20 Ocak 2018 Cumartesi
    Hava durumu güncelleniyor...
6 Ocak 11:50
Yorum Yok
288
Işık Şener’ den MHP ve Emel Sönmez

Işık Şener’ den MHP ve Emel Sönmez

Uzun yıllar demek yetmez, belki de ömrünü davaya adamış, davayla yaşamış bir kadındır Emel Sönmez.
Hoş, kaliteli ve emsali çok az rastlanacak derecede kibar olan biridir.
Ben hep MHP’ nin gülenyüzü olarak gördüğüm, iyi niyetiyle konuşan, davranan bir siyasetçiydi. Enerjisi ve yüzünde tebessümü ile İskenderun siyasetine renk kattığı aşikar bir gerçek. Sosyal paylaşımlarındaki yoğunluğu, çabasını görenleri yoran ama bir kez bile yoruldum demeyen kendini davasına adamış bir kadın.
Geçtiğimiz günlerde İskenderun Kadın Kolları değişikliğine gidilmiş ve koltuğunu daha doğrusu pek oturmadığı koltuğunu Fatma Kaya’ ya devretti.
Fatma Kaya için de güzel, olumlu şeyler duyuyorum eminim ki en az Emel hanım kadar özveride bulunacaktır.
Siyasette en önemli şey hoş bir seda bırakmak, dostlar, kardeşler edinmek, ekmek kapısı açıp, vatandaşa dava düsturu ile moral motive sağlayabilmek ve güzel anılmaktır.
Özellikle yerelde unutulmazların başlıca avantajları budur. Kimi siyasetçiler seçildikleri süreçte bile kötü anılırken kimi siyasetçiler uzun yıllar hafızalardan silinmiyor.
Kimi çevirdiği yanlışlarla kimi kazandığı dostlarla anılıyor.
İşte Emel Sönmez de bu güzel düşüncelerle anılacak isimdir.
Teşekkürler Emel Sönmez.

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Afrin’deki terör örgütü PYD/PKK hedefleri topçu atışlarıyla vuruldu. Hatay’ın Kırıkhan ve Hassa ilçelerindeki sınır birliklerinden terör yuvalarına... Devamı..

Flaş! Artık Onlarda Polis Olabilecek

İlgili yönetmelikte yapılan değişiklikle Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) önlisans mezunlarının da başvurabilmesinin önü açıldı. POLİS OLMA YOLU AÇILDI “Polis Meslek Eğitim... Devamı..

İskenderun Belediyesi’nde %20…

İSKENDERUN BELEDİYESİNDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEVİNCİ İskenderun Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası arasında 2 yılık toplu iş sözleşmesi törenle taraflar arasında imzalandı.... Devamı..

Erol Akın Tekrar Başkan

Başkan Yeniden Erol Akın oldu İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda gerçekleştirilen olağan kongrede mevcut başkan Erol Akın güven tazeledi. Yeniden oda başkanlığına... Devamı..

Uğur Fırat Güven Tazeledi

Uğur Fırat Yeniden Başkanlığa Seçildi İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Olağan Genel Kurulu Memo Restoran’da gerçekleşti. Uzun yıllardır İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler... Devamı..

Hüseyin Yayman’dan Hatay’a Müjde

HATAY’A KÜLTÜR VARLIKLAR KURULU MÜJDESİ HÜKÜMETİN HATAY İÇİN ATTIĞI BÜYÜK ADIM RESMİ GAZETEDE HATAY KÜLTÜR VARLIKLARI KORUMA BÖLGE KURULU KURULDU TARİH, KÜLTÜR... Devamı..

Nursel Kimyeci’nin Kitap Duyarlılığı

NURSEL KİMYECİ’DEN ANTAKYA BELEDİYESİ GENÇ KÜTÜPHANE’YE DESTEK ZİYARETİ Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin eşi Nursel Kimyeci, Antakya Belediyesi Eğitim ve Okuma Salonu... Devamı..

HBB Zabıtasından Kontrol

BÜYÜKŞEHİR ZABITASI GÖREVİNİN BAŞINDA Hatay halkının kent genelindeki işyerlerinden daha sağlıklı ve nitelikli hizmet alması için yoğun çaba harcayan Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB)... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: