02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
14 Ekim 19:13
Yorum Yok
623
İskenderun Esnafından Engelli Vatandaşa Bayram Hediyesi

İskenderun Esnafından Engelli Vatandaşa Bayram Hediyesi

İskenderun’da engelli bir vatandaşa mahalle muhtarını öncülüğünde esnaf ve işadamlarından toplanan paralarla bayram hediyesi olarak motosiklet alındı.

 

Pınarbaşı Mahallesi’nde, hastalığı nedeniyle yürüyemeyen Ali Şahin’e yardım etmek isteyen vatandaşlar, mahalle muhtarı Fuat Gezgin’in önceliğinde başlatılan kampanyaya destek verdi. Yürüttükleri çalışma hakkında bilgi veren Muhtar Gezgin “Sonradan geçirdiği rahatsızlık sonunda engelli olmuş bir vatandaşımız.

Mahalle sakinleri ve mahallemizin esnafları ile iş adamlarımızdan para topladık. Kendisini eve hapseden rahatsızlığından dolayı dışarı çıkamayan bu vatandaşımıza motosiklet alarak onu dışarıdaki hayata bağladık.

Bugün burada kedisine bu motosikleti bayram hediyesi olarak veriyoruz. Artık her yere gidebilecek işlerini yapabilecek” dedi. Motosikletine kavuşan Ali Şahin ise destek olan herkese teşekkür etti.

 

indir

03fbc028f2d4f27bc20918d8d3e5de29

 

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: