20 Şubat 2020 Perşembe
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
15 Mayıs 17:01
Yorum Yok
620
İNCİ ÇİÇEK TÜRKİYE ŞAMPİYONU

İNCİ ÇİÇEK TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Hatay Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sporcuları katıldıkları bir turnuvayı daha şampiyon tamamladı.
11-14 Mayıs tarihleri arasında Samsun’da yapılan Üniversiteler Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda 3000 metre yürüyüş kategorisinde Hatay Büyükşehir Belediyesporlu milli atlet İnci Çiçek Türkiye şampiyonu
oldu.
Aynı zamanda Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi(MKÜ) öğrencisi de olan Çiçek, elde ettiği bu şampiyonlukla başarılı kariyerine bir yenisini daha eklemiş oldu.
Gerçekleşen şampiyonanın ardından düşüncelerini paylaşan milli takım antrenörleri Senem Ölçer ve Abdülmecit Ölçer, sporcularını kutlayarak başarı dileklerini iletti. Turnuva öncesi ve sonrası kendilerine destek olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ile beraber MKÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Hamdi
Miroğlu’nda da teşekkürlerini ileten antrenörler, katıldıkları her turnuvadan başarı ile dönmek için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “HABERLER ” Haberleri

İTSO’da Kent Konseyi Çalışması

İskenderun Belediye Meclisi, Kent Konseyi kurulmasıyla ilgili çalışmalar kapsamında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Haber Tarihi:... Devamı..

75. Yıl Anaokulu’ndan Vefa

MİNİK YÜREKLERDEN KOCAMAN MORAL “BABAM ÖLDÜKTEN SONRA KİMSE BANA CEKET ALMADI” diyen Suriyeli yetim çocuk Fuat Musanı nın göz yaşını dindirmek ve... Devamı..

Yaren-Der’ den Örnek Davranış

Yaren Yardım Gönüllüleri yaptığı Hayır Islerinde Takdir Görüyor Yaren-Der yaptıgı açıklamada; “Hassa’nın şirin bir köyü olan Güvenç’teki ilkokulun fiziki şartları gerçekten çok... Devamı..

Başkan Savaş Mazman Medya’da

BAŞKAN SAVAŞ MAZMAN MEDYA’DA GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 18 Şubat Salı günü Mazman Medya Grup Radyoları’nın... Devamı..

Tokdemir: Amanos Tüneli Ne Oldu?

CHP HATAY MİLLETVEKİLİ İSMET TOKDEMİR, PROJESİ ONAYLANAN FAKAT BİR TÜRLÜ İHALE SÜRECİ VE İNŞAATI BAŞLATILMAYAN AMANOS TÜNELİ PROJESİ’Nİ TBMM GENEL KURULU’NDA DİLE... Devamı..

Işık Şener’den “Kültür Sanat” Üzerine

İskenderun Belediyesi Fatih Tosyalı ile özellikle Kültür, Sanat ve sporda atılım yapmaya, birlik ve beraberlik dokusuyla hareket etmeye çalışıyor. Kültür Sarayı bakımı... Devamı..

Iskenderun Bld’den Güvenli Yol Çalışması

İSKENDERUN BELEDİYESİ YOLLARI DAHA GÜVENLİ HALE GETİRİYOR -İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: ÖNCE İNSAN DİYOR, YOLLARI DAHA GÜVENLİ HALE GETİRİYORUZ İskenderun Belediyesi... Devamı..

HBB’den Taşduvar Çalışması

BÜYÜKŞEHİR TAŞ DUVAR ÇALIŞMALARINI TAMAMLIYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), tehlike arz eden bölgelerde vatandaşların can ve mal güvenliğini güvence altına alacak hizmetlerini sürdürüyor.... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: