28 Ocak 2020 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
3 Ocak 15:57
Yorum Yok
738
İskenderun’ da Konsere Davet

İskenderun’ da Konsere Davet

BAŞKAN FATİH TOSYALI’DAN
EMRE AYDIN KONSERİNE DAVET

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” 4 Ocak Cumartesi Günü Muhteşem İki Konser İle 2020’ye merhaba diyoruz ”dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaptığı açıklamada, yeni yıl dolayısı ile konser programı düzenlediklerini söyledi.
TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR
Düzenlenen konsere tüm bölge halkını davet eden Başkan Fatih Tosyalı,” Ünlü Sanatçı Emre Aydın, yeni yıl konserinde şarkılarını İskenderunlular için söyleyecek. Sevilen şarkılarıyla Fuat İnan sahne alacak.4 Ocak Cumartesi Günü Atatürk Anıt Alanında gerçekleşecek olan bu muhteşem konserlere tüm halkımız davetlidir “dedi.
KONSER PROĞRAMI BELLİ OLDU
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Atatürk Anıt Alanında 4 Ocak Cumartesi düzenlenecek olan program Saat 18.00 DJ Performans başlayacak. Ardından Saat 19.00’da Fuat İnan Konser verecek. Son olarak saat 20.00’da sahneye çıkacak olan Emre Aydın İskenderunlu hemşerilerimize konser verecek. Büyük coşkunun yaşanacağı konserde Emre Aydın en güzel parçalarını İskenderunlular için söyleyecek. Tüm bölge halkını düzenlenen yeni yıl programına davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “HABERLER ” Haberleri

İTSO’da Ocak Ayı Toplantısı

İTSO Ocak ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi İTSO Meclisinde ekonomik güç birliği mesajları verdi İskenderun Ticaret ve... Devamı..

ARiAD’dan Tosyalı’ya Ziyaret

Arsuz İş Adamları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti... Devamı..

HGC’den Vali Soytürk’e Ziyaret

Kilis Valisi Recep Soytürk İle Bölgesel Sorunları Görüşüldü. Yeni Hatay Gazeteciler Cemiyeti olarak, Cemiyet Başkanı Abdullah Temizyürek, İskenderun Temsilcisi Sabriye Sönmez, Gazeteci... Devamı..

En Hayırlı Kan Bağışı

İskenderun Belediye başkanlığı ve İskenderun Kızılay iş birliği ile başlatılan kan bağışı kampanyası Kızılay’ın Sahildeki Kan alım noktasında düzenlenen törene Kaymakam İskender... Devamı..

Antakyada Asfaltlama Çalışması

ANTAKYA BELEDİYESİ EKİPLERİ “ESKİ SANAYİ SİTESİ CADDE VE SOKAKLARINDA” ASFALTLAMA ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRECEK Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri asfalt çalışmalarını gece gündüz... Devamı..

Başkan Tosyalı: İmar Askıda…

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: İMAR PLANI ASKIYA ÇIKARILIYOR İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, imar planın askıya çıkarılacağını belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,... Devamı..

Arsuz Belediyesi Hijyen Eğitimi

Arsuz Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü ve Arsuz İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işbirliği ile hijyen eğitimi veriliyor. Arsuz’da kurulan Yöresel... Devamı..

Emniyete Araç Hibe Edildi

Hayırsever iş insanları ve STK’lardan Emniyete araç hibe edildi. Hatay’ın İskenderun ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne hayırsever iş insanları ve Sivil Toplum Kuruluşları (STK)... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: