HBB İl Geneli Ulaşım Sorununu Çözüyor

HBB, İL GENELİNDEKİ ULAŞIM MODERNİZE ÇALIŞMALARINDA HIZ KESMİYOR

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın öncülük ettiği il genelindeki yol yapım, bakım ve onarım seferberliği kapsamında HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri özverili çalışmalar gerçekleştiriyor.

SAMANDAĞ İLÇESİ FİDANLI MAHALLESİ’NE BETON ASFALT

Güvenli ve kaliteli ulaşım sağlamak amacıyla çalışan HBB ekipleri, ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleştirdiği bakım ve onarım çalışmalarını Samandağ ilçesi Fidanlı Mahallesi’ndeki asfalt çalışması ile sürdürdü. Hatay’ın her ilçesinde mevsim koşulları nedeniyle bozulan ve çukurlaşan yolları onararak kent estetiğine ve bölge halkına yakışır bir hale getirmek amacıyla seferber olan HBB ekipleri, can ve mal güvenliğini olumsuz etkileyecek mahalle yolunda beton asfalt çalışmalarına başladı.

Mahalle sakinlerinin yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldığı yol yapım ve onarım çalışmalarının en kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacağı bildirildi.

MAHALLEDEKİ EN KAPSAMLI YOL ÇALIŞMASINA VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

Mahalle sakinleri, bugüne dek gerçekleştirilen yol çalışmalarının en kapsamlısı olarak niteledikleri beton asfalt çalışmalarının gerçekleşmesine vesile olan Başkan Savaş’a, sahada çalışan HBB ekipleri aracılığıyla teşekkür ettiler.