20 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
8 Ocak 00:40
Yorum Yok
806
HİZMET EDERKEN HALKIMIZI EZMEYECEĞİZ!

HİZMET EDERKEN HALKIMIZI EZMEYECEĞİZ!

AK Parti İskenderun belediye başkan aday adayı Mehmet Soydan Gültepe mahallesinde bugüne dek yerel hizmette ezilmiş olan halka müjde verdi. Soydan ne ezen ne ezilen hakça bir düzen için yola çıktıklarını söyledi.

Mehmet Soydan Gültepe mahallesi sakinleriyle bir araya geldiği toplantıda halkın sorunlarını dinledi onlara yerel yönetim manasında yapılacak hizmetleri aktardı. Türkiye gündeminin değerlendirmesinide yapan Soydan Türkiye’de artık hiç bir şeyin esgisi gibi olmadığına dikkat çekti.Soydan darbelere karşı olduklarını belirterek ” Şimdi sivil darbe , yargı darbesiyle hükümetler değiştirilmek isteniyor. 7-8 ay önce ağaçlar kesilme bahanesiyle Türkiye’yi ayağa kaldırmaya çalıştılar.

Türkiye’nin istikrarıni bozmak nasıl yanlissa bugün yapılanlarda yanlıştır”

İSTİHDAM ALANLARI YENİ PROJELERLE ARTACAK

Soydan konuşmasında Hassa tüneli projesi ve bölgede yeni kurulacak fabrikalar sayesinde işsiz insanlara iş imkanı doğacağını belirterek “Hatay da ve Iskenderun’da yatırımlar devam ediyor. Yeni dönemde Payas ve Kırıkhan tarafına tünel açılacak ve sanayi alanları kurulacak. Bunun kararı geçen hafta alındı ve gençlerimize iş imkanı sağlanacak” şeklinde konuştu.

NE EZEN NE EZİLEN HAKÇA BİR DÜZEN İÇİN YOLA ÇIKTIK

Mehmet Soydan vatandaşların özellikle belediye hizmetleri konusunda sıkıntılarını dinledikten sonra yaptığı konuşmasında ise insanlara doğumundan ölümüne kadar hizmet edebilecek bir anlayışla yola çıktıklarının altını çizdi. Soydan ne ezen ne ezilen hakça bir düzen için çalışıyoruz hizmet ederken halkımızı ezmeyeceğiz ezdirmeyeceğiz kimseninde bizi ezmesine izin vermeyeceğiz” şeklinde konuştu.

gül

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: