26 Mayıs 2018 Cumartesi
    Hava durumu güncelleniyor...
10 Mayıs 15:10
Yorum Yok
322
Işık Şener; “Türkiye Ankara’dan Büyüktür”

Işık Şener; “Türkiye Ankara’dan Büyüktür”

Genel Merkez ülke geneli Milletvekili tercihleri ile ilgili “Başkana veririz, vekil adayı kötü ise oy yok” şikayetlerine karşın ciddi baskı ve şikayetleri duyuyor olacak ki Ak Parti bazı sosyal grup ve ulusal yazarlar tersi açıklamalarda bulunuyor.
Hatta bazıları bu hesaplaşmayı Belediyelere bırakın diyor.
Ne alaka? Belediyeler önemsiz mi? 15 Temmuz gecesi belediyelerin ne kadar önemli görevler icra ettiğini hepimiz gördük!
Taşeron-Kadro güzelliği belediyeler kaydedilip başka iradelere çalışsın diye mi yapıldı?
Herşey bir kenara Ak Parti’nin en büyük artısı milletin sesi, tabana en çok kulak veren, eğilen, aradaki duvarı yıkan olarak canlı canlı yaşadık.
Peki şimdi Türkiye’ mi Ankara’dan büyük yoksa Ankara mı Türkiye’ den?
Türkiye Ankara’ dan büyükse o zaman Anadolu’ nun sesine kulak vermeli Genel Merkez.
Eğer parlementoda 301 vekil önemliyse halkın gönlünde taht kuracak adaylar listeye konulmalıdır. Eğer Ak Parti değişimin adı ise pozitif değişim işte şimdi yapılmalıdır.
Ankara halka bu işin ciddiyeti mesajı vermek yerine derhal halkın mesajını ciddiye almalı ve koyulacak isimler fetöden, basiretsizlikten ve egodan uzak olmalıdır.
Kimse kediye ot ineğe et yedirmeye çalışmasın kimse Recep Tayyip Erdoğan’ ı yanlışa sevk etmesin, kimse illerde ve ilçeler özellikle vekillik mertebesinde sorun yokmuş gibi göstermesin.
Yineliyorum çok ciddi şikayetler alıyorum. Eğer Hatay 1 vekil fazla çıkartma şansını bir kenara 4 çıkartır yani 2 vekil eksiye girerse bu Hatay veya Hataylıların suçu değildir!
Esen kalın…

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

5 Temmuz Stadı Lige Yetişecek

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil talimat verdi, ve hummalı çalışma başlatıldı. “5 TEMMUZ STADI YENİ SEZONA HAZIR OLACAK” Uzun zamandan beri atıl... Devamı..

İskenderun Battı Çıktı’ da Sona Doğru

İSKENDERUN’DA BATTI ÇIKTI ÇALIŞMASININ SERVİS YOLLARI ASFALTLANIYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) tarafından Hatay genelinde ulaşımı rahatlatmak amacıyla yapılan projeler kapsamında, İskenderun’a kazandırılan... Devamı..

İTSO’ dan İftar Programı

İTSO,Meclis üyeleri ve Meslek Komite üyeleri ile iftar yemeğinde buluştu İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Ramazan ayı dolayısıyla Meclis üyeleri ve... Devamı..

Işık Şener Yazdı ” ÇİNÇİN SAVAŞI”

Hatay Ak Parti eski İl Başkanı Ahmet Atıç merkezli bir saldırı başlamış, makam araç kiralamadan, menkullere kadar Lütfü Savaş’ a yüklenilmiş, Atıç’... Devamı..

Zeki Oğur yazdı: “AYIP ETTİN ÇİNÇİN!”

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin bugün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü... Devamı..

Arsuz Bld ve İşkur Protokolü

ARSUZ BELEDİYESİ İŞKUR İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Hatay İl Müdürlüğü ile “Toplum Yararına Program”... Devamı..

Başkan Kimyeci İftar Sofralarında

BAŞKAN KİMYECİ, ORHANLI VE SOFULAR MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE İFTAR SOFRASINDA BİR ARAYA GELDİ         Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, her yıl olduğu gibi... Devamı..

Seyfi Dingil: Seçimlerden Güçlü Çıkacağız

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: 24 HAZİRAN’ DA SANDIKTAN GÜÇLÜ ÇIKACAĞIZ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,24 Haziran seçimlerinden alınacak zaferin 2023 hedeflerinin... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: