’ ı karış karış gezen ve gerçekten gönül işi ile sorumluluğundan fazlasını hayata geçiren ve Hatay için yapılacak şeylere ciddi anlamda mesai harcayan ender Valilerimizden biridir.
Biz her şeyden önce azimli, açıksözlü, yapıcı ve bir eser bırakmak için mücadele eden Valimiz Rahmi Doğan’ a teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.
Hatay böyle güzel insanlarla eminim çok güzel yol ilerleyecektir.
Başarılar Sayın Valim.
IŞIK ŞENER/BÜYÜKŞEHİR GAZETESİ

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “HABERLER ” Haberleri

HBB’den Kumlu’ ya Yol Yapımı

KUMLU’DAKİ ÇALIŞMALAR ÖZVERİYLE DEVAM EDİYORHatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, kent genelinde sürdürdüğü yeni yol yapım, bakım, onarım ve iyileştirme... Devamı..

Son Dakika:Bedelli Askerlik…

2020 bedelli askerlik ücreti değişti: İşte yeni rakamlar Bedelli askerlik 2020 yılı Temmuz/Aralık dönemine ilişkin tutar belirlendi. Yapılan aylık katsayı değişikliğiyle bedelli... Devamı..

Kaşıkçı’ dan Baro Açıklaması

Hatay MHP Milletvekili Lütfi Kaşıkçı Hatay Baro Başkanı Ekrem Dönmez’ in Polis ile ilgili yaşadığı olayı değerlendirdi. İçişleri Bakanlığımızın olurlarıyla vatandaşlarımızın Kurban... Devamı..

“İSTE’yi Tercih Edin”

Süleyman Beledioğlu: “Gönül Rahatlığıyla İSTE’yi Tercih Edin” Türkiye’nin önde gelen eğitimcilerinden olan ve üniversite tercihlerinde adayların otorite isim olarak görüp, Bonus Hoca... Devamı..

Antakya Bld Meclisi Toplanıyor

ANTAKYA BELEDİYE MECLİSİ 5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 14.00’DE TOPLANIYOR                Antakya Belediye Meclisi, 5 Ağustos Çarşamba günü saat 14.00’de Antakya Ticaret Borsası... Devamı..

Kızılay’dan Güngör’e Plaket

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör’e kan bağışına vermiş olduğu destek ve kan bağışını teşvik edici çalışmaları nedeniyle Kızılay İskenderun Şubesi... Devamı..

HBB Zabıtası’ndan Denetim

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları amacıyla Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde denetim gerçekleştirdi.Halkın can ve mal güvenliğini... Devamı..

Güven’den Bayram Kutlaması

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven’ den Bayram Kutlaması Başkan Güven; “Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik eder, sevdiklerinizle sağlık ve... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: