Işık Şener’ den “Kopsun Kıyamet”

Dünya İslamı kötülemek için resmen algı profesörü olmuş. En basiti 15 yıldır Amerika menşeili olan ve bölgemizde ortadoğu’ da kurulan sözde İslami hareketlerin bir çoğu gayrimüslimlere tek bir saldırısı olmamış bilakis Arap ülkelerine ve özellikle müslümanlara kıyım gerçekleştirmiştir.
Gördüğünüz üzere bölgemize çomak gibi giren İsrail tek bir ülke savaşı yapmadan bu örgütleri besleyerek maşa ile saldırıyor. Sadece İsrail değil, ABD ve bir çok Avrupa ülkeleri.
Lanet olası Merkel bile köpek gibi doğurup doğurup Türkiye’ ye ajan atıyor!
Amaçları hem müslüman ülkeleri huzursuz etmek hem de İslamiyeti terör örgütü, müslümanları da terörist gibi dünyaya lanse etmek…
Ama gelin görün ki ne BM, ne İnsan Hakları gibi sadece güçlü ülkelerin çakallığını yapan kuruluşlar ARAKAN’ daki insanlıktan öte ayıba gözlerini kapatmışlar.
Bazı takipçilerimin attığı videolarda böyle bir zulmü ne gördüm ne duydum. Anlatılmaz ve şeytanın aklına gelmez işkencelerle orada bebeğinden yaşlısına ağır şiddet, can çekiştirme ve en son öldürme eylemleri gerçekleştiriyorlar.
Gerçi Dünya’ ya kızıyoruz da bizim satılmış Arap ülkeleri idarecileri sessiz kalmasını çok iyi biliyorlar.
Arakan’ ı görüp, izleyip de başını yastığa rahat koyanlar, eminim ki şereflerini, namuslarını da kaybetseler başlarını rahat koyarlar.
Söylem ne kadar farklı?
Müslüman ülkede yapıldığında “İslam Terörü” diyorlar hıristiyan ülkelerde yapıldı mı “İnsanlık Suçu!” biz yine hiçbir dini, mezhebi, ırkı ele almadan, kategorize etmeden sadece İNSANLIK SUÇU diyelim.
Ama unutmayın, sadece trafikte ve hukukta medeni olan Avrupa’ yı çok ileri medeni görmenin hata olduğu gibi Arap ülkelerinin de çizgiden çıkmadığını söylemek handikap olur.
Kısacası bu görüntülerden sonra Allah’ ım bize tez zamanda kıyameti yaşat ama bu görüntülere şahit etme diyesim geliyor.
Bizi tek ayakta tutan Hz. Ali’ nin sözünü unutmamak gerekiyor. “Mazlumun zalim aleyhindeki günü (kıyamet günü), zalimin mazlum aleyhine olan gününden daha şiddetlidir.”