İskenderun Asfaltlanmaya Devam Ediyor

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: ŞEKERE’DE YOLLAR SICAK ASFALT İLE KAPLANIYOR

İskenderun Belediyesi ilçe genelinde sürdürdüğü asfalt çalışmaları kapsamında Şekere Mahallesi’ nde sıcak asfalt çalışması yapıyor. 

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin ihtiyaç olan noktalarında ve ilçede birçok mahallede yolların sıcak asfalt ile kaplandığını belirtti.

ÇALIŞMALAR FARKLI NOKTALARDA DEVAM EDİYOR

Yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler veren İskenderun Beleye Başkanı Seyfi Dingil,” Çalışmalar şuanda farklı noktalarda devam ediyor. Kent genelinde eş zamanlı olarak da birçok hizmeti gerçekleştiriyoruz. İskenderun genelinde sıcak asfalt çalışmaların tüm hızıyla sürüyor. Kış günlerinin sona ermesiyle birlikte plan dâhilindeki tüm yolları sıcak asfaltla buluşturmaya devam edeceğiz. Asfalt çalışmaları konusunda belediye olarak üzerimize düşen ve ilçe sınırları içerisindeki görevi yapıyoruz” diye konuştu.

YOLLAR GÜZELLEŞİYOR

Başkan Seyfi Dingil, ” Belediye olarak asfaltlama hizmeti konusunda her zamankinden daha güçlü bir atağa kalkmış bulunuyoruz. Birçok mahallemizin yollarını sıcak asfaltla kapladık. Bu konuda son derece ciddi çalışmalara imza atıyoruz. İskenderun sınırları içerisinde ihtiyaç olan her yere sıcak asfalt hizmetini götürüyoruz. Halkımız bu hizmetleri sonuna kadar hak ediyor. İskenderun’u başta yol hizmeti olmak üzere her alanda geliştirerek, her konuda imrenilen bir kent yapıncaya kadar çalışacağız” diye konuştu.