Haydi İyi Tıraşlar…

Devlet hep 18 yaşındadır. Hatta şuan 18 yaşındaki o genç daha olgun, bir çok şey yaşayıp, eli kolu biraz çizilmiş vaziyette bir kargaşadan çıkıverdi.
18 yaşındaki bu devletin düşmanı olduğu kadar arkadaşı, dostu çok olduğunu ve yine bir kavgada yüzlerce, binlerce canını vereceği insanlar olduğunu gösterdi.
Şimdi öyle bir 18 yaşındaki bu devlet; büyümüş yaşını almış ama adam olamayan, devletini gözü gibi koruyamamış siyasetçileri, güvenlik güçlerini ve ciğeri beş para etmez paşaları bile önünde diz çöktürmüş vaziyette çok şükür…
Şair marşımızda ne diyordu; “Verme dünyaları alsan da bu cennet vatanı!”
Çanakkale savaşından sonra en arınarak çıkılan ikinci bir toprak kurtarma operasyonu yine bir başkomutan ve yine milli bir halk mücadelesi 15 Temmuz günü gerçekleşmiştir.
İşte bu cennet vatanı satanlar bir bir hesaba çekilirken, kimi siyasi geleceği, kimi koltuğu, kimi ticareti ve kimi egosunu düşünerek hizmet etmiş hepsi çıkıyor ortaya.
Yeter mi? YETMEEEZ!
MHP’ deki Fetö temizliği yapılmaya başlandı yarın CHP de yapmak zorunda.
Ve Ak Parti iç hesabına döndüğünde eminim ki eski bakanlar, vekiller, il ve ilçe başkanları ve o lanet örgüte sırtını yaslayıp hala Ak Parti teşkilatlarına alanların da hesaba çekileceği günler gelecek.
Sadece bu kadar mı?
MHP içinde birden gizli desteklerle yükselişe geçen Fetö sempatizanları ne kadar inkar etseler de şuan ki psikolojileri niyeyse başbakan olma hedeflerini alaşağı etmiş durumda!
Saygıdeğer bir MHP’ li büyüğümün ” Fetöcüden ülkücü, ülkücüden Fetö’cü olmaz” dediği gibi…
Fısıltı gazetelerinden duyduğumuz kadarıyla yakın bir zamanda bu örgütün sempatizanları, referanslarıyla gelenleri, tüm dostane ve yasal uyarılara rağmen kendisini ve çocuğunu bu örgüt şemasından uzaklaştırmayanlara da sıra gelecek.
Ak Parti şüphesiz kendi içinde mahalle temsilcilerine kadar temizliğini yapacak ve parti içi tasfiyesine gerekirse cezaya çarptırılacaktır.
Sanmayın Parti Bakanı, Vekili, İl ve İlçe Başkanı ve Partiye üye olmanız sizi kurtaracak! Hepiniz ne ektiyseniz ne kadar ikili oynadıysanız açığa çıkacak!
Mesela bazı belediyeler var Gülen okullarını yıkmak istemesine rağmen bazı gücün durdurması yüzünden yıkımı başlatamıyordu!
Şüphesiz onlarda bir güzel dosyalanıyordur bilirkişiler tarafından!
Değerli okuyucularım bu konularda İskenderun’ da 25 Aralık değil 17 Aralık günü şahsım ve bir kaç dostum tarafından başlattığım mücadelede bir çok yalnızlık çekmiş özellikle maddi açıdan şahsıma ciddi manada yıldırmalar yapılmıştı.
Unutmadım! Unutursam namerdim…
Sizde unutmayın!
F16’lar Özel Hakekatı bombaladığını, Tank ile halkın üstünden geçtiğini, kadın erkek çocuk demeden yaptıkları kıyımı unutmayın!
Cumhurbaşkanımızın 15 Temmuz şehitleri cenazesindeki için için ağlamasını unutmayın.
Size yapılan haksızlığı, tüm organlardan sızmalarını, sınavınızı, başarınızı, kariyerinize yapılan bu haksızlığı unutmayın…
Siz unutursanız çocuğunuza da 15 Temmuzları yaşatmak için kolları sıvayacaklardır.
Siz mücadele etmeyenleri önemsemeyin, siz dün sosyal medyalarından Fetö’ yü destekleyen ama şimdi en önde milli mücadele örneği sergileyenleri de unutmayın.
Siz düne kadar seçimlerde, hukukta, siyasette, iş hayatında fetö’ ye tek kelime ters konuşamayanların şimdilerde “Alçak-Hain Fetö” demelerine de inanmayın!
17-25 Aralık’ tan sonra başını kuma gömen devekuşlarının popolarını iyi biliyoruz. Yüzlerini gizleseler de kaba etlerinden tanırız biz onları…
Sıra onlara, sıra hainlere, sıra bu partiden ekmek yeyip ihanet edenlere gelecektir..
Bu partinin etinden sütünden faydalananlara sesleniyorum, Tövbeniz geçersiz, amel defteriniz kapalıdır!