14 Ağustos 2018 Salı
    Hava durumu güncelleniyor...
10 Mayıs 15:10
Yorum Yok
346
Işık Şener; “Türkiye Ankara’dan Büyüktür”

Işık Şener; “Türkiye Ankara’dan Büyüktür”

Genel Merkez ülke geneli Milletvekili tercihleri ile ilgili “Başkana veririz, vekil adayı kötü ise oy yok” şikayetlerine karşın ciddi baskı ve şikayetleri duyuyor olacak ki Ak Parti bazı sosyal grup ve ulusal yazarlar tersi açıklamalarda bulunuyor.
Hatta bazıları bu hesaplaşmayı Belediyelere bırakın diyor.
Ne alaka? Belediyeler önemsiz mi? 15 Temmuz gecesi belediyelerin ne kadar önemli görevler icra ettiğini hepimiz gördük!
Taşeron-Kadro güzelliği belediyeler kaydedilip başka iradelere çalışsın diye mi yapıldı?
Herşey bir kenara Ak Parti’nin en büyük artısı milletin sesi, tabana en çok kulak veren, eğilen, aradaki duvarı yıkan olarak canlı canlı yaşadık.
Peki şimdi Türkiye’ mi Ankara’dan büyük yoksa Ankara mı Türkiye’ den?
Türkiye Ankara’ dan büyükse o zaman Anadolu’ nun sesine kulak vermeli Genel Merkez.
Eğer parlementoda 301 vekil önemliyse halkın gönlünde taht kuracak adaylar listeye konulmalıdır. Eğer Ak Parti değişimin adı ise pozitif değişim işte şimdi yapılmalıdır.
Ankara halka bu işin ciddiyeti mesajı vermek yerine derhal halkın mesajını ciddiye almalı ve koyulacak isimler fetöden, basiretsizlikten ve egodan uzak olmalıdır.
Kimse kediye ot ineğe et yedirmeye çalışmasın kimse Recep Tayyip Erdoğan’ ı yanlışa sevk etmesin, kimse illerde ve ilçeler özellikle vekillik mertebesinde sorun yokmuş gibi göstermesin.
Yineliyorum çok ciddi şikayetler alıyorum. Eğer Hatay 1 vekil fazla çıkartma şansını bir kenara 4 çıkartır yani 2 vekil eksiye girerse bu Hatay veya Hataylıların suçu değildir!
Esen kalın…

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Plaj Futbol’ da Arsuz Belediyesi Şampiyon

TFF PLAJ FUTBOLU ARSUZ ETABINDA ŞAMPİYON “ARSUZ BELEDİYESİ” Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Belediyesi ve Türkiye Futbol Federasyonu işbirliği ile bu... Devamı..

İskenderunlu Şehidin Sene-i Devriyesine Katılım Gerçekleşti

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL, ŞEHİT FERHAT GEDİK’İN ŞAHADETİNİN SENE-İ DEVRİYESİ NEDENİ İLE OKUTULAN MEVLİD-İ ŞERİFE KATILDI İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,Trabzon’un Maçka ilçesinde... Devamı..

İskenderunspor Topbaşı Yaptı

Bu yıl Bölgesel Amatör Lig’ de mücadele edecek olan İskenderun’ un turuncu mavili ekibi sezon hazırlıklarına başladı. “SAHADA SAVAŞACAK TAKIM KURUYORUZ” Nevşehir... Devamı..

Kimyeci’ den Önemli Tespitler

BAŞKAN KİMYECİ, HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS TOPLANTISIND ÖNEMLİ TESPİT VE DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU; Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi Ağustos ayı... Devamı..

İskenderun Belediyesi’ nden Çöp Devrimi

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: YER ALTI ÇÖP KONTEYNERİ PROJESİ BAŞLADI İskenderun Belediyesi çevre konusunda da örnek projelere imza atmaya devam ediyor.... Devamı..

Işık Şener’ in Kaleminden HBB’ ye…

BATTI ÇIKTI’ da görülmemiş maddi tuhaflıklar! HBB İller Bankasından bizzat Lütfü Savaş Battı Çıktı için 94 Milyon TL borçlanmış ve şuan ki... Devamı..

HBB Ağustos Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti

HBB AĞUSTOS AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu’nun 13’üncü maddesi gereğince Ağustos Ayı Olağan Toplantısı,... Devamı..

İTSO Giresun ile Kardeş Protokolü

Giresun ve İTSO Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası arasında Kardeş Oda... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: