06 Temmuz 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
10 Eylül 10:22
Yorum Yok
1601
İskenderun İlkokulu Açılış Yaptı

İskenderun İlkokulu Açılış Yaptı

İskenderun İlkokulu Eğitim öğretime görkemli başlangıçla Merhaba dedi.

İskenderun İlkokulu Hatay’ ın en kapsamlı, lüks ve teknolojik okulu 24 derslik resim, müzik fen laboratuvar, durama ve tiyatro salonları, soğutma ve ısıtma sistemi ile duş bölümleri, spor salonu ve harekete duyarlı 46 güvenlik kamerası ile adından söz ettiriyor.

Okul Müdürü Haşim Ekener; ” Yeni yılda yeni ve böylesine kapsamlı okulumuzda eğitim vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde tamamladığımız okulumuzda açılış etkinliği ile hem öğretmenlerimiz hemde öğrenci ve velilerimiz için kaynaşma günü oldu. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılı bir eğitim yılı diliyorum.” Dedi.

Açılış gününde bir dizi etkinlik yapan İskenderun İlkokulu palyaçolar ve ikramlarla unutulmaz bir gün yaşadılar.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.

Diğer “EĞİTİM ” Haberleri

Buyukelçi’den HBB’ye Ziyaret

BAŞKAN SAVAŞ KAZAKİSTAN CUMHURİYETİ TÜRKİYE BÜYÜKELÇİSİ ABZAL SAPARBEKULY VE İŞ İNSANLARI İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş,... Devamı..

Vali İsmi İçin İmza Toplandı

Son Valiler Kararnamesi ile merkeze alınan Vali Mustafa Yaman’ın isminin verildiği Spor Merkezi, okul binası ve cadde isimlerinin değiştirilmesi için bir grup... Devamı..

Işık Şener’den “Adaletli Hizmet”

Fatih Tosyalı geçtiğimiz gün benimle beraber üç gazeteci arkadaşımızı asfalt için Numune mahallesi ve Sanayi içi ile alternatif yollara dökülen asfaltı yerinde... Devamı..

Arsuz’a Nezaket Ziyareti

Hatay Vakıflar Bölge Müdürlüğüne yeni atanan Ümit Gökhan ÇİÇEK ilçemize ziyarette bulundu.Sayın Valimiz Rahmi DOĞAN ile birlikte Rhosus Antik Kentte incelemelerde bulunan,... Devamı..

Palmiye’de Tüp Bebek Dönemi

PALMİYE’DE ‘TÜP BEBEK MERKEZİ’ DÖNEMİİskenderun Palmiye Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum, Tüp Bebek, İnfertilite (Kısırlık) Uzmanı Op. Dr. Ozan Turgut, infertilite ve... Devamı..

Yayman Tarihe Sahip Çıkıyor

TARİHİ BİNA KURTARILDITARİHİ BİNA KÜTÜPHANE OLDU Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde bulunan koruma altındaki tarihi bina restore edilerek kütüphane haline getirildi.. Türkiye’ye örnek olacak... Devamı..

HBB Yayla Yollarını Genişletiyor

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından il genelinde yürütülen yol yapımı, bakımı ve onarımı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.Dörtyol... Devamı..

Çinçin-Ceylan’dan Jet Ziyaret

ÇİNÇİN VE CEYLAN’DAN JET TURİZM’E ZİYARETAntakya Ticaret Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Antakya Ticaret Odası Genel Sekreteri Ali Mullaoğlu ve Defne Esnaf Kefalet... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: