İskenderun BLD’ den Okullara Destek

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: EĞİTİME DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, eğitime her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirtti.
İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Pirireis Mahallesinde bulunan İskenderun General Şükür Kanadlı Orta Okulu bahçesinde parke taşı döşeme çalışması yapıyor.

YAZIN TOZDAN KIŞIN ÇAMURDAN KURTULACAKLAR

Kentte bulunan okullara belediyenin imkanları ölçüsünde destek olmaya çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Okul bahçesinde bulunan toprak zemin için çalışma başlattık. Belediye olarak eğitime büyük önem veriyoruz. İmkânlarımız çerçevesinde her zaman destek olmaya çalışıyoruz. Amacımız öğrencilerimize daha güzel ortamlarda eğitim verilmesini sağlamak. Yapılacak çalışma ile öğrenciler yazın tozdan kışın çamurdan kurtulmuş olacak” dedi.
GENÇLERİMİZ GELECEĞİMİZ
Başkan Seyfi Dingil,“İlçemizdeki okullarımızın çok düzenli ve kaliteli alanlara sahip olmaları için Belediye olarak elimizden gelenin fazlasını yapma gayretindeyiz. Bu kapsamda bugüne kadar birçok okulumuzda çevre düzenlemesi, yeşil alan, spor alanları, parke döşeme ve oyun alanları kazandırdık. Bu çalışmaların asıl gayesi öğrencilerimizin eğitim aldıkları alanların kalitesini yükseltmektir” diye konuştu.