06 Temmuz 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
2 Ağustos 13:31
Yorum Yok
475
HBB İl Geneli Ulaşım Sorununu Çözüyor

HBB İl Geneli Ulaşım Sorununu Çözüyor

HBB’NİN İL GENELİNDE ULAŞIM STANDARTLARINI YÜKSELTME SEFERBERLİĞİ HIZ KESMİYOR

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ ın öncülüğünde il genelindeki yol yapım, bakım ve onarım seferberliği kapsamında HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Erzin ilçesi Hürriyet Mahallesi’nde (Eski Adana yolu) sathi kaplama öncesi zemin iyileştirme çalışmalarına başladı.

ERZİN İLÇESİ HÜRRİYET MAHALLESİ’NE (ESKİ ADANA YOLU) 8000 METRE SATHİ KAPLAMA UYGULANACAK

İl genelinde özverili çalışmalar gerçekleştirerek mevsim koşullarının etkisiyle aşınmış olan ve vatandaşların kullanmakta sıkıntı yaşadığı güzergâhları revize eden ekipler, sorumluluk dâhilindeki yollarda kaliteli hizmetlere imza atmaya devam ediyor. HBB ekipleri, zemin iyileştirme çalışmalarının hemen ardından sathi kaplama uygulayarak bu noktada başlattığı çalışmaları kısa sürede tamamlayıp, ulaşıma rahat bir nefes aldırarak, vatandaşların can ve mal güvenliği sağlamayı amaçlıyor.

HBB EKİPLERİ, BAŞKAN SAVAŞ ÖNCÜLÜĞÜNDE İL GENELİNDEKİ YOLLARI REVİZE EDİYOR

Ulaşım standartlarını yükselten Başkan Savaş öncülüğündeki HBB ekipleri, il genelinde yolları revize edilmemiş mahalle kalmayıncaya dek hummalı çalışmalara devam edileceğini bildirdi. Erzinliler, nitelikli ve geleceğe dönük hizmetleri hayata geçiren HBB ekipleri aracılığıyla Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a teşekkürlerini ilettiler.

Anahtar Kelime: , , , , , ,

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Buyukelçi’den HBB’ye Ziyaret

BAŞKAN SAVAŞ KAZAKİSTAN CUMHURİYETİ TÜRKİYE BÜYÜKELÇİSİ ABZAL SAPARBEKULY VE İŞ İNSANLARI İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş,... Devamı..

Vali İsmi İçin İmza Toplandı

Son Valiler Kararnamesi ile merkeze alınan Vali Mustafa Yaman’ın isminin verildiği Spor Merkezi, okul binası ve cadde isimlerinin değiştirilmesi için bir grup... Devamı..

Işık Şener’den “Adaletli Hizmet”

Fatih Tosyalı geçtiğimiz gün benimle beraber üç gazeteci arkadaşımızı asfalt için Numune mahallesi ve Sanayi içi ile alternatif yollara dökülen asfaltı yerinde... Devamı..

Arsuz’a Nezaket Ziyareti

Hatay Vakıflar Bölge Müdürlüğüne yeni atanan Ümit Gökhan ÇİÇEK ilçemize ziyarette bulundu.Sayın Valimiz Rahmi DOĞAN ile birlikte Rhosus Antik Kentte incelemelerde bulunan,... Devamı..

Palmiye’de Tüp Bebek Dönemi

PALMİYE’DE ‘TÜP BEBEK MERKEZİ’ DÖNEMİİskenderun Palmiye Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum, Tüp Bebek, İnfertilite (Kısırlık) Uzmanı Op. Dr. Ozan Turgut, infertilite ve... Devamı..

Yayman Tarihe Sahip Çıkıyor

TARİHİ BİNA KURTARILDITARİHİ BİNA KÜTÜPHANE OLDU Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde bulunan koruma altındaki tarihi bina restore edilerek kütüphane haline getirildi.. Türkiye’ye örnek olacak... Devamı..

HBB Yayla Yollarını Genişletiyor

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından il genelinde yürütülen yol yapımı, bakımı ve onarımı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.Dörtyol... Devamı..

Çinçin-Ceylan’dan Jet Ziyaret

ÇİNÇİN VE CEYLAN’DAN JET TURİZM’E ZİYARETAntakya Ticaret Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Antakya Ticaret Odası Genel Sekreteri Ali Mullaoğlu ve Defne Esnaf Kefalet... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: