HATİAB Öğrencilere Bilgi Verdi

Hatay İşadamları ve Bürokratları Derneği öğrencileri bilgilendirmeye devam ediyor.

HATİAB Sosyal Projelerine Devam Ediyor

HATİAB Başkanı İbrahim Güder ve HATİAB Genç Hatay Şube Başkanı Yasin Durkal’ ın verimli çalışmaları sayesinde hukuk fakültesi öğrencileri Türk Yargı Sistemi hakkında bilgi sahibi oluyor.

Hakim ve Savcılar Kurulu (HSK) üyesi Prof. Dr. Ali Cengiz Köseoğlu, Hatiab YİK üyesi ve Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) başkanı Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, İstanbul Anadolu Adliyesi Başsavcısı İsmail Uçar, Hatiab YİK üyesi, Türkiye Gönüllü Teşeküller Vakfı (TGTV) başkanı Av. Hamza Akbulut ve Hatiab YİK üyesi olan Şekerbank Genel Müdürü Servet Taze, HATİAB Gençlik yapılanması Genç Hatiab’lı hukuk fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi.

HSK üyesi Prof. Dr. Ali Cengiz Köseoğlu, Türk Yargı Sistemi ile son günlerdeki güncel konular üzerine konuşma yaptı. Konuşmasını bitiminde öğrencilerin merak ettikleri konularda soru cevap yapıldı.

HATİAB YİK üyesi TYB Başkanı Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan ve diğer konuklarda bir araya gelen öğrenciler yapılan söyleşi de bilgi alışverişinde bulunduklarından dolayı mutlu oldular.