23 Haziran 2018 Cumartesi
    Hava durumu güncelleniyor...
24 Mayıs 13:28
Yorum Yok
167
Işık Şener Yazdı ” ÇİNÇİN SAVAŞI”

Işık Şener Yazdı ” ÇİNÇİN SAVAŞI”

Hatay Ak Parti eski İl Başkanı Ahmet Atıç merkezli bir saldırı başlamış, makam araç kiralamadan, menkullere kadar Lütfü Savaş’ a yüklenilmiş, Atıç’ ın kurşunları bitince Lütfü Savaş tarafı taarruza geçmiş ve belgeler, bilgiler, ifadeler derken bir top belgeye Ahmet Atıç zararlı çıkmış hatta koltuğundan olmasına sebep olacak sıkıntıları beraberinde getirmişti.
Bu olayı bir kenara not edelim…
Değerli Hemşehriler şimdi herkes yerini bilecek. Bu ülkede atanmışlar seçilmişlere diş geçirmeye çalıştığında zararlı kendileri çıkmıştır hep. “Yok efendim benim dişim fil dişi gibi” dersen o zaman zaten makamdan indireceğin vuruşu yapacak, en azından yargı da hüküm giydireceksin.
Sonra bak tek belgeyle altın vuruş yaparlar vallahi bir sonraki seçimi göremezsiniz!
Atanmışlar kusura bakmasın. Ne atanmışlar geldi geçti ama akıllarda kalan genelde seçilmişler oldu iyisiyle kötüsüyle.
Yakın zamanda Lütfü Savaş twitter’ da gündeme getirildi. E gündeme getirenlere sormazlar mı? Seçim takviminde M. Vekili adaylar tercihlerini bırakıp Lütfü Savaş veya başka kişilerle uğraşırsan işte listelerinizde mide bulandıracak bazı isimleri omuzunda gezdirmek olur. Sonra piliç, bulgur midyat karıştırır durursun!
Bunu sadece Ak Parti’ ye söylemiyorum, CHP bile kendi içinde değişen listelerden ötürü kıyametler koparttı.
::: LÜTFÜ SAVAŞ İNDİRMİŞ!:::
“Lütfü Savaş dağdan geldi bağdakini kovuyor” diyenlere bir çift lafım var. Vallahi Lütfü Savaş sayesinde CHP Hatay’ da iktidarı yaşıyor. Ki CHP Mv. listesine eğer Lütfü Savaş müdahale ettiyse demek ki CHP’ yi sizden daha iyi biliyor ve çok stratejik bir liste yaparak işin rengini değiştirdi. Keşke de eski liste kalsaydı diyor karşı taraf(!)
Şimdilerde Hikmet Çinçin’ de Lütfü Savaş’ a karşı söylemlere başladı.Armutlu Camii Koruma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’ nin iftarına katılmadı diye sosyal hesabından yazmış. Peki bu ülkenin en büyük maneviyatı olan Ramazan ayında bu derneğin başkanı Süleyman Mengüllüoğlu bu durumda söz söylemezken Hikmet Çinçin belki de hayatında ilk defa katıldığı bu programda neden böyle bir kılıç gösterisi yaptı anlamış değilim.
Ama seçim üzeri vatandaşların dertleriyle uğraşacağınıza kendinizle uğraşmanız ayrı bir handikap.
Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derlerdi şimdi Abdurrahman Çelebi’ ye koyun demeye başladılar!
IŞIK ŞENER / BÜYÜŞEHİR GAZETESİ

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Çekmece Stadı Çalışmaları Başladı

Defne Belediyesi Çekmece Futbol Sahası Projesi, futbol sezonunun kapanması ile hayata geçirildi. Defne Belediyesi’nce; stadyum ve güvenlik sınıflandırma kriterleri açısından 3. Lig... Devamı..

Lütfü Savaş’ tan Gündeme Dair Açıklama

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 21 Haziran Perşembe günü Hrt’de yayınlanan ve Erkan Şirin’in sunduğu ‘Gündeme Dair’ adlı programda... Devamı..

ÇELIK-İŞ’ten İstikrara Destek

Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci; “TÜRKİYE’NİN KAYBEDİLECEK İKİ HAFTAYA BİLE TAHAMMÜLÜ YOKTUR” “EMEKÇİLER OLARAK SANDIKTAN İSTİKRARIN ÇIKMASINI BEKLİYORUZ” ANKARA-Hak-İş Konfederasyonuna bağlı... Devamı..

Yayman ve Güven’den İTSO Ziyareti

Ak Parti Hatay milletvekili Adayları İTSO’da İş dünyası ile bir araya geldi. İTSO Başkanı Yılmaz, “Güçlü Türkiye’nin Tesis edilmesi ile istikrar ve... Devamı..

24 Haziran Ülkemiz İçin Milattır

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: 24 HAZİRAN TARİHİ ÜLKEMİZ İÇİN BİR MİLAT İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ülkemiz için çok büyük bir... Devamı..

Çocuğunuzda Bu Belirtiler Var mı?

Eğer çocuğunuzun bel ve sırt bölgesinde asitmetri yani eşitsizlik varsa, bir omuzu diğerinden yüksekse, kalça ve omuz seviyesi arasında eşitsizlik görülüyorsa, kürek... Devamı..

AK Parti-Basın Kahvaltıda Buluştu

Hatay’ ı karış karış gezen Abdulkadir Özel ve Abdülkerim Güven hem İskenderun’ u hem de basın ile bir araya gelmeyi ihmal etmiyor.... Devamı..

Arsuz’ da Bayram Kutlaması

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, TCDD Kamp alanında gerçekleşen “Bayramlaşma Törenine” katıldı. TCDD Kamp Alanı’nda gerçekleşen “Bayramlaşama Töreninde” Arsuz Belediye Başkanı Nazım... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: