İskenderun İlçe Başkanı…

İlçe başkanlığı için önemli görüşmeler yapan Abdülkerim Güven’ i ilçe başkanlığı için önemli bir viraj olan 2019 seçimlerine davasını sekteye uğratmamış, satmamış, başka partilere kaymamış veya gizliden destek olmamış, Fetö ile mücadelesini başkaları gibi Facebook’ tan yapmamış ve gram bağlantısı, üyeliği, hatta fotoğrafı dahi olmayan ender Ak Partililer’ dendir..
Şimdi Abdülkerim Güven’ in mesleki başarısı, dava bilinci ve toplum nezdinde itibarı, saygınlığı ile kim neden istemez?
Ben Abdülkerim ile konuştuğumda Kurumlar ile vatandaş arasındaki kopukluğu, İskenderun Ankara arasındaki bağlantıyı, kentimizdeki özlenen dava erkanlığını yaşatabilecek insanlardan biridir Abdülkerim Güven…
Eğer İskenderun’ da Ak Parti bir seviye yakalamak istiyorsa, her kesimle iletişim halinde ve dava bilincinde olmak istiyorsa birileri kendi çıkar ve menfaatlerini bir kenara bırakmalı.
Eğer İskenderun’ da Abdülkerim Güven olduğu takdirde belki de İskenderun Ak Parti tarihinde görülmemiş güzel isimler, dargın ve önemli isimleri tekrar bu çatı altında toplayabilir.
Tabi bu kadar güçlü bir teşkilatı, kaynaşmayı, fedakarlığı, huzuru ve ilçede daha başarılı bir seçim geçirecek Ak Parti’ yi istemeyecek tek şey ya başka partili yada Fetöcü’dür.
Yoksa İskenderun’ da her kesim, görüş ve mesleki grup ve Ankara’ da çevresi olan bir şaibesiz ender ismi niye kabul edilmesin ki!
IŞIK ŞENER / BÜYÜKŞEHİR GAZETESİ