24 Ocak 2019 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
10 Mayıs 15:10
Yorum Yok
394
Işık Şener; “Türkiye Ankara’dan Büyüktür”

Işık Şener; “Türkiye Ankara’dan Büyüktür”

Genel Merkez ülke geneli Milletvekili tercihleri ile ilgili “Başkana veririz, vekil adayı kötü ise oy yok” şikayetlerine karşın ciddi baskı ve şikayetleri duyuyor olacak ki Ak Parti bazı sosyal grup ve ulusal yazarlar tersi açıklamalarda bulunuyor.
Hatta bazıları bu hesaplaşmayı Belediyelere bırakın diyor.
Ne alaka? Belediyeler önemsiz mi? 15 Temmuz gecesi belediyelerin ne kadar önemli görevler icra ettiğini hepimiz gördük!
Taşeron-Kadro güzelliği belediyeler kaydedilip başka iradelere çalışsın diye mi yapıldı?
Herşey bir kenara Ak Parti’nin en büyük artısı milletin sesi, tabana en çok kulak veren, eğilen, aradaki duvarı yıkan olarak canlı canlı yaşadık.
Peki şimdi Türkiye’ mi Ankara’dan büyük yoksa Ankara mı Türkiye’ den?
Türkiye Ankara’ dan büyükse o zaman Anadolu’ nun sesine kulak vermeli Genel Merkez.
Eğer parlementoda 301 vekil önemliyse halkın gönlünde taht kuracak adaylar listeye konulmalıdır. Eğer Ak Parti değişimin adı ise pozitif değişim işte şimdi yapılmalıdır.
Ankara halka bu işin ciddiyeti mesajı vermek yerine derhal halkın mesajını ciddiye almalı ve koyulacak isimler fetöden, basiretsizlikten ve egodan uzak olmalıdır.
Kimse kediye ot ineğe et yedirmeye çalışmasın kimse Recep Tayyip Erdoğan’ ı yanlışa sevk etmesin, kimse illerde ve ilçeler özellikle vekillik mertebesinde sorun yokmuş gibi göstermesin.
Yineliyorum çok ciddi şikayetler alıyorum. Eğer Hatay 1 vekil fazla çıkartma şansını bir kenara 4 çıkartır yani 2 vekil eksiye girerse bu Hatay veya Hataylıların suçu değildir!
Esen kalın…

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Şok!İnanılmaz Kaza(Video)

İskenderun Arsuz yolunda feci kaza. 4 ağır Yaralı. İskenderun Uğur Mumcu Caddesi İkem koleji kırmızı ışıklar mevkiinde gerçekleşen kazada 2 araç pert... Devamı..

Flaş!Hatay’ da İsimler Şunlar

AK Parti 15 ilçenin 12 sinde isimleri belirledi. Hatay 31 Mart 2019 seçimlerine ilçe belediyelerde şu isimlerle girecek; HATAY AK PARTİ’ DE... Devamı..

Arsuz Anket Sonuçları İskenderunPost’ta!

CHP Arsuz Belediye Başkanlığı için başlatılan anket bu gün sonuçlandı. 11 gün yapılan ve 8,792 kişinin katılımıyla gerçekleşen anketimiz sonucunda 15 aday... Devamı..

Havaalanına Otobüs

ANTAKYA BELEDİYESİ’NDEN HAVAALANI YOLCULARINA OTOBÜS DESTEĞİ           Antakya Belediyesi yoğun yağışlar sebebiyle havaalanına ulaşım sağlayamayan vatandaşlara otobüs desteğinde bulundu.         Antakya Belediyesi’nden... Devamı..

Savaş Büyük Seçim Toplantısı Yapacak

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden yeniden Büyükşehir Belediye başkan adayı olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş,... Devamı..

Antakya Belediyesi Çalışmalara Hız Verdi

PARKLARDA REVİZE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR Antakya Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri, Altınçay Mahallesi Şehit Serdar Ölmez Parkı’nda revize çalışmalarını sürdürüyor. Antakya Belediyesi’nden... Devamı..

Seyfi Dingil’ den Yarıyıl Mesajı

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, 2018-2019 eğitim öğretim döneminin, tamamlanan yarıyılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Her zaman geleceğin mimarı olarak gördüğü çocuklar... Devamı..

AİLELERE KARNE UYARISI

İskenderun Gelişim Hastanesi Uzman Klinik Psikoloğu Gamze Uygun Ekenel, 2018-2019 eğitim- öğretim yarıyıl tatilinin başlamasıyla beraber, anne-babalara karne konusunda önemli uyarılarda bulundu.... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: