16 Ekim 2019 Çarsamba
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
8 Ağustos 23:34
Yorum Yok
170
Işık Şener; “HADO Siyaseti”

Işık Şener; “HADO Siyaseti”


Lütfü Savaş ne yapsın?
HADO’ yu İskenderun’ a getiriyoruz dedi itiraz. Arsuz’ a götürüyoruz dedi itiraz. Şimdi Lütfü Savaş “Buyurun yer gösterin!” diyor ona da eleştiriler geliyor.
Yani dinlese bir sorun dinlemese bir sorun, yapsa bir sorun yapmasa bir sorun! Ben kendi içinde bu kadar muhalefet olan başka bir memleket görmedim.
Ayrıca Belen’ deki Kız Kilise’ si satış fiyatımız çok düşük. Dedikodulara göre iyi niyetli bir büyüğümüz o Kız Kilise’si etrafında yer sahibi olan işadamı dostu için istediği konuşuluyor. CHP İskenderun Meclis grubu itiraz etti ama nafile!
Arazi alacak işadamının cebinde para durmaz! Kız Kalesi satılmadı, Kız Kulesi satılmadı ama Kız Kilisesi’ nin satarız arkadaş. Orayı turizme açmanın ne manası var Allah aşkınıza akıllı insanlarız. Yarın Kilise’ nin etrafında bir akıllı yangın çıkarttık mı gelsin villalar veya siteler.
İmar? Yol açma? Yahu iş adamı için o kadar da zor değil! Akacak bir kere para. Hangi Paranın karşısında kanun durur! Hele ki yerel ise(!)
Neyse Kız Kilise’ si 3 Erkek tarafından ayarlandı. Hazineye satılır sonra işadamına mı gider yoksa direk işadamına mı gider ama mutlak manada maddi ve manevi bir yerlere gideri var…
Vallahi HADO nereye kurulur bilmem ama bence HADO KIZ KİLİSESİ Yani Güzelyayla tarafına kurulsun iskelesini de oradaki elini ovuşturan işadamına yaptırılsın!
IŞIK ŞENER/BÜYÜKŞEHİR GAZETESİ

Anahtar Kelime: ,

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Abdülkerim Güven’ den Operasyona Destek

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven Barış Pınarı Harekâtı üzerine destek açıklamalarında bulundu. Barış Pınarı Harekâtı; Daha öncekilerde olduğu gibi... Devamı..

Ahmet Güven’den Açıklama

Eğitim Birsen İskenderun Temsilciliği başkanı olarak seçilen arkadaşımızın görevi bıraktığını öğrendik. Geçen yıl yapılan ve secime katılan üyelerin yarıya yakınının desteğini alan... Devamı..

İskenderun’ a Huzur Geliyor

İskenderun’ da vatandaşın huzur için Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki TEM (Terörle Mücadele) KOM (Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele) sıkı çalışmaları gözlerden kaçmıyor. Yeni... Devamı..

Bozatlı: “Gün Kenetlenme Günüdür”

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Hatay Başkanı Abdullah Bozatlı, Fırat’ın doğusuna yönelik gerçekleştirilmekte olan Barış Pınarı Harekâtı’ na ilişkin açıklamada bulundu.MÜSİAD... Devamı..

HBB Voleybolda’ da Başarılı

Türkiye Voleybol Federasyonu 2019-2020 1. Lig Erkekler B Grubunda yer alan Hatay Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, ligi galibiyet sevinciyle karşıladı. Ligin... Devamı..

Sağlık Çalışanları Barış Pınarı Harekatına Gönüllü Gitmek İstiyor

Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan “Barış Pınarı Harekatı”na destek sürüyor. İskenderun’... Devamı..

LİMAKPORT’tan Önemli Adım

LİMAKPORT İSKENDERUN LİMANI ERBİL’DE OFİS AÇIYOR Limakport İskenderun Uluslararası Liman İşletmeciliği Genel Müdür yardımcısı Mehmet Ünlü, Erbil’de ofis açacaklarını söyledi. Limakport’un Ana... Devamı..

Son Dakika: İskenderun Eş Başkanı Tutuklandı

HDP İskenderun İlçe Eş başkanı terör örgütü propagandası suçlaması ile tutuklandı. HDP İskenderun ilçe örgütü Eş başkanı Hülya Ateş, Suriye’de gerçekleştirilen Barış... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: