03 Aralık 2020 Perşembe
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
4 Ağustos 15:43
Yorum Yok
727
İSKENDERUN KAYMAKAMI DÜZCE’DE

İSKENDERUN KAYMAKAMI DÜZCE’DE

Bugün Resmi Gazete’de yayınlanan Valilik Kararnamesi’nin ardından Artvinliler sürpriz yaşadı. Dün Artvin Valisi olarak atandığı yazılan İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su’yun Artvin’e değil Düzce Valiliğine atandığı, Başbakanlık Güvenlik İşleri Genel Müdürü Kemal Cirit’in Artvin Valisi olduğu yazılıydı.

Artvin Valisi Necmettin Kalkan’ın Hakkari’ye atanmasının ardından Artvin Valiliğine İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su’un atandığı yazılmış,  haberi tüm yaygın ve yerel medya da bu şekilde duyurmuştu. Ancak Resmi Gazete’de yayınlanan kararnamede yayınlanan listede Artvin Valiliğine Ali İhsan Su’yun değil,  Başbakanlık Güvenlik İşleri Genel Müdürü Kemal Cirit’in Artvin Valisi olduğu yazılıydı. Atama Listesinde adı ter alan İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su ise Düzce Valiliğine atandı.
Önceki gün 7 Vali merkeze alındığı yazılıyken Kararname’de ise bu sayının 8 olduğu görüldü. Buna göre Artvin Valisinin İskenderun Kaymakamı Vali İhsan Su değil, Başbakanlık Güvenlik İşleri Genel Müdürü Kemal Cirit olduğu kesinleşmiş oldu.  İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su ise Düzce Valisi olarak listede yer aldı.

Bir Yorum Yazın

Diğer “HABERLER ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: