01 Aralık 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
8 Ocak 00:40
Yorum Yok
882
HİZMET EDERKEN HALKIMIZI EZMEYECEĞİZ!

HİZMET EDERKEN HALKIMIZI EZMEYECEĞİZ!

AK Parti İskenderun belediye başkan aday adayı Mehmet Soydan Gültepe mahallesinde bugüne dek yerel hizmette ezilmiş olan halka müjde verdi. Soydan ne ezen ne ezilen hakça bir düzen için yola çıktıklarını söyledi.

Mehmet Soydan Gültepe mahallesi sakinleriyle bir araya geldiği toplantıda halkın sorunlarını dinledi onlara yerel yönetim manasında yapılacak hizmetleri aktardı. Türkiye gündeminin değerlendirmesinide yapan Soydan Türkiye’de artık hiç bir şeyin esgisi gibi olmadığına dikkat çekti.Soydan darbelere karşı olduklarını belirterek ” Şimdi sivil darbe , yargı darbesiyle hükümetler değiştirilmek isteniyor. 7-8 ay önce ağaçlar kesilme bahanesiyle Türkiye’yi ayağa kaldırmaya çalıştılar.

Türkiye’nin istikrarıni bozmak nasıl yanlissa bugün yapılanlarda yanlıştır”

İSTİHDAM ALANLARI YENİ PROJELERLE ARTACAK

Soydan konuşmasında Hassa tüneli projesi ve bölgede yeni kurulacak fabrikalar sayesinde işsiz insanlara iş imkanı doğacağını belirterek “Hatay da ve Iskenderun’da yatırımlar devam ediyor. Yeni dönemde Payas ve Kırıkhan tarafına tünel açılacak ve sanayi alanları kurulacak. Bunun kararı geçen hafta alındı ve gençlerimize iş imkanı sağlanacak” şeklinde konuştu.

NE EZEN NE EZİLEN HAKÇA BİR DÜZEN İÇİN YOLA ÇIKTIK

Mehmet Soydan vatandaşların özellikle belediye hizmetleri konusunda sıkıntılarını dinledikten sonra yaptığı konuşmasında ise insanlara doğumundan ölümüne kadar hizmet edebilecek bir anlayışla yola çıktıklarının altını çizdi. Soydan ne ezen ne ezilen hakça bir düzen için çalışıyoruz hizmet ederken halkımızı ezmeyeceğiz ezdirmeyeceğiz kimseninde bizi ezmesine izin vermeyeceğiz” şeklinde konuştu.

gül

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: