Hazreti Fatıma Anaokulu’nun Dünü Bugünü

Arsuz Nardüzü’ nde Eğitim Faaliyeti ile adından söz ettiren Hazreti Fatıma Anaokulu takdir toplamaya devam ediyor.

Yeni kurulan Anaokulu kısa sürede yaptığı birbirinden güzel ve önemli çalışmalarla bölgenin takdirini kazanırken çok eksiklikleri olan okuldan Arsuz’ un en güzel ve gözde okulu olmayı başardı.

Eğitimin yanında okul içi ve çevre düzenlemesiyle bölge halkının takdirini toplayan Okul Müdürü Pınar Avcıoğlu gönüllerde taht kurdu.

Müdür Avcıoğlu: ” Önce Güven Kazandık”

Okul Müdürü Pınar Avcıoğlu yaptığı açıklamada; ” Kurucu Müdür olarak atandığımda okulumuzun ciddi eksikleri vardı. Çok kötü durumdaydı ve önce inşaata başladık sonra çevre düzenlemesi ile eğitim verilebilir hale getirdik. 40 öğrencimiz ile başladığımız eğitim hayatına 100 öğrenciye ulaştık. Üç E- Twening Projemiz gerçekleşti ve akabinde ilk yılımızda Beyaz Bayrak Sertifikasını kazandık.” Dedi.

ÖZVERİYLE GELEN BAŞARI

Kuruluş aşamasında bir çok donanım eksikliği olmasına rağmen kodlama eğitiminden bir çok zeka oyunlarına kadar eğitim veren Hazreti Fatıma Anaokulu trafik pisti yapımına başlayan ve Beslenme dostu okul olmaya aday durumuna geldi.

Müdür Avcıoğlu ve Öğretmenlerin örnek özverileriyle hızlı bir şekilde eksikliklerini gideren Hazreti Fatıma Anaokulu’ nun öğrenci ve velilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Okul Müdürü Pınar Avcıoğlu ayrıca Başarı Belgesi olan Codeweek Kodlama Eğitimi ile adından sıkça söz ettiriyor.

Öğrenci velileri ” Okulumuzun bu denli güzel değişimi bizi ve çocuklarımızı mutlu etti. Müdür ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.” Açıklamalarında bulundular.

İşte Hazreti Fatıma Anaokulu’ nun Dünü ve Bu günü…