21 Kasım 2019 Perşembe
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
10 Eylül 10:22
Yorum Yok
859
İskenderun İlkokulu Açılış Yaptı

İskenderun İlkokulu Açılış Yaptı

İskenderun İlkokulu Eğitim öğretime görkemli başlangıçla Merhaba dedi.

İskenderun İlkokulu Hatay’ ın en kapsamlı, lüks ve teknolojik okulu 24 derslik resim, müzik fen laboratuvar, durama ve tiyatro salonları, soğutma ve ısıtma sistemi ile duş bölümleri, spor salonu ve harekete duyarlı 46 güvenlik kamerası ile adından söz ettiriyor.

Okul Müdürü Haşim Ekener; ” Yeni yılda yeni ve böylesine kapsamlı okulumuzda eğitim vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde tamamladığımız okulumuzda açılış etkinliği ile hem öğretmenlerimiz hemde öğrenci ve velilerimiz için kaynaşma günü oldu. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılı bir eğitim yılı diliyorum.” Dedi.

Açılış gününde bir dizi etkinlik yapan İskenderun İlkokulu palyaçolar ve ikramlarla unutulmaz bir gün yaşadılar.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.

Diğer “EĞİTİM ” Haberleri

Karaağaç Sahil Yolu İncelemesi

Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolu İnşaatında Incelemede bulunuldu Arsuz Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolunun 2.5 Km’lik bölümünde bordür döşeme çalışmaları başladı. Arsuz Kaymakamı Musa... Devamı..

Hatay Kış Şöleninde

HATAY KIŞ ŞÖLENİNİN ONUR KONUĞU OLUYOR Tarihi, kültürel ve ekonomik zenginlikleri ile birlikte mutfak kültürü ve tıbbi aromatik bitkileriyle eşsiz yapıya sahip... Devamı..

Verginin Son Günü 2 Aralık

EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİNDE SON GÜN 2 ARALIK İskenderun Belediyesi, mükelleflere hatırlatmada bulunarak, Emlak, Çevre Temizlik, İlan ve Reklam Vergisi ikinci... Devamı..

Başkan Savaş’tan Çocuklara Mesaj

BAŞKAN SAVAŞ’IN 20 KASIM DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ MESAJI Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü... Devamı..

İTSO’da İstişare Toplantısı

İTSO’da Serbest Bölge kurulması için istişare toplantısı düzenlendi. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen istişare toplantısında, Serbest Bölge konusu ele alındı. İstişare... Devamı..

Aykut Öktem Külliye Yolcusu

Cumhurbaşkanlığı Külliyesine Aykut Davut Öktem Davet Edildi. Türkiye’nin dört bir yanından öğretmenler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak 20 Kasım’da Ankara’ya gidiyor.... Devamı..

O Bulutlar İskenderun’da!

Türkiye’de ender olarak görünen memeli bulutlar kümesi İskenderun’da görüntülendi. Genellikle okyanus ve büyük deniz kıyılarında görülen, ülkemizde ise nadiren görülen memeli kümülüs... Devamı..

Yakup GSM Güven Veriyor

Antakya’ da uzun yıllar telefon tamiri ve yedek parça sektöründe isminden söz ettiren Yakup İletişim Antakya HBB Binası Altındaki yeni yeriyle müşterilerine... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: