29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
24 Ağustos 22:42
Yorum Yok
5088
Işık Şener’den Belediye Üzerine

Işık Şener’den Belediye Üzerine

Başkan Fatih Tosyalı kamuoyuna yapılanları duyurmak adına bize asfalt ve etaplarından, halı saha ve yeni alternatif yolları anlattı ve hatta hep birlikte Akarca yaylalarını gezdik ve açılan yolu gördük.
İskenderun’ dan Kırıkhan’ a yeni bir bağlantı yolumuz daha oluyor…
Büyük ihalelerdeki maliyet düşüren fiyatlara diyecek yok. Afaki söylüyorum ihalelerde neredeyse %40′ a varan tasarruf söz konusu.
Ocak ayından 230 milyon, 181 milyona düşüp ayrıca gözden kaçmaz fakat küçük ihalelerde yani doğrudan teminlerde de dikkat edilmezse oradaki şişmiş alim fiyatları bu büyük ihaledeki başarıyı gölgede bırakır benden söylemesi.
Söz hakkı aldığımızda kaldırımı küçülten kiremit ağaç çerçevesini kaldıracağı sözü aldım. Ve tabi ki hali sahalarda şu Covid sürecinde su satışı olmadığını da dile getirdim. İlgili müdürlüğe hemen talimatı vermesi sevindirici.
Iskenderunspor ile ilgili sorumda ise çarşamba gününü beklememi söyleyen başkan Tosyalı Siyaset-İşadamı-Basın toplantısında açıklayacağını dile getirdi. Sanırım Erzinspor’u alacağız ve Hatayspor’ un başına da sponsor Atakaş yazacağız.
Güzel şeyler yapılacağı zaman en büyük destekçi ben olurum ifademi 8-9 yıldır unutmuyor ve bu sözümün arkasında duruyorum. Sporla ilgili, Orhan Karasayar’ a karşı Sağlık Bakanlığa hediye etmesine müsaade etmeyip o yeşili kurtardığımız Ziraat Bahçesi’nin de güzel bir proje ile kente yakın zamanda kazandırılacağını umuyorum.
Değerli okurlarım; Çarşamba günü İskenderun’ da belki petrol belki doğalgaz müjdesi olmayacak ama endüstriyel futbolun da bir fabrikadan daha çok o memlekete getir sağladığı bir müjdeyi Fatih Tosyalı verecek.
Umarım bu haberden sonra acilen önemli transfer, akıllı yönetim ve doğru stat için kollar sıvanır. Erzinspor’u düşürürsek Antakyaspordan dolayi Antakyalılar’ dan sonra Erzinlilerin de bir 15 yıl ahını çekmeyelim!
IŞIK ŞENER BÜYÜKŞEHİR GAZETESİ

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “HABERLER ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: