24 Mart 2019 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
11 Mart 13:31
Yorum Yok
828
Gençlik Cevap Aradı

Gençlik Cevap Aradı

Bir “CEVABI SENDE ARIYORUM” programımız daha başarıyla tamamlandı.

İskenderun Gençlik Merkezi Müdürlüğü olarak düzenlenen ve İskenderun Gençliğini Tecrübeye doyuran program olarak bilinen “Cevabı Sende Arıyorum”un bu haftaki konukları , Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler ve Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı oldu.
Şu sıralar ülke gündemimizin en yoğun konusunu oluşturan Yerel Seçimler üzerine İskenderun gençliği siyasilerimizden neler istiyor? Konulu söyleşiye gençlerin yoğun ilgisinin yanında bir çok STK ve siyasiler katılım sağladı.
Samimi ve sıcak duruş sergileyen siyasiler gençlerin sorularını yanıtlayarak 31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra Hatay’ da ve İskenderun’da gençler için ne gibi yenilikler yaşanacağını ilk ağızdan söylediler.

İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin; “Gençlik Merkezi olarak her alanda gençlerimizin aklını kurcalayan soruları en doğru kişisinden öğrenmeleri için uzun zaman önce “Cevabı Sende Arıyorum” programını başlatmıştık. Gençlerin tepkileri de yerinde kararlar aldığımızı doğruladı. Malum şu anda ülkemiz Yerel seçimlerle bir hayli meşgulken gençlerimizin beyinlerinde de bizler için neler olacak? Sorusu beliriyor. Bu sorunun cevabı da siyasilerimizde saklı. Bu programdan sonra gençlerimizin sorularının yanıtlandığını düşünüyorum.

Yoğun programlarına rağmen bizlere daha doğrusu gençlere ve degerli ailelerine vakit ayırıp gelen Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel’e , Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler ve Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı’ ya gençlerimiz ve Gençlik Merkezi ekibim adına teşekkür ederim.” Açıklamalarında bulundu.

Anahtar Kelime: ,

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Cumhur İttifakı Gültepe’de

Azganlık-Karayılan, Sakarya, Aşkarbeyli, Suçıkağı ve Gültepe de, Cumhur İttifakı’na sımsıkı bağlı olduğunu gösterdi. Başkan Adayı Fatih Tosyalı halka seslendi; ‘BİZ KENDİ MENFAATİMİZ... Devamı..

Mete Aslan Akçay Mintingi Yaptı

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal İskenderun Belediye Başkan Adayı Mete Aslan ile birlikte Akçay mitingine katılarak İskenderun ittifakının önemine işaret etti... Devamı..

Şahutoğlu Görevlilerle Biraraya Geldi

CHP Adayı Şahutoğlu, Sandık Görevlileriyle Bir Araya Geldi “Zaferi Birlikte Kazanacağız” Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz... Devamı..

47 Yaşında Askere Çağırıldı

Hatay’da künefe ustası Cevdet Kutlu, askerlik yaşı geldiği dönemlerde Hatay İl Nüfus Müdürlüğü ve askerlik şubesi arasında yaşanan yazışma ve iletişim eksikliği... Devamı..

Güler: Beka Meselesi Vardır

Cumhur İttifakı HBB Adayı İbrahim Güler ve beraberindeki heyet ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Antakya Haraparası Ayakkabıcılar Çarşı esnafını ziyaret ettiler. Güler,... Devamı..

İSTE Rüzgarı Esti

Hatay Fen Lisesi Kariyer Günleri’nde İSTE Rüzgârı Esti Hatay Fen Lisesi’nde düzenlenen “KARİYER GÜNLERİ” etkinlikleri kapsamında İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik ve... Devamı..

HBB’den Yapay Zeka Konferansı

YAPAY ZEKÂ İLE BELEDİYE YÖNETİMİ KONFERANSI DÜZENLENDİ Dijitalleşen dünyaya adapte olmak için Türkiye’de ilk defa Yapay Zekâ Destekli Belediyecilik çalışmalarına başlayan Hatay... Devamı..

CHP Adım Adım Zafere

Şahutoğlu, Yenişehir, Süleymaniye ve Hürriyet’i Fethetti Yenişehir, Süleymaniye ve Hürriyet Mahallelerine, meclis üyeleri adayları ve kalabalık bir partili topluluğu ile çıkartma yapan... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: