07 Ağustos 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
26 Nisan 16:16
Yorum Yok
1148
HBB’ den İskenderun Sahiline Asfalt

HBB’ den İskenderun Sahiline Asfalt

HBB Başkanı Lütfü Savaş seçimden sonra çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

HBB Başkanı Lütfü Savaş; ” İskenderun’ da dağ yolları, köy yolları ve şehir içi en kaliteli şekilde asfaltlamayı yaptık, yapmaya devam ediyoruz. İskenderunlu vatandaşlarımızın hizmetine sunduğumuz sahil bandı ve Mete Aslan Bulvarında asfaltı yenileyerek İskenderun’ un en önemli caddelerini kısa bir süre sonra trafiğe açacağız. Ekiplerimiz gece gündüz tüm özveriyle çalışmalara devam ediyor.” açıklamalarında bulundu.

HBB 3. Bölge Zabıta Müdürü Mehmet Kaplan 10km bulacak olan sahil bandı ve Mete Aslan bulvarı asfaltlama çalışmalarında zabıta ekipleriyle trafik önlemleri alarak çalışmayı yerinde takip ediyor. Kaplan yaptığı açıklamada “Hatay Büyükşehir Belediyesinin İskenderun Atatürk Bulvarında asfaltlama çalışmaları başlamış olup bölge zabıta ekiplerimiz gerekli önlemleri almıştır. Vatandaşlarımızın ve sürücülerimizin anlayışına sığınarak bizlere yardımcı olmasını bekliyoruz. Memleketimize hayırlı olsun.” dedi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

HBB’den Kumlu’ ya Yol Yapımı

KUMLU’DAKİ ÇALIŞMALAR ÖZVERİYLE DEVAM EDİYORHatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, kent genelinde sürdürdüğü yeni yol yapım, bakım, onarım ve iyileştirme... Devamı..

Son Dakika:Bedelli Askerlik…

2020 bedelli askerlik ücreti değişti: İşte yeni rakamlar Bedelli askerlik 2020 yılı Temmuz/Aralık dönemine ilişkin tutar belirlendi. Yapılan aylık katsayı değişikliğiyle bedelli... Devamı..

Kaşıkçı’ dan Baro Açıklaması

Hatay MHP Milletvekili Lütfi Kaşıkçı Hatay Baro Başkanı Ekrem Dönmez’ in Polis ile ilgili yaşadığı olayı değerlendirdi. İçişleri Bakanlığımızın olurlarıyla vatandaşlarımızın Kurban... Devamı..

“İSTE’yi Tercih Edin”

Süleyman Beledioğlu: “Gönül Rahatlığıyla İSTE’yi Tercih Edin” Türkiye’nin önde gelen eğitimcilerinden olan ve üniversite tercihlerinde adayların otorite isim olarak görüp, Bonus Hoca... Devamı..

Antakya Bld Meclisi Toplanıyor

ANTAKYA BELEDİYE MECLİSİ 5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 14.00’DE TOPLANIYOR                Antakya Belediye Meclisi, 5 Ağustos Çarşamba günü saat 14.00’de Antakya Ticaret Borsası... Devamı..

Kızılay’dan Güngör’e Plaket

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör’e kan bağışına vermiş olduğu destek ve kan bağışını teşvik edici çalışmaları nedeniyle Kızılay İskenderun Şubesi... Devamı..

HBB Zabıtası’ndan Denetim

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları amacıyla Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde denetim gerçekleştirdi.Halkın can ve mal güvenliğini... Devamı..

Güven’den Bayram Kutlaması

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven’ den Bayram Kutlaması Başkan Güven; “Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik eder, sevdiklerinizle sağlık ve... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: