23 Ağustos 2019 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
8 Ağustos 23:34
Yorum Yok
125
Işık Şener; “HADO Siyaseti”

Işık Şener; “HADO Siyaseti”


Lütfü Savaş ne yapsın?
HADO’ yu İskenderun’ a getiriyoruz dedi itiraz. Arsuz’ a götürüyoruz dedi itiraz. Şimdi Lütfü Savaş “Buyurun yer gösterin!” diyor ona da eleştiriler geliyor.
Yani dinlese bir sorun dinlemese bir sorun, yapsa bir sorun yapmasa bir sorun! Ben kendi içinde bu kadar muhalefet olan başka bir memleket görmedim.
Ayrıca Belen’ deki Kız Kilise’ si satış fiyatımız çok düşük. Dedikodulara göre iyi niyetli bir büyüğümüz o Kız Kilise’si etrafında yer sahibi olan işadamı dostu için istediği konuşuluyor. CHP İskenderun Meclis grubu itiraz etti ama nafile!
Arazi alacak işadamının cebinde para durmaz! Kız Kalesi satılmadı, Kız Kulesi satılmadı ama Kız Kilisesi’ nin satarız arkadaş. Orayı turizme açmanın ne manası var Allah aşkınıza akıllı insanlarız. Yarın Kilise’ nin etrafında bir akıllı yangın çıkarttık mı gelsin villalar veya siteler.
İmar? Yol açma? Yahu iş adamı için o kadar da zor değil! Akacak bir kere para. Hangi Paranın karşısında kanun durur! Hele ki yerel ise(!)
Neyse Kız Kilise’ si 3 Erkek tarafından ayarlandı. Hazineye satılır sonra işadamına mı gider yoksa direk işadamına mı gider ama mutlak manada maddi ve manevi bir yerlere gideri var…
Vallahi HADO nereye kurulur bilmem ama bence HADO KIZ KİLİSESİ Yani Güzelyayla tarafına kurulsun iskelesini de oradaki elini ovuşturan işadamına yaptırılsın!
IŞIK ŞENER/BÜYÜKŞEHİR GAZETESİ

Anahtar Kelime: ,

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

BAŞKAN SAVAŞ’TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 21 Ağustos Çarşamba günü Beyzade FM’ in canlı yayın konuğu oldu. Programda gündeme ilişkin... Devamı..

TISİAD’ dan İTSO’ ya Ziyaret

Türkiye-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nevaf Kılıç ve Limakport İskenderun Genel Müdür yardımcısı Mehmet Ünlü İTSO’yu ziyaret etti.... Devamı..

Obezite’de Mide Balonu

OBEZİTE İLE MÜCADELEDE MİDE BALONU UYGULAMASI Obeziteyle mücadelede uygulanan yöntemlerden ‘mide balonu’ hakkında bilgiler veren İskenderun Gelişim Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op.... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’ IN GADİR HUM BAYRAMI MESAJI

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Gadir Hum Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Yayımladığı mesajda Gadir Hum’un önemine vurgu yapan... Devamı..

Tosyalı Şoförleri Dinledi

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,kent içerisinde trafik yoğunluğunu en aza indirmek için bir takım çalışmaların yapılmakta olduğunu belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,İskenderun... Devamı..

Nevzat İnan’ dan Bayram Kutlaması

Hatayspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Altyapı sorumlusu Başarılı işadamı Nevzat İnan bayram mesajı yayımladı. “Bu bayramın birlik beraberlik, kardeşlik, saygı sevgi getirmesi... Devamı..

HBB’ den Sağlık Denetimi

HBB ZABITASINDAN BAYRAM ÖNCESİ GIDA DENETİMİ YAPILDI Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde gıda denetimi gerçekleştirdi. Vatandaşların... Devamı..

E-5 Yolu Yan Giderler Temizlendi

İSKENDERUN E-5 KARAYOLUNUN YAĞMUR MENFEZLERİ TEMİZLENDİ Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel müdürlüğü(HATSU), yağmur yağışlarının ardından çıkan sorunları bertaraf etme... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: