21 Eylül 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
22 Eylül 13:52
Yorum Yok
1812
Hulusi Uğur:Hükümet birlik ve beraberlik fırsatını kaçırmıştır

Hulusi Uğur:Hükümet birlik ve beraberlik fırsatını kaçırmıştır

Büyük Birlik Partisi İskenderun İlçe Başkanı Hulusi UĞUR yaptığı basın açıklamasıyla tüm Hatay halkını partisine destek olmaya çağırdı ve şunları söyledi : Milli ve Manevi değerlerine bağlı,büyük TÜRKİYE sevdalılarının ve Nizam-ı Alem ilahi Kelimetullah davasını kendine misyon edinmiş her insan Büyük Birlik Partilidir.

Davamız yüzlerce yıldır işgale uğramış Türk ve İslam coğrafyasını siyasi,kültürel ve ekonomik bağımsızlığına kavuşturmaktır. Emperyalist güç odaklarının kendi menfaat ve çıkarları doğrultusunda kurdukları sözde İslam devletlerini ve bu devletçiklerin başına getirdikleri uşaklarını devirerek büyük bir İslam birliği kurmaktır. Bu birliğin önündeki en büyük engel bu devletlerin başındaki yönetici elitler sınıfıdır.Varlıklarını ve mevcudiyetlerini halklarına değil kendilerine o makamları bahşeden emperyalist güç odaklarına borçlu olan bu zavallı idareciler er veya geç yıkılacaktır.

Yaşadığımız coğrafyanın halkları yani Müslüman’ ı, Hıristiyan’ ı,Yahudi’si, Sünni’si – Şii’si geçmişteki huzur ve güven dolu Osmanlı idaresindeki günlerini özlemle anmaktadır. Hiçbir bireyin dinine,diline ve mezhebine bakmadan bu coğrafyada farklılıklar üzerine değil de ortak değerler üzerine yeni devletler kuhulusiuurrulmalıdır.

İslam coğrafya’sının ayağa kalkabilmesi için büyük bir Türkiye inşasına ihtiyaç vardır. Birleşmiş Milletlerde Müslüman halkların hakkını koruyacak “VETO” hakkına sahip büyük bir Müslüman devlete ihtiyaç vardır. Modern ve çağdaş bir İslam dünyası için ve yine İslami terörün bitirilebilmesi için güçlü ve büyük bir Türkiye’ye ihtiyaç duyulmaktadır.

Mevcut hükümet İslam coğrafyasındaki birlik ve beraberlik fırsatını kaçırmıştır yani bu hükümet taraf olmuştur. Kendi ülkemizde bile milli birlik ve beraberlik tehlikeye girmiştir.

Ey ! Bu topraklarda yaşayan bütün farklılıklar,geleceğimiz için büyük,güçlü bir Türkiye için bir olalım oda yetmez Büyük Birlik olalım.Sevinç göz yaşları dökeceğimiz,birbirimizi kucaklayacağımız,tüm dinsel ve ırksal farklılıkların kalkacağı güzel bir dünya için Büyük bir Birlik inşa edelim. Gelecekteki BÜYÜK BİRLİK günlerine doğru hoşça kalın” açıklamalarında bulundu

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: