14 Ağustos 2018 Salı
    Hava durumu güncelleniyor...
24 Mayıs 13:28
Yorum Yok
181
Işık Şener Yazdı ” ÇİNÇİN SAVAŞI”

Işık Şener Yazdı ” ÇİNÇİN SAVAŞI”

Hatay Ak Parti eski İl Başkanı Ahmet Atıç merkezli bir saldırı başlamış, makam araç kiralamadan, menkullere kadar Lütfü Savaş’ a yüklenilmiş, Atıç’ ın kurşunları bitince Lütfü Savaş tarafı taarruza geçmiş ve belgeler, bilgiler, ifadeler derken bir top belgeye Ahmet Atıç zararlı çıkmış hatta koltuğundan olmasına sebep olacak sıkıntıları beraberinde getirmişti.
Bu olayı bir kenara not edelim…
Değerli Hemşehriler şimdi herkes yerini bilecek. Bu ülkede atanmışlar seçilmişlere diş geçirmeye çalıştığında zararlı kendileri çıkmıştır hep. “Yok efendim benim dişim fil dişi gibi” dersen o zaman zaten makamdan indireceğin vuruşu yapacak, en azından yargı da hüküm giydireceksin.
Sonra bak tek belgeyle altın vuruş yaparlar vallahi bir sonraki seçimi göremezsiniz!
Atanmışlar kusura bakmasın. Ne atanmışlar geldi geçti ama akıllarda kalan genelde seçilmişler oldu iyisiyle kötüsüyle.
Yakın zamanda Lütfü Savaş twitter’ da gündeme getirildi. E gündeme getirenlere sormazlar mı? Seçim takviminde M. Vekili adaylar tercihlerini bırakıp Lütfü Savaş veya başka kişilerle uğraşırsan işte listelerinizde mide bulandıracak bazı isimleri omuzunda gezdirmek olur. Sonra piliç, bulgur midyat karıştırır durursun!
Bunu sadece Ak Parti’ ye söylemiyorum, CHP bile kendi içinde değişen listelerden ötürü kıyametler koparttı.
::: LÜTFÜ SAVAŞ İNDİRMİŞ!:::
“Lütfü Savaş dağdan geldi bağdakini kovuyor” diyenlere bir çift lafım var. Vallahi Lütfü Savaş sayesinde CHP Hatay’ da iktidarı yaşıyor. Ki CHP Mv. listesine eğer Lütfü Savaş müdahale ettiyse demek ki CHP’ yi sizden daha iyi biliyor ve çok stratejik bir liste yaparak işin rengini değiştirdi. Keşke de eski liste kalsaydı diyor karşı taraf(!)
Şimdilerde Hikmet Çinçin’ de Lütfü Savaş’ a karşı söylemlere başladı.Armutlu Camii Koruma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’ nin iftarına katılmadı diye sosyal hesabından yazmış. Peki bu ülkenin en büyük maneviyatı olan Ramazan ayında bu derneğin başkanı Süleyman Mengüllüoğlu bu durumda söz söylemezken Hikmet Çinçin belki de hayatında ilk defa katıldığı bu programda neden böyle bir kılıç gösterisi yaptı anlamış değilim.
Ama seçim üzeri vatandaşların dertleriyle uğraşacağınıza kendinizle uğraşmanız ayrı bir handikap.
Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derlerdi şimdi Abdurrahman Çelebi’ ye koyun demeye başladılar!
IŞIK ŞENER / BÜYÜŞEHİR GAZETESİ

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Plaj Futbol’ da Arsuz Belediyesi Şampiyon

TFF PLAJ FUTBOLU ARSUZ ETABINDA ŞAMPİYON “ARSUZ BELEDİYESİ” Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Belediyesi ve Türkiye Futbol Federasyonu işbirliği ile bu... Devamı..

İskenderunlu Şehidin Sene-i Devriyesine Katılım Gerçekleşti

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL, ŞEHİT FERHAT GEDİK’İN ŞAHADETİNİN SENE-İ DEVRİYESİ NEDENİ İLE OKUTULAN MEVLİD-İ ŞERİFE KATILDI İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,Trabzon’un Maçka ilçesinde... Devamı..

İskenderunspor Topbaşı Yaptı

Bu yıl Bölgesel Amatör Lig’ de mücadele edecek olan İskenderun’ un turuncu mavili ekibi sezon hazırlıklarına başladı. “SAHADA SAVAŞACAK TAKIM KURUYORUZ” Nevşehir... Devamı..

Kimyeci’ den Önemli Tespitler

BAŞKAN KİMYECİ, HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS TOPLANTISIND ÖNEMLİ TESPİT VE DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU; Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi Ağustos ayı... Devamı..

İskenderun Belediyesi’ nden Çöp Devrimi

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: YER ALTI ÇÖP KONTEYNERİ PROJESİ BAŞLADI İskenderun Belediyesi çevre konusunda da örnek projelere imza atmaya devam ediyor.... Devamı..

Işık Şener’ in Kaleminden HBB’ ye…

BATTI ÇIKTI’ da görülmemiş maddi tuhaflıklar! HBB İller Bankasından bizzat Lütfü Savaş Battı Çıktı için 94 Milyon TL borçlanmış ve şuan ki... Devamı..

HBB Ağustos Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti

HBB AĞUSTOS AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu’nun 13’üncü maddesi gereğince Ağustos Ayı Olağan Toplantısı,... Devamı..

İTSO Giresun ile Kardeş Protokolü

Giresun ve İTSO Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası arasında Kardeş Oda... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: