03 Haziran 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
3 Kasım 16:07
Yorum Yok
515
HBB’den Kriz Masası

HBB’den Kriz Masası

İskenderun’ da gece yarısı aniden bastıran yağmur krize yol açtı.

Geçtiğimiz gece bastıran yoğun yağmur bir çok yerlerde su birikintisi oluştu ve vatandaş zor durumda kalmasına sebep oldu.

Bir çok işyeri ve evler yağmur suyuna teslim olurken Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekrete Yardımcısı ve 2. Bölge Sorumlusu Taygun Cantürk’ ün kurduğu kriz masası bir çok mahallede yaşanan ve yaşanacak olan felaketin önüne geçti.

HBB ile Hatsu işbirliği ile anında lay yerine müdahalede bulunan ekipler vatandaşlardan takdir topladı.

HBB Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk gece başlayan yağmurdan ötürü mağduriyet yaşayan sokaklara ve vatandaşların yerlerine gidip yerinde müdahale yapması gözlerden kaçmadı.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “3. SAYFA ” Haberleri

COVID19 Belgesi Handikapı

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile bir serzeniş üzerine telefon görüşmesi gerçekleştirdik.İskenderun’ da görev yapan Acil Pratisyen Doktorlarımız COVID-19 vakasında gün paylaşımı yaparak... Devamı..

Güngör: Dikkat Edelim!

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör:“NORMALLEŞME ADIMIMIZI ATARKEN AYAĞIMIZIN KAYMASINA İZİN VERMEYELİM”Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, “Salgın sürecinde kritik... Devamı..

Dr. Berktaş:Sigara Canınızı Yakmasın

Tüm dünyada en sık ölüm ikinci ölüm nedeninin tütün ürünleri kullanımından kaynaklandığını ifade eden İskenderun Palmiye Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Özlem... Devamı..

Savaş:HADO Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Hatay Büyükşehir belediyesinin şehre kazandıracağı en önemli kazanımlardan biri olan Hatay Deniz Otobüsü(HADO) projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.Arsuz Madenli’deki iskelede Büyükşehir Fen... Devamı..

Başkan Güven’den Vali Doğan’a Teşekkür

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Kale Mahallesi ziyareti sırasında, Arsuz – Samandağ yolunun son durumunu yerinde gördü.Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf... Devamı..

İbrahim Yavuz’ dan Bayram Kutlaması

Başarılı Meclis Üyesi İbrahim Yavuz Hatay’lı Hemşehrilerinin Ramazan Bayramını Kutladı. İskenderun Belediyesi MHP Meclis Üyesi İbrahim Yavuz yaklaşan Ramazan Bayramı üzerine açıklamalarda... Devamı..

Hüseyin Yayman’ dan Kutlama

Hatay AK Parti Milletvekili Hüseyin Yayman tüm Hatay’ lı hemşehrilerinin Ramazan Bayramını Kutladı. Mübarek Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınlayan Hatay Milletvekili Hüseyin... Devamı..

Arsuz İlçe Komutanlığı’ndan Ziyaret

Bayram Öncesi Şehitlik Ziyareti ve Bakımı YapıldıYaklaşan Ramazan Bayram öncesi İlçe Jandarma Komutanlığımızca şehitliklerde ziyaret ve bakım çalışmaları gerçekleştirildi.Başımızın tacı şehitliklerimize düzenli... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: