29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
8 Ocak 02:15
Yorum Yok
997
Işık Şener’ den Bir Bomba Daha..

Işık Şener’ den Bir Bomba Daha..

Hatay Büyükşehir Gazetesi sahibi ve sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Işık Şener daha önce sözü kesilen ve hiç bir resmiyeti olmadığı için “ADAY MI!” başlığı ile duyurduğu Mete Aslan haberi, dün edinilen bilgilere göre 07-01-2014′ tarihinde resmi olarak kesinleştiği ve çok kısa zamanda basın ile paylaşılacağı bilgilerine ulaştı.

Dün Akşam saatlerinde telefon ile aranarak onay bilgisini Mete Aslan’ a veren  MHP Kurmayları tarafından “Adaysınız.” tebriklerinde bulunuldu.

Alınan bir başka bilgiye göre ise ulusal bir tv’ den yakın zamanda röportaj yapmak için bir program sunucusu Mete Aslan’ı ziyarete gelecek.

İşte 05-01-2014′ te Işık Şener’in yazdığı o köşe yazısı!

OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ… http://www.iskenderunpost.com/isik-sener-yazdi/

 

sonmete

OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ… http://www.iskenderunpost.com/?p=2830

ışıklogo

 

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: