15 Ağustos 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
3 Ocak 15:57
Yorum Yok
811
İskenderun’ da Konsere Davet

İskenderun’ da Konsere Davet

BAŞKAN FATİH TOSYALI’DAN
EMRE AYDIN KONSERİNE DAVET

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” 4 Ocak Cumartesi Günü Muhteşem İki Konser İle 2020’ye merhaba diyoruz ”dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaptığı açıklamada, yeni yıl dolayısı ile konser programı düzenlediklerini söyledi.
TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR
Düzenlenen konsere tüm bölge halkını davet eden Başkan Fatih Tosyalı,” Ünlü Sanatçı Emre Aydın, yeni yıl konserinde şarkılarını İskenderunlular için söyleyecek. Sevilen şarkılarıyla Fuat İnan sahne alacak.4 Ocak Cumartesi Günü Atatürk Anıt Alanında gerçekleşecek olan bu muhteşem konserlere tüm halkımız davetlidir “dedi.
KONSER PROĞRAMI BELLİ OLDU
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Atatürk Anıt Alanında 4 Ocak Cumartesi düzenlenecek olan program Saat 18.00 DJ Performans başlayacak. Ardından Saat 19.00’da Fuat İnan Konser verecek. Son olarak saat 20.00’da sahneye çıkacak olan Emre Aydın İskenderunlu hemşerilerimize konser verecek. Büyük coşkunun yaşanacağı konserde Emre Aydın en güzel parçalarını İskenderunlular için söyleyecek. Tüm bölge halkını düzenlenen yeni yıl programına davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “HABERLER ” Haberleri

Yayman: “19 Senedir Tarih Yazıyor”

AK PARTİ 19. SENEDİR TARİH YAZIYOR.. AK Partinin 19. Kuruluş yıldönümünde AK Parti Hatay milletvekili yazılı bir açıklama yaptı.. Tanıtım ve Medya... Devamı..

Kardeşini ve Annesini Öldürdü

Hatay Vali Yardımcısı ve Afrin’den sorumlu olan Tolga Polat, Adana’da avukat kardeşi Altuğ Polat ve annesi İkbal Polat’ı vurarak öldürdü. Hatay Vali... Devamı..

HBB’den Kumlu’ ya Yol Yapımı

KUMLU’DAKİ ÇALIŞMALAR ÖZVERİYLE DEVAM EDİYORHatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, kent genelinde sürdürdüğü yeni yol yapım, bakım, onarım ve iyileştirme... Devamı..

Son Dakika:Bedelli Askerlik…

2020 bedelli askerlik ücreti değişti: İşte yeni rakamlar Bedelli askerlik 2020 yılı Temmuz/Aralık dönemine ilişkin tutar belirlendi. Yapılan aylık katsayı değişikliğiyle bedelli... Devamı..

Kaşıkçı’ dan Baro Açıklaması

Hatay MHP Milletvekili Lütfi Kaşıkçı Hatay Baro Başkanı Ekrem Dönmez’ in Polis ile ilgili yaşadığı olayı değerlendirdi. İçişleri Bakanlığımızın olurlarıyla vatandaşlarımızın Kurban... Devamı..

Antakya Bld Meclisi Toplanıyor

ANTAKYA BELEDİYE MECLİSİ 5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 14.00’DE TOPLANIYOR                Antakya Belediye Meclisi, 5 Ağustos Çarşamba günü saat 14.00’de Antakya Ticaret Borsası... Devamı..

Kızılay’dan Güngör’e Plaket

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör’e kan bağışına vermiş olduğu destek ve kan bağışını teşvik edici çalışmaları nedeniyle Kızılay İskenderun Şubesi... Devamı..

HBB Zabıtası’ndan Denetim

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları amacıyla Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde denetim gerçekleştirdi.Halkın can ve mal güvenliğini... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: