23 Temmuz 2018 Pazartesi
    Hava durumu güncelleniyor...
6 Ocak 11:50
Yorum Yok
426
Işık Şener’ den MHP ve Emel Sönmez

Işık Şener’ den MHP ve Emel Sönmez

Uzun yıllar demek yetmez, belki de ömrünü davaya adamış, davayla yaşamış bir kadındır Emel Sönmez.
Hoş, kaliteli ve emsali çok az rastlanacak derecede kibar olan biridir.
Ben hep MHP’ nin gülenyüzü olarak gördüğüm, iyi niyetiyle konuşan, davranan bir siyasetçiydi. Enerjisi ve yüzünde tebessümü ile İskenderun siyasetine renk kattığı aşikar bir gerçek. Sosyal paylaşımlarındaki yoğunluğu, çabasını görenleri yoran ama bir kez bile yoruldum demeyen kendini davasına adamış bir kadın.
Geçtiğimiz günlerde İskenderun Kadın Kolları değişikliğine gidilmiş ve koltuğunu daha doğrusu pek oturmadığı koltuğunu Fatma Kaya’ ya devretti.
Fatma Kaya için de güzel, olumlu şeyler duyuyorum eminim ki en az Emel hanım kadar özveride bulunacaktır.
Siyasette en önemli şey hoş bir seda bırakmak, dostlar, kardeşler edinmek, ekmek kapısı açıp, vatandaşa dava düsturu ile moral motive sağlayabilmek ve güzel anılmaktır.
Özellikle yerelde unutulmazların başlıca avantajları budur. Kimi siyasetçiler seçildikleri süreçte bile kötü anılırken kimi siyasetçiler uzun yıllar hafızalardan silinmiyor.
Kimi çevirdiği yanlışlarla kimi kazandığı dostlarla anılıyor.
İşte Emel Sönmez de bu güzel düşüncelerle anılacak isimdir.
Teşekkürler Emel Sönmez.

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İskenderun’da Bir Eve Ateş Açtı. Kıskıvrak Yakalandı!

İskenderun’da aracıyla seyir halindeyken bir kişinin evine tüfekle saldırı düzenlediği iddia edilen şahıs, polis tarafından yakalandı. Hatay’ın İskenderun ilçesinde aracıyla seyir halindeyken... Devamı..

KOM’ dan Başarılı Operasyon

İskenderun ilçesinde 5 farklı hırsızlık olayına karıştığı tespit edilen ve gözaltına alınan 3 kişiden 1’i tutuklandı. İskenderun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize... Devamı..

İSTE Öğrencilerinden Gururlandıran Başarı

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Denizcilik Meslek Yüksekokulu Lojistik Programı öğrencilerinden oluşan takım, MARS Logistics ana sponsorluğunda Lojistik Derneği (LODER) tarafından düzenlenen 15.inci... Devamı..

Güzelmansur’ dan 15 Temmuz Mesajı

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur’un 15 Temmuz hain darbe girişiminin 2’nci yıldönümü vesilesiyle yayımladığı mesaj: 2 yıl önce, demokrasimize ve milli iradeye... Devamı..

Gelişim Hastanesi Ailesine Yeni Katılım

İskenderun Gelişim Hastanesi doktor kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. UZM. DR. ÇİĞDEM ZUHUR GELİŞİM AİLESİNE KATILDI Alanında adından sıkça söz ettiren Göğüs Hastalıkları... Devamı..

HBB’ den Su Topu Şampiyonluğu

Açıldığı günden bu yana geçen süre zarfında bölgesel, ulusal ve uluslararası birçok turnuvaya kapılarını açan Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kompleksi ve Yaşam... Devamı..

Vatanı için bayrağına sarılanların, canı pahasına hainlerin karşısında duran aziz milletimizin 15 Temmuz Darbe Girişimi ve Milletin Zaferi’ nin 2. yıldönümü kutlu... Devamı..

İlçe Başkanı Bilgili’ den 15 Temmuz Açıklaması

Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Bestami Bilgili açıklamalarda bulundu. 15 Temmuz 2016′ da yaşanan hain darbe girişimine dair yaptığı açıklamalar şu şekilde;... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: