18 Ekim 2018 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
10 Mayıs 15:10
Yorum Yok
360
Işık Şener; “Türkiye Ankara’dan Büyüktür”

Işık Şener; “Türkiye Ankara’dan Büyüktür”

Genel Merkez ülke geneli Milletvekili tercihleri ile ilgili “Başkana veririz, vekil adayı kötü ise oy yok” şikayetlerine karşın ciddi baskı ve şikayetleri duyuyor olacak ki Ak Parti bazı sosyal grup ve ulusal yazarlar tersi açıklamalarda bulunuyor.
Hatta bazıları bu hesaplaşmayı Belediyelere bırakın diyor.
Ne alaka? Belediyeler önemsiz mi? 15 Temmuz gecesi belediyelerin ne kadar önemli görevler icra ettiğini hepimiz gördük!
Taşeron-Kadro güzelliği belediyeler kaydedilip başka iradelere çalışsın diye mi yapıldı?
Herşey bir kenara Ak Parti’nin en büyük artısı milletin sesi, tabana en çok kulak veren, eğilen, aradaki duvarı yıkan olarak canlı canlı yaşadık.
Peki şimdi Türkiye’ mi Ankara’dan büyük yoksa Ankara mı Türkiye’ den?
Türkiye Ankara’ dan büyükse o zaman Anadolu’ nun sesine kulak vermeli Genel Merkez.
Eğer parlementoda 301 vekil önemliyse halkın gönlünde taht kuracak adaylar listeye konulmalıdır. Eğer Ak Parti değişimin adı ise pozitif değişim işte şimdi yapılmalıdır.
Ankara halka bu işin ciddiyeti mesajı vermek yerine derhal halkın mesajını ciddiye almalı ve koyulacak isimler fetöden, basiretsizlikten ve egodan uzak olmalıdır.
Kimse kediye ot ineğe et yedirmeye çalışmasın kimse Recep Tayyip Erdoğan’ ı yanlışa sevk etmesin, kimse illerde ve ilçeler özellikle vekillik mertebesinde sorun yokmuş gibi göstermesin.
Yineliyorum çok ciddi şikayetler alıyorum. Eğer Hatay 1 vekil fazla çıkartma şansını bir kenara 4 çıkartır yani 2 vekil eksiye girerse bu Hatay veya Hataylıların suçu değildir!
Esen kalın…

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İskenderun Galerisinde Sergi Açıldı

İSKENDERUN BELEDİYESİ SANAT GALERİSİNDE RESİM SERGİSİ AÇILDI İskenderun Belediyesi sanat galerisinde “lal renkler her dili konuşur ”adlı resim sergisi açıldı. Serginin açılışına... Devamı..

Gelişim Hastanesinden Kutlama

GELİŞİM VE DOĞA ‘DÜNYA GIDA GÜNÜ’NÜ KUTLADI İskenderun Gelişim Hastanesi Uzman Diyetisyeni Eray Albayrak, ‘16 Ekim Dünya Gıda Günü’ dolayısıyla İskenderun Doğa... Devamı..

İskenderun Belediyesi’nden Fiyat Denetimi

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yapılan etiket ve fiyat denetimi ile işletmelerin haksız kazanç elde etmesinin önüne geçiliyor. Döviz kurlarındaki hareketlilik bahanesiyle... Devamı..

Çelik-İş Sendikası’nın Adı ‘ÖZÇELİK-İŞ’ Oldu

ÇELİK-İŞ SENDİKASININ ADI ‘ÖZÇELİK-İŞ’ OLDU ÖZÇELİK-İŞ SENDİKASINDA YUNUS DEĞİRMENCİ YENİDEN GENEL BAŞKAN SEÇİLDİ Çelik-İş Sendikasının 14. Olağan Genel Kurulu, 13-14 Ekim Ankara... Devamı..

HBB’ den Teleferik Projesi Hızlanıyor

TELEFERİK PROJESİ’NDE ÇALIŞMALAR HIZ KAZANIYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay’ın geçmişten bugüne taşıdığı zenginlikleri ve değerleri gelecek nesillere aktarmak ve kenti hak ettiği... Devamı..

Antakya BLD’ den Kitap Bağışı

           ANTAKYA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ KURSİYERLERİNDEN ÇAYIRLI İLKOKULU’NA KİTAP BAĞIŞI Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan... Devamı..

İTSO Yönetimi Romanya’ da

İTSO Heyeti Romanya Köstence Limanında ikili görüşmelerde bulundu İTSO Heyeti Köstence Liman yetkilileri ile görüştü. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ve... Devamı..

Yabancı Uyruklu Öğrenciler de İSTE’di!

ÜNİAR (Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı) tarafından yapılan ve açıklanan 2018 Yılı Yabancı Uyruklu Öğrenci Memnuniyeti Araştırması’na göre – Kurumun Yönetim ve İşleyişinden memnuniyet... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: