İbrahim Güler Hatay’ ın Dört Bir Yanında

İBRAHİM GÜLER DUR DURAK BİLMİYOR

24 Haziran Erken Seçim açıklamasından yoğun çalışma programına giren Hatay İl Başkan ve yönetimi takdir toplamaya devam ediyor.

Güler tüm Hatay Teşkilatını ziyaret ederek çalışmalara bizzat yerinde katılıyor.

AK Parti İl Başkanı İbrahim GÜLER, İl yönetim kurulu üyeleri HASİAD yönetim kurulu üyeleri ile sahurda bir araya gelerek seçim stratejisi değerlendirmesinde bulundu.

Açıklamalarda bulunan Güler; ” Hatay bu seçimde şaha kalkacak ve en az 6 vekil çıkartarak Cumhurbaşkanımızın yanında yer alacağız. Tüm teşkilatları ve hergün bir ilçemizde iftar ve sahur programlarına ben ve yönetim olarak katılım gösteriyor, ilçeleri geziyor, HASİAD, esnaf ve STK’larımıza, işadamlarımıza ziyaretler gerçekleştiriyor, iftar ve sahur sofralarımızı onlarla paylaşıyoruz. Adaylarımız inanmış vaziyette ilimizin dört bir yanında bölgesinde ve bölgesi dışında tüm hemşehrilerimizin ziyaretlerine gidiyor, kalplerine dokunuyoruz.” Dedi.

Güler; “Halkımızın bütün ilçelerdeki coşkusu bizi mutlu ediyor ve inşallah Hatay’ da en yüksek oy ile seçimi tamamlayacağız. Halkimizin teveccühü bizi mutlu ediyor.” açıklamalarında bulundu.

“R. TAYYİP ERDOĞAN’I BAŞKAN YAPACAĞIZ”

Türkiye büyüdükçe düşmanlarımız ve bizi içeride bölmeye planları da büyüyor. Buna karşın Türkiye daha sağlam daha güçlü emllhamdulillah. Bu birlik ve beraberliğimiz halkımızın Cumhurbaşkanına sahip çıkması, siyasi istikrarın devam etmesiyle oluyor. Geçmişte ülkemiz ve vatandaşlarımızın ne durumda olduğunu istikrarsız, koalisyonlarla ve bir gecede banka hortumlamalarla halkimizin alınterini çaldılar %70 ülkenizi fakirleştirdiler.

Şimdi ise savunma sanayi, teknoloji yatırımları, sosyal güvenceler ile yeraltı yer üstü köprüler ile ve daha önemlisi 3. Havaalanı ile 103 ulke ekomomisini sollayacak yatırımlar yapılıyor.
3. Havalimanı’nın 2025 yılında ekonomiye katkısı 20 milyar doları bulacak. Bu rakam dünyadaki 103 ülkenin milli gelirinden daha fazla. Ulaştırma Bakanı Arslan, projede hedefin 225 bin istihdam sağlayacak. Bunları halkımızın desteği ile yapıyoruz. Inşallah 2023 te de daha büyük projelerle dünyada daha önemli konumlara geleceğiz. ” açıklamalarında bulundu.