Huzur BAŞAR’ılı Şekilde Devam Ediyor…

 Güvenlik hizmetlerine toplumun katılım ve desteğini sağlamak, Toplum-Polis ilişkilerini geliştirmek, suçla mücadeleyi güçlendirmek ve polislik hizmetlerinde toplumun güvenlik memnuniyetini yükseltmek, vatandaşın istek ve şikâyetlerini tespit ederek güvenlik sorunlarını çözüme kavuşturmak amaçlarına yönelik huzur toplantısında; İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri; genel güvenlik, ikametten hırsızlık, iş yerinden hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarına karşıalınabilecek tedbirler konusunda mahalle sakinlerini bilgilendirdiler.

Huzur toplantısında mahalle sakinleri ve muhtarlar tek tek söz alıp beldenin sorunlarını dile getirip çözüm önerilerini belirttiler. Emniyet, asayiş ve trafik konuları dışında sorunlarını da dile getiren katılımcılar, İskenderun Polisinden diğer kurumlarla irtibata geçerek sorunlarının çözümünü istediler.

Mahalle sakinleri ve muhtarlar, Karaağaç Polis Merkezinin mahallede önemli fonksiyonu olduğunu, bu nedenle tekrar açılmasını istediklerini, bölgede huzur ve güvenin İskenderun Polisince sağlandığını, bu nedenle İskenderun polisinin çalışmasından memnun olduklarını , bu tür toplantıların daha sık yapılması gerektiğini dile getirdiler. Katılımcılar toplantıdan dolayı İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerine teşekkür ettiler.
ORTA