26 Nisan 2018 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
6 Ocak 11:50
Yorum Yok
386
Işık Şener’ den MHP ve Emel Sönmez

Işık Şener’ den MHP ve Emel Sönmez

Uzun yıllar demek yetmez, belki de ömrünü davaya adamış, davayla yaşamış bir kadındır Emel Sönmez.
Hoş, kaliteli ve emsali çok az rastlanacak derecede kibar olan biridir.
Ben hep MHP’ nin gülenyüzü olarak gördüğüm, iyi niyetiyle konuşan, davranan bir siyasetçiydi. Enerjisi ve yüzünde tebessümü ile İskenderun siyasetine renk kattığı aşikar bir gerçek. Sosyal paylaşımlarındaki yoğunluğu, çabasını görenleri yoran ama bir kez bile yoruldum demeyen kendini davasına adamış bir kadın.
Geçtiğimiz günlerde İskenderun Kadın Kolları değişikliğine gidilmiş ve koltuğunu daha doğrusu pek oturmadığı koltuğunu Fatma Kaya’ ya devretti.
Fatma Kaya için de güzel, olumlu şeyler duyuyorum eminim ki en az Emel hanım kadar özveride bulunacaktır.
Siyasette en önemli şey hoş bir seda bırakmak, dostlar, kardeşler edinmek, ekmek kapısı açıp, vatandaşa dava düsturu ile moral motive sağlayabilmek ve güzel anılmaktır.
Özellikle yerelde unutulmazların başlıca avantajları budur. Kimi siyasetçiler seçildikleri süreçte bile kötü anılırken kimi siyasetçiler uzun yıllar hafızalardan silinmiyor.
Kimi çevirdiği yanlışlarla kimi kazandığı dostlarla anılıyor.
İşte Emel Sönmez de bu güzel düşüncelerle anılacak isimdir.
Teşekkürler Emel Sönmez.

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Kız Basketbol Takımından Culha’ ya Ziyaret

YILDIZ KIZ VOLEYBOL TAKIMINDAN BAŞKAN CULHA’YA ZİYARET Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Hacıahmetli Muazzez- İsmail Çam Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımını... Devamı..

Çelik-İş’ te Bir Günlük Çocuk Başkan

Çelik-İş Sendikası, 1 günlüğüne işçi çocuklarına emanet! GENEL BAŞKAN DEĞİRMENCİ, ÇOCUK BAYRAMINDA KOLTUĞUNU İŞÇİ ÇOCUĞUNA BIRAKTI Hak-İş Konfederasyonuna bağlı Çelik-İş Sendikasının Genel... Devamı..

İskenderunlular 23 Nisanı Meşalelerle Kutladı

İSKENDERUN HALKI 23 NİSAN’I FENER ALAYIYLA KUTLADI Hatay Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle düzenlediği ve geleneksel hale... Devamı..

Seyfi Dingil 23 Nisan Kutlamalarına Katıldı

BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL 23 NİSAN KUTLAMALARINA KATILDI 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İskenderun’da çeşitli etkinliklerle kutlandı. İskenderun Belediye Başkanı... Devamı..

Yükseliş Koleji’nde 23 Nisan Kutlaması

İskenderun Özel Yükseliş Koleji 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı büyük coşkuyla kutlandı. İskenderun’ da eğitim alanında başarılı çalışmalar yapan Yükseliş Koleji... Devamı..

Işık Şener’ den “Sen Aday Olma”

Suni kalabalık ve gazla… Cebindeki iki kuruşla… Sadece şansını demek için… Tarafını belli etmek için SEN ADAY OLMA FETÖ’ yle anılmışsan… Cemaate... Devamı..

HBB 2. Kitap Fuarı Kapılarını Açtı

Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından hayata geçirilen HBB 2. Kitap Fuarı 20 Nisan Cuma günü ziyaretçilerine kapılarını... Devamı..

Arsuz’a Altyapı Müjdesi

Altyapı Arsuz’a Hayırlı Olsun Arsuz’un kanayan yarası niteliğinde olan altyapı sorununun çözüme kavuştuğu müjdesini veren Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, “Altyapı Arsuz’a... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: