21 Ekim 2018 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
6 Ocak 11:50
Yorum Yok
462
Işık Şener’ den MHP ve Emel Sönmez

Işık Şener’ den MHP ve Emel Sönmez

Uzun yıllar demek yetmez, belki de ömrünü davaya adamış, davayla yaşamış bir kadındır Emel Sönmez.
Hoş, kaliteli ve emsali çok az rastlanacak derecede kibar olan biridir.
Ben hep MHP’ nin gülenyüzü olarak gördüğüm, iyi niyetiyle konuşan, davranan bir siyasetçiydi. Enerjisi ve yüzünde tebessümü ile İskenderun siyasetine renk kattığı aşikar bir gerçek. Sosyal paylaşımlarındaki yoğunluğu, çabasını görenleri yoran ama bir kez bile yoruldum demeyen kendini davasına adamış bir kadın.
Geçtiğimiz günlerde İskenderun Kadın Kolları değişikliğine gidilmiş ve koltuğunu daha doğrusu pek oturmadığı koltuğunu Fatma Kaya’ ya devretti.
Fatma Kaya için de güzel, olumlu şeyler duyuyorum eminim ki en az Emel hanım kadar özveride bulunacaktır.
Siyasette en önemli şey hoş bir seda bırakmak, dostlar, kardeşler edinmek, ekmek kapısı açıp, vatandaşa dava düsturu ile moral motive sağlayabilmek ve güzel anılmaktır.
Özellikle yerelde unutulmazların başlıca avantajları budur. Kimi siyasetçiler seçildikleri süreçte bile kötü anılırken kimi siyasetçiler uzun yıllar hafızalardan silinmiyor.
Kimi çevirdiği yanlışlarla kimi kazandığı dostlarla anılıyor.
İşte Emel Sönmez de bu güzel düşüncelerle anılacak isimdir.
Teşekkürler Emel Sönmez.

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

BU GEMİ İSKENDERUN’ A İNMESİN!

İzmir limanında günlerce bekletilen gemi İskenderun’ a geldi. İSKENDERUN AYAĞA KALKTI! İskenderun’ a gelen Angus dolu gemi üzerinde sır perdesi devam ediyor.... Devamı..

Muhtarlardan Seyfi Dingil’ e Plaket

MUHTARLARDAN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKKÜR PLAKETİ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, muhtarlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde halk hizmet çalıştıklarını belirtti. Belediye... Devamı..

TOBB Başkanlığı Silifke’ de Buluştu

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Silifke’de Girişimciliği anlattı İTSO Heyeti Silifke’de düzenlenen Liderlik Akademisi ve Strateji Çalıştayına katıldı. Silifke’de, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu,... Devamı..

Muhtarlar’dan Kimyeci’ ye Ziyaret

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, muhtarlar günü dolayısıyla ziyarete gelen muhtarları makamında ağırladı. Akdeniz Muhtarlar Federasyonu ve Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut... Devamı..

HBB’ den Şarbon Konferansı

‘ŞARBON HASTALIĞI’ KONFERANSI HBB EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi ve Hatay Kent Konseyi işbirliği ile son günlerde... Devamı..

Öğrenciler’ den Seyfi Dingil’ e Sunum

ÖĞRENCİLER PROJELERİNİ BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E SUNDU İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin her zaman yanlarında olduklarını belirtti. İskenderun Doğru... Devamı..

Limak İskenderun Basketbol Galip

Limakport İskenderun sezona galibiyetle başladı. Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden İskenderun Engelliler Cumartesi günü kapalı spor salonunda oynanan müsabakada Ankara... Devamı..

İskenderun Galerisinde Sergi Açıldı

İSKENDERUN BELEDİYESİ SANAT GALERİSİNDE RESİM SERGİSİ AÇILDI İskenderun Belediyesi sanat galerisinde “lal renkler her dili konuşur ”adlı resim sergisi açıldı. Serginin açılışına... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: