HGC’ den Müdür Güneş’ e Ziyaret

HGC İSKENDERUN TEMSİLCİLİĞİNDEN EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET
Hatay Gazeteciler Cemiyeti İskenderun Temsilcisi Sabriye Sönmez ve üyeleri ile birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğüne yeni atanan Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e, ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular.
Karşılıklı sohbet havası içerinde gerçekleşen ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e yeni görevinde başarı dileğinde bulundular.
Temsilci Sönmez, yeni görevinizin İskenderun için sizler hayırlara vesile olmasını diliyorum. Emniyet personellerimiz tüm ülke genelinde olduğu gibi İskenderun’da can siper hane görev yapıyor. İlçenin güvenliği ve huzurunun sağlanması noktasında emniyet güçlerine önemli görevler düşüyor dedi.
BASIN MENSUPLARINI ÖNEMSİYORUM
Basın Camiasını önemsiyorum sizler bizim sesimiz olarak kutsal bir görev yapıyorsunuz bu nedenle daima istişare halinde olmalıyız diyen Güneş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Emniyet Müdürü Güneş, İskenderun’un potansiyeli yüksek bir bölge olduğunu, asayiş ve diğer özelliklerini en iyi şekilde analiz ettiklerini söyledi. Güneş, sorunların aşılmasında toplumsal bütünleşmenin önemine değindi.
Bu nokta da halkımızın güvenliği adına birlikte omuz omuza çalışmaya gayret edeceğiz şeklinde konuştu.