18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
3 Ağustos 02:40
Yorum Yok
741
İnadına değil, İnancımızdan MHP!

İnadına değil, İnancımızdan MHP!

İNADINA DEĞİL İNANCIMIZDAN MHP

Çünkü; Tarihimizin derinliklerinden gelen “TÜRKLÜK SEVGİSİNİ, TÜRK KÜLTÜRÜNÜ, TÜRK MEDENİYETİNİ” ilelebet yaşatacak ve yüceltecek tek siyasi partinin MHP olduğuna yürekten inanıyoruz.

Çünkü, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş felsefesini, ilkelerini benimseyen, savunan, “Milli devlet,güçlü miliyetçi büyük Türkiye idealini.” gerçekleştirme ülküsünde olan.

İç ve dış tehditlere karşı vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü her ne pahasına olursa olsun savunan.

Devletin bekasını, milletin varlığı ve birliğini her şeyin üstünde tutan sadece ve sadece MHP olduğu için.

Çünkü, MHP Türklüğün kutlu yoludur

.Türk Milletini en kısa zamanda muhtaç olduğu çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmaya çalışan,Türklüğü yüceltmek ve güçlü kılmak için çalışan. Türk milletini en kısa yoldan en kısa zamanda modern uygarlığın en üst seviyesine çıkarmayı hedefleyen; mutlu, müreffeh hale getirmeye çalışan siyasi organizasyon ve aksiyoner hareketin adıdır MHP.

Çünkü, MHP,”Ne Mutlu Türküm Diyene diyebilen”tek siyasi partidir.

Vatanını, milletini, din ve devletini canından daha çok seven ve tarih şuuruna sahip, geleceğe vakıf, haksızlığa, uğursuzluğa ve zulme boyun eğmeyen, zalimlerin düşmanı, mazlumların dostu, devletimizin, dinimizin ve milletimiz için var olan ve bu değerler için mücadele veren,Türk Milletinin insanlık aleminin en şerefli milleti olduğuna inanan Ülkücü kadrolara sahip siyasi parti olduğu inancında olduğumuz için MHP diyoruz.

Çünkü, MHP’nin yol haritası Türk’e ve Türklüğe bağlanış ve Türklüğü yüceltmek, Türklüğün bağımsız ve hür olmasını istemek ve bu uğurda mücadele vermek, milli şuurun şahlanışı ve silkinişinin yegane adresi olmaktır.

Çünkü, MHP Türkiye’nin meseleleri hakkında tezleri ve görüşleri olan aksiyoner bir harekettir.

Türk Birliği ve Turan’ı kendisine hedef edinmiş, Türk Milliyetçilerinin fikrini en tutarlı biçimde izah edebilmiş olan milliyetçi kitle hareketidir. Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş, bunun dışında siyasi bir arayış içinde olmamış, başka siyasi çatılarda bu davanın yapılamayacağına inanmış ve iradesine yansıtmış olan Ülkücüler inatlarından dolayı değil inançlarından dolayı MHP der.

 

İBRAHİM GÜL

MHP İSKENDERUN İLÇE BAŞKANI

Bir Yorum Yazın

İbrahim Gül

  • Yazar Email: ibrahim@iskenderunpost.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: