21 Kasım 2019 Perşembe
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
3 Kasım 16:07
Yorum Yok
385
HBB’den Kriz Masası

HBB’den Kriz Masası

İskenderun’ da gece yarısı aniden bastıran yağmur krize yol açtı.

Geçtiğimiz gece bastıran yoğun yağmur bir çok yerlerde su birikintisi oluştu ve vatandaş zor durumda kalmasına sebep oldu.

Bir çok işyeri ve evler yağmur suyuna teslim olurken Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekrete Yardımcısı ve 2. Bölge Sorumlusu Taygun Cantürk’ ün kurduğu kriz masası bir çok mahallede yaşanan ve yaşanacak olan felaketin önüne geçti.

HBB ile Hatsu işbirliği ile anında lay yerine müdahalede bulunan ekipler vatandaşlardan takdir topladı.

HBB Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk gece başlayan yağmurdan ötürü mağduriyet yaşayan sokaklara ve vatandaşların yerlerine gidip yerinde müdahale yapması gözlerden kaçmadı.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “3. SAYFA ” Haberleri

İTSO-AlbarakaTürk Kobi Anlaşması

Albaraka Türk’ten İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine Özel Kobi Destek Finansmanı Kampanyası Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. İskenderun Şube müdürü Fikret... Devamı..

Karaağaç Sahil Yolu İncelemesi

Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolu İnşaatında Incelemede bulunuldu Arsuz Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolunun 2.5 Km’lik bölümünde bordür döşeme çalışmaları başladı. Arsuz Kaymakamı Musa... Devamı..

Hatay Kış Şöleninde

HATAY KIŞ ŞÖLENİNİN ONUR KONUĞU OLUYOR Tarihi, kültürel ve ekonomik zenginlikleri ile birlikte mutfak kültürü ve tıbbi aromatik bitkileriyle eşsiz yapıya sahip... Devamı..

Verginin Son Günü 2 Aralık

EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİNDE SON GÜN 2 ARALIK İskenderun Belediyesi, mükelleflere hatırlatmada bulunarak, Emlak, Çevre Temizlik, İlan ve Reklam Vergisi ikinci... Devamı..

Başkan Savaş’tan Çocuklara Mesaj

BAŞKAN SAVAŞ’IN 20 KASIM DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ MESAJI Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü... Devamı..

İTSO’da İstişare Toplantısı

İTSO’da Serbest Bölge kurulması için istişare toplantısı düzenlendi. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen istişare toplantısında, Serbest Bölge konusu ele alındı. İstişare... Devamı..

Aykut Öktem Külliye Yolcusu

Cumhurbaşkanlığı Külliyesine Aykut Davut Öktem Davet Edildi. Türkiye’nin dört bir yanından öğretmenler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak 20 Kasım’da Ankara’ya gidiyor.... Devamı..

O Bulutlar İskenderun’da!

Türkiye’de ender olarak görünen memeli bulutlar kümesi İskenderun’da görüntülendi. Genellikle okyanus ve büyük deniz kıyılarında görülen, ülkemizde ise nadiren görülen memeli kümülüs... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: