İskenderun Arsuz Kavşağı İncelemesi

DEV VİZYON PROJESİNİN İSMİNİ HATAY HALKI BELİRLİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) tarafından yapılan ve İskenderun’da tamamlanma noktasına gelen Adliye- Arsuz Katlı Kavşak Projesi için isim belirleme stantları İskenderun İlçesinde insan yoğunluğunun yüksek olduğu noktalara konumlandırıldı.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın, trafikte can güvenliği önceliğinde ulaşımın sağlıklı bir şekilde işleyişi konusunda gösterdiği hassasiyet çerçevesinde İskenderun ve çevre ilçelere kazandırılan Adliye- Arsuz Katlı Kavşak Projesi’nin ismini Hatay halkı katılacağı anketle belirliyor.

BU ESER SİZLERİN, İSMİ DE SİZLERİN ESERİ OLSUN

“Bu Eser Sizlerin, İsmi de Sizlerin Eseri Olsun’’ sloganıyla gerçekleştirilen ankette, Hatay’a kazandırılan dev vizyon projesinin gerçek sahipleri olan vatandaşlar, katlı kavşağın ismi konusundaki görüşlerini hem İskenderun Primemall AVM, İskenderun Şehitler Parkı önü ve HBB İskenderun Hizmet Binası önünde kurulan isim belirleme stantlarında hem de Hatay Büyükşehir Belediyesi resmi internet sitesinde: www.hatay.bel.tr/buesersizlerin.aspx linki üzerinden ifade edebilecek.

“BAŞKAN SAVAŞ’IN HATAY’A KAZANDIRDIĞI DEV HİZMET HAYIRLARA VESİLE OLSUN”

HBB’nin bugüne kadarki en geniş kapsamlı, en maliyetli dev vizyon projesi olarak göze çarpan ve bölge trafiğini rahatlatması bakımından önem taşıyan Adliye- Arsuz Katlı Kavşağı’na verilecek ismin yapılan anket ve kurulan stantlardan çıkan isimlere göre belirleneceği kaydedildi. HBB İskenderun Hizmet Binasında, anket çalışmasının startını veren HBB Ulaşım Daire Başkanı M. İkbal Polat ve yetkililer ankete katılarak Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın Hatay’a kazandırdığı dev hizmetin hayırlara vesile olması temennisinde bulundular.