Işık Şener Kaleminden Ülkü Ocaklarına

Bu gün bir kahpe saldırıyla daha sarsıldık. Zaten bizi en fazla sarsarlar, yıkamazlar. Her bombada, her hainlikte her kahpelikte ülkemiz için daha da cesaretleniyor daha da aşkla bağlanıyoruz.
Değerli okurlarım; bu gün İskenderun Ülkü Ocakları büyük fikir, emek ve hassasiyetleriyle şahane bir program yaparak terör saldırılarına tepki yürüyüşü gerçekleştirdi. Binlerce kişi ellerinde Türk Bayraklarıyla İskenderun’ u yerden arşa kadar inlettiler.
Yürüyüşü izlediğimde pusetteki bebekten, elinde bastonlu amcaya, evinde yemeğini tenceresini bırakmış kadınlardan, işyerini kapatmış insanları gördüğümde “Söz konusu vatansa gerisi teferruattır!” sözünün en canlı örneğini gözler önüne serdi bu gün İskenderunlu hemşehrilerimiz.
Bu kadar psikolojimizin alt üst olduğu, sabrımızın taştığı şu günlerde böyle birlik ve beraberliğimiz çakallara en büyük mesaj olmuştur.
Aynı hassasiyeti diğer partilerin sorumsuz olmayan yani sorumlu makam sahiplerinden de bekliyoruz. Bünyamin Saraçoğlu gibi hem vatan, hem vatandaş, hem halk hem ideolojik hem dost hem kardeş olarak bir çok kitleyi böyle bir araya getiremiyorsanız o koltukta kaba etinizi ısıtmanızın bir anlamı kalmamıştır demek ki!
Evet okurlarım yazılacak aslında o kadar çok şey var ama artık sözün bittiği yerdeyim, yerdeyiz.
Allah ülkemizi, birliğimizi ve tüm müslümanları korusun ve yüceltsin.
Bu topraklarda bu kadar Kurt varken çakallara ne toprak ne de meydan kalır! Bu böyle biline…
Esen kalın…
Işık Şener / Büyükşehir Gazetesi