03 Temmuz 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
8 Ağustos 23:34
Yorum Yok
252
Işık Şener; “HADO Siyaseti”

Işık Şener; “HADO Siyaseti”


Lütfü Savaş ne yapsın?
HADO’ yu İskenderun’ a getiriyoruz dedi itiraz. Arsuz’ a götürüyoruz dedi itiraz. Şimdi Lütfü Savaş “Buyurun yer gösterin!” diyor ona da eleştiriler geliyor.
Yani dinlese bir sorun dinlemese bir sorun, yapsa bir sorun yapmasa bir sorun! Ben kendi içinde bu kadar muhalefet olan başka bir memleket görmedim.
Ayrıca Belen’ deki Kız Kilise’ si satış fiyatımız çok düşük. Dedikodulara göre iyi niyetli bir büyüğümüz o Kız Kilise’si etrafında yer sahibi olan işadamı dostu için istediği konuşuluyor. CHP İskenderun Meclis grubu itiraz etti ama nafile!
Arazi alacak işadamının cebinde para durmaz! Kız Kalesi satılmadı, Kız Kulesi satılmadı ama Kız Kilisesi’ nin satarız arkadaş. Orayı turizme açmanın ne manası var Allah aşkınıza akıllı insanlarız. Yarın Kilise’ nin etrafında bir akıllı yangın çıkarttık mı gelsin villalar veya siteler.
İmar? Yol açma? Yahu iş adamı için o kadar da zor değil! Akacak bir kere para. Hangi Paranın karşısında kanun durur! Hele ki yerel ise(!)
Neyse Kız Kilise’ si 3 Erkek tarafından ayarlandı. Hazineye satılır sonra işadamına mı gider yoksa direk işadamına mı gider ama mutlak manada maddi ve manevi bir yerlere gideri var…
Vallahi HADO nereye kurulur bilmem ama bence HADO KIZ KİLİSESİ Yani Güzelyayla tarafına kurulsun iskelesini de oradaki elini ovuşturan işadamına yaptırılsın!
IŞIK ŞENER/BÜYÜKŞEHİR GAZETESİ

Anahtar Kelime: ,

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Işık Şener’den “Adaletli Hizmet”

Fatih Tosyalı geçtiğimiz gün benimle beraber üç gazeteci arkadaşımızı asfalt için Numune mahallesi ve Sanayi içi ile alternatif yollara dökülen asfaltı yerinde... Devamı..

Arsuz’a Nezaket Ziyareti

Hatay Vakıflar Bölge Müdürlüğüne yeni atanan Ümit Gökhan ÇİÇEK ilçemize ziyarette bulundu.Sayın Valimiz Rahmi DOĞAN ile birlikte Rhosus Antik Kentte incelemelerde bulunan,... Devamı..

Palmiye’de Tüp Bebek Dönemi

PALMİYE’DE ‘TÜP BEBEK MERKEZİ’ DÖNEMİİskenderun Palmiye Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum, Tüp Bebek, İnfertilite (Kısırlık) Uzmanı Op. Dr. Ozan Turgut, infertilite ve... Devamı..

Yayman Tarihe Sahip Çıkıyor

TARİHİ BİNA KURTARILDITARİHİ BİNA KÜTÜPHANE OLDU Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde bulunan koruma altındaki tarihi bina restore edilerek kütüphane haline getirildi.. Türkiye’ye örnek olacak... Devamı..

HBB Yayla Yollarını Genişletiyor

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından il genelinde yürütülen yol yapımı, bakımı ve onarımı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.Dörtyol... Devamı..

Çinçin-Ceylan’dan Jet Ziyaret

ÇİNÇİN VE CEYLAN’DAN JET TURİZM’E ZİYARETAntakya Ticaret Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Antakya Ticaret Odası Genel Sekreteri Ali Mullaoğlu ve Defne Esnaf Kefalet... Devamı..

Antakya Bld Yol Yapımına Devam Ediyor

ANTAKYA GENELİNDE YOL ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR             Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrin 95 mahallesinde yürüttüğü hizmetler ile Antakya’yı layık olduğu hizmetlere kavuşturuyor.... Devamı..

Turizm Rehberi Belen’ de

“Profesyonel Turist Rehberleri Belen’de”Hataylı profesyonel turist rehberler ve TURSAB BYK Hatay Sekreteri İbrahim Yavuz, Belendeki tarihi yapıları gün yüzüne çıkarmak amacıyla yaptığı... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: