18 Ekim 2018 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
24 Mayıs 13:28
Yorum Yok
247
Işık Şener Yazdı ” ÇİNÇİN SAVAŞI”

Işık Şener Yazdı ” ÇİNÇİN SAVAŞI”

Hatay Ak Parti eski İl Başkanı Ahmet Atıç merkezli bir saldırı başlamış, makam araç kiralamadan, menkullere kadar Lütfü Savaş’ a yüklenilmiş, Atıç’ ın kurşunları bitince Lütfü Savaş tarafı taarruza geçmiş ve belgeler, bilgiler, ifadeler derken bir top belgeye Ahmet Atıç zararlı çıkmış hatta koltuğundan olmasına sebep olacak sıkıntıları beraberinde getirmişti.
Bu olayı bir kenara not edelim…
Değerli Hemşehriler şimdi herkes yerini bilecek. Bu ülkede atanmışlar seçilmişlere diş geçirmeye çalıştığında zararlı kendileri çıkmıştır hep. “Yok efendim benim dişim fil dişi gibi” dersen o zaman zaten makamdan indireceğin vuruşu yapacak, en azından yargı da hüküm giydireceksin.
Sonra bak tek belgeyle altın vuruş yaparlar vallahi bir sonraki seçimi göremezsiniz!
Atanmışlar kusura bakmasın. Ne atanmışlar geldi geçti ama akıllarda kalan genelde seçilmişler oldu iyisiyle kötüsüyle.
Yakın zamanda Lütfü Savaş twitter’ da gündeme getirildi. E gündeme getirenlere sormazlar mı? Seçim takviminde M. Vekili adaylar tercihlerini bırakıp Lütfü Savaş veya başka kişilerle uğraşırsan işte listelerinizde mide bulandıracak bazı isimleri omuzunda gezdirmek olur. Sonra piliç, bulgur midyat karıştırır durursun!
Bunu sadece Ak Parti’ ye söylemiyorum, CHP bile kendi içinde değişen listelerden ötürü kıyametler koparttı.
::: LÜTFÜ SAVAŞ İNDİRMİŞ!:::
“Lütfü Savaş dağdan geldi bağdakini kovuyor” diyenlere bir çift lafım var. Vallahi Lütfü Savaş sayesinde CHP Hatay’ da iktidarı yaşıyor. Ki CHP Mv. listesine eğer Lütfü Savaş müdahale ettiyse demek ki CHP’ yi sizden daha iyi biliyor ve çok stratejik bir liste yaparak işin rengini değiştirdi. Keşke de eski liste kalsaydı diyor karşı taraf(!)
Şimdilerde Hikmet Çinçin’ de Lütfü Savaş’ a karşı söylemlere başladı.Armutlu Camii Koruma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’ nin iftarına katılmadı diye sosyal hesabından yazmış. Peki bu ülkenin en büyük maneviyatı olan Ramazan ayında bu derneğin başkanı Süleyman Mengüllüoğlu bu durumda söz söylemezken Hikmet Çinçin belki de hayatında ilk defa katıldığı bu programda neden böyle bir kılıç gösterisi yaptı anlamış değilim.
Ama seçim üzeri vatandaşların dertleriyle uğraşacağınıza kendinizle uğraşmanız ayrı bir handikap.
Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derlerdi şimdi Abdurrahman Çelebi’ ye koyun demeye başladılar!
IŞIK ŞENER / BÜYÜŞEHİR GAZETESİ

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İskenderun Galerisinde Sergi Açıldı

İSKENDERUN BELEDİYESİ SANAT GALERİSİNDE RESİM SERGİSİ AÇILDI İskenderun Belediyesi sanat galerisinde “lal renkler her dili konuşur ”adlı resim sergisi açıldı. Serginin açılışına... Devamı..

Gelişim Hastanesinden Kutlama

GELİŞİM VE DOĞA ‘DÜNYA GIDA GÜNÜ’NÜ KUTLADI İskenderun Gelişim Hastanesi Uzman Diyetisyeni Eray Albayrak, ‘16 Ekim Dünya Gıda Günü’ dolayısıyla İskenderun Doğa... Devamı..

İskenderun Belediyesi’nden Fiyat Denetimi

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yapılan etiket ve fiyat denetimi ile işletmelerin haksız kazanç elde etmesinin önüne geçiliyor. Döviz kurlarındaki hareketlilik bahanesiyle... Devamı..

Çelik-İş Sendikası’nın Adı ‘ÖZÇELİK-İŞ’ Oldu

ÇELİK-İŞ SENDİKASININ ADI ‘ÖZÇELİK-İŞ’ OLDU ÖZÇELİK-İŞ SENDİKASINDA YUNUS DEĞİRMENCİ YENİDEN GENEL BAŞKAN SEÇİLDİ Çelik-İş Sendikasının 14. Olağan Genel Kurulu, 13-14 Ekim Ankara... Devamı..

HBB’ den Teleferik Projesi Hızlanıyor

TELEFERİK PROJESİ’NDE ÇALIŞMALAR HIZ KAZANIYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay’ın geçmişten bugüne taşıdığı zenginlikleri ve değerleri gelecek nesillere aktarmak ve kenti hak ettiği... Devamı..

Antakya BLD’ den Kitap Bağışı

           ANTAKYA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ KURSİYERLERİNDEN ÇAYIRLI İLKOKULU’NA KİTAP BAĞIŞI Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan... Devamı..

İTSO Yönetimi Romanya’ da

İTSO Heyeti Romanya Köstence Limanında ikili görüşmelerde bulundu İTSO Heyeti Köstence Liman yetkilileri ile görüştü. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ve... Devamı..

Yabancı Uyruklu Öğrenciler de İSTE’di!

ÜNİAR (Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı) tarafından yapılan ve açıklanan 2018 Yılı Yabancı Uyruklu Öğrenci Memnuniyeti Araştırması’na göre – Kurumun Yönetim ve İşleyişinden memnuniyet... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: