02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
3 Ağustos 02:40
Yorum Yok
809
İnadına değil, İnancımızdan MHP!

İnadına değil, İnancımızdan MHP!

İNADINA DEĞİL İNANCIMIZDAN MHP

Çünkü; Tarihimizin derinliklerinden gelen “TÜRKLÜK SEVGİSİNİ, TÜRK KÜLTÜRÜNÜ, TÜRK MEDENİYETİNİ” ilelebet yaşatacak ve yüceltecek tek siyasi partinin MHP olduğuna yürekten inanıyoruz.

Çünkü, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş felsefesini, ilkelerini benimseyen, savunan, “Milli devlet,güçlü miliyetçi büyük Türkiye idealini.” gerçekleştirme ülküsünde olan.

İç ve dış tehditlere karşı vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü her ne pahasına olursa olsun savunan.

Devletin bekasını, milletin varlığı ve birliğini her şeyin üstünde tutan sadece ve sadece MHP olduğu için.

Çünkü, MHP Türklüğün kutlu yoludur

.Türk Milletini en kısa zamanda muhtaç olduğu çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmaya çalışan,Türklüğü yüceltmek ve güçlü kılmak için çalışan. Türk milletini en kısa yoldan en kısa zamanda modern uygarlığın en üst seviyesine çıkarmayı hedefleyen; mutlu, müreffeh hale getirmeye çalışan siyasi organizasyon ve aksiyoner hareketin adıdır MHP.

Çünkü, MHP,”Ne Mutlu Türküm Diyene diyebilen”tek siyasi partidir.

Vatanını, milletini, din ve devletini canından daha çok seven ve tarih şuuruna sahip, geleceğe vakıf, haksızlığa, uğursuzluğa ve zulme boyun eğmeyen, zalimlerin düşmanı, mazlumların dostu, devletimizin, dinimizin ve milletimiz için var olan ve bu değerler için mücadele veren,Türk Milletinin insanlık aleminin en şerefli milleti olduğuna inanan Ülkücü kadrolara sahip siyasi parti olduğu inancında olduğumuz için MHP diyoruz.

Çünkü, MHP’nin yol haritası Türk’e ve Türklüğe bağlanış ve Türklüğü yüceltmek, Türklüğün bağımsız ve hür olmasını istemek ve bu uğurda mücadele vermek, milli şuurun şahlanışı ve silkinişinin yegane adresi olmaktır.

Çünkü, MHP Türkiye’nin meseleleri hakkında tezleri ve görüşleri olan aksiyoner bir harekettir.

Türk Birliği ve Turan’ı kendisine hedef edinmiş, Türk Milliyetçilerinin fikrini en tutarlı biçimde izah edebilmiş olan milliyetçi kitle hareketidir. Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş, bunun dışında siyasi bir arayış içinde olmamış, başka siyasi çatılarda bu davanın yapılamayacağına inanmış ve iradesine yansıtmış olan Ülkücüler inatlarından dolayı değil inançlarından dolayı MHP der.

 

İBRAHİM GÜL

MHP İSKENDERUN İLÇE BAŞKANI

Bir Yorum Yazın

İbrahim Gül

  • Yazar Email: ibrahim@iskenderunpost.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: