22 Mayıs 2019 Çarsamba
    Hava durumu güncelleniyor...
11 Mart 13:31
Yorum Yok
891
Gençlik Cevap Aradı

Gençlik Cevap Aradı

Bir “CEVABI SENDE ARIYORUM” programımız daha başarıyla tamamlandı.

İskenderun Gençlik Merkezi Müdürlüğü olarak düzenlenen ve İskenderun Gençliğini Tecrübeye doyuran program olarak bilinen “Cevabı Sende Arıyorum”un bu haftaki konukları , Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler ve Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı oldu.
Şu sıralar ülke gündemimizin en yoğun konusunu oluşturan Yerel Seçimler üzerine İskenderun gençliği siyasilerimizden neler istiyor? Konulu söyleşiye gençlerin yoğun ilgisinin yanında bir çok STK ve siyasiler katılım sağladı.
Samimi ve sıcak duruş sergileyen siyasiler gençlerin sorularını yanıtlayarak 31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra Hatay’ da ve İskenderun’da gençler için ne gibi yenilikler yaşanacağını ilk ağızdan söylediler.

İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin; “Gençlik Merkezi olarak her alanda gençlerimizin aklını kurcalayan soruları en doğru kişisinden öğrenmeleri için uzun zaman önce “Cevabı Sende Arıyorum” programını başlatmıştık. Gençlerin tepkileri de yerinde kararlar aldığımızı doğruladı. Malum şu anda ülkemiz Yerel seçimlerle bir hayli meşgulken gençlerimizin beyinlerinde de bizler için neler olacak? Sorusu beliriyor. Bu sorunun cevabı da siyasilerimizde saklı. Bu programdan sonra gençlerimizin sorularının yanıtlandığını düşünüyorum.

Yoğun programlarına rağmen bizlere daha doğrusu gençlere ve degerli ailelerine vakit ayırıp gelen Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel’e , Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler ve Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı’ ya gençlerimiz ve Gençlik Merkezi ekibim adına teşekkür ederim.” Açıklamalarında bulundu.

Anahtar Kelime: ,

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

HADO 6 SONRA…

Vali DOĞAN; “ARSUZ – SAMANDAĞ YOLU 29 EKİMDE AÇILACAK” Başkan SAVAŞ; “HADO 6 AY İÇİNDE SEFERE BAŞLAYACAK” Hatay Turizmine yönelik sorun ve... Devamı..

Kebapçım’dan Geleneksel İftar Programı

İskenderun’un sevilen ve esnaflarından Kebapçım Kebap Salonu sahibi Mehmet Düşer, Ramazan Ayında verdiği geleneksel iftarla gönül köprüsünü kurmaya devam ediyor. Yıllardır ‘Kebapçım’... Devamı..

İTSO-İSTE Çalıştay Düzenliyor

İskenderun’un Mekansal Gelişimine Estetik Katacak Çalıştay düzenleniyor İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mimarlık Fakültesi ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) İş birliğinde... Devamı..

HBB’ nin Kardeşlik Sofrası Belen’ de

Hatay Büyükşehir Belediyesinin 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayı münasebetiyle her yıl il genelinde kurduğu kardeşlik sofralarının son durağı Belen oldu. Ramazan... Devamı..

İSTE’de EN’ler Sahiplerini Buldu

Teknoversite Günleri’nin ‘EN’leri Sahiplerini Buldu! İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) tarafından bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen Teknoversite Günleri’nin içeriğini kaydetmek ve ruhunu yansıtmak için... Devamı..

Erhan Aksay Körfez Maçları Başladı

Erhan Aksay Körfez Grubu Maçları Başladı. Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından Hatay’ın Anavatana katılışı kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Erhan Aksay Futbol... Devamı..

İNCİ ÇİÇEK TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Hatay Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sporcuları katıldıkları bir turnuvayı daha şampiyon tamamladı. 11-14 Mayıs tarihleri arasında Samsun’da yapılan Üniversiteler Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda 3000... Devamı..

Antakya’ da Ramazan Etkinliği

17 Mayıs Cuma Akşamı Saat 21.45’te 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda ANTAKYA BELEDİYESİ RAMAZAN ETKİNLİĞİ’NE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR Antakya Belediyesi Ramazan ayı... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: