İbrahim Gül’ den Yoğun Tempo

İBRAHİM GÜL’ DEN ALTINÖZÜ’ NE ÇIKARTMA

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay milletvekili 2. Sıra Adayı İbrahim Gül Seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Uzun yıllardır milliyetçi Hareket partisinin içerisinde siyaset yapan ve daima ülkenin ve devletin çıkarlarını gözeterek siyaset yapan Milletvekili Adayı Gül Hatay’ ın tüm ilçelerini karış karış gezerek vatandaşlarla buluşuyor. 24 Haziranda gerçekleştirilecek seçim çalışmalarını Teşkilatı ile birlikte sürdüren Gül Altınözü’ nde esnaf ziyaretlerine katıldı.

Tüm esnafı ziyaret ve halkın sıkıntılarını samimiyetle dinleyen Milletvekili Adayı Gül akşam da Serkan Gür’ün verdiği iftar yemeğine katıldı. Burada esnafların sorun ve sıkıntılarını bildiğini belirten Gül, hepimiz aynı geminin içerisindeyiz ya el birliğiyle çıkacağız ya da hep birlikte batacağız bu nedenle hepimizin çok iyi çalışması ve ülkesine devletine sahip çıkması lazım dedi. Daha sonra Gece saatlerinde Karbeyaz Mahallesine giden MHP Hatay Milletvekili Adayı Gül burada hemşerileriyle buluştu. Kendi evladını bağrına basan karbeyaz mahalle sakinleri Gül’ü oldukça coşkulu karşıladılar. Gece yarılarına kadar süren Ziyaretler gün aydınlanınca devam ediyor.