HBB’ den Öğrencilere Sürpriz Proje

BAŞKAN SAVAŞ’IN ÖNGÖRÜLÜ HİZMET ANLAYIŞI EĞİTİM CAMİASININ YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) tarafından eğitim kurumlarında başlatılan onarım ve yenileme çalışmaları, öğrencilerin eğitim ortamlarının iyileştirilmesi anlamında takdir topluyor. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın eğitime verdiği önem ve geleceğimizin teminatı olan öğrencilere yönelik gösterdiği hassasiyet çerçevesinde hareket eden HBB ekipleri, okullarda başlatılan projeleri bir bir hayata geçirerek eğitim camiasının yüzünü güldürüyor.

HBB’ DEN PAYAS’ A 4 BİN METREKARELİK ÇOK AMAÇLI SPOR KOMPLEKSİ PROJESİ

Yapılan bakım, onarım ve yenileme çalışmaları kapsamında Başkan Savaş’ın desteği ile Payas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde çok amaçlı spor kompleksi projesinin startı verildi. 4 bin öğrenci kapasiteli Meslek Lisesine kazandırılacak olan ve 4 bin m2’lik spor alanı içerisinde futbol halı sahası, basketbol sahası ve giyinme odaları ile duş alanları bulunacak.

PROJE, 430 BİN TL’YE MAL OLACAK

Payas İlçe Milli Eğitim Müdürü Eray Sarı ve okul idaresi ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen HBB 3. Bölge Zabıta Müdürü Ahmet Keskin, hayata geçirilecek projenin şimdiye kadar eğitim kurumlarda yapılan çalışmaların içerisinde en kapsamlı proje olduğunu belirtti. Ayrıca Başkan Savaş’ın 430 bin TL’ye mal olacak kompleksin açılışını Temmuz ayında hayata geçireceğini ifade etti. Okul idaresi ve öğrenciler okullarına yeni bir spor alanı kazandıran ve eğitime verdiği katkılardan dolayı Zabıta Müdürü Keskin aracılığı ile Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkürlerini ilettiler.