19 Eylül 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
4 Ağustos 15:43
Yorum Yok
664
İSKENDERUN KAYMAKAMI DÜZCE’DE

İSKENDERUN KAYMAKAMI DÜZCE’DE

Bugün Resmi Gazete’de yayınlanan Valilik Kararnamesi’nin ardından Artvinliler sürpriz yaşadı. Dün Artvin Valisi olarak atandığı yazılan İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su’yun Artvin’e değil Düzce Valiliğine atandığı, Başbakanlık Güvenlik İşleri Genel Müdürü Kemal Cirit’in Artvin Valisi olduğu yazılıydı.

Artvin Valisi Necmettin Kalkan’ın Hakkari’ye atanmasının ardından Artvin Valiliğine İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su’un atandığı yazılmış,  haberi tüm yaygın ve yerel medya da bu şekilde duyurmuştu. Ancak Resmi Gazete’de yayınlanan kararnamede yayınlanan listede Artvin Valiliğine Ali İhsan Su’yun değil,  Başbakanlık Güvenlik İşleri Genel Müdürü Kemal Cirit’in Artvin Valisi olduğu yazılıydı. Atama Listesinde adı ter alan İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su ise Düzce Valiliğine atandı.
Önceki gün 7 Vali merkeze alındığı yazılıyken Kararname’de ise bu sayının 8 olduğu görüldü. Buna göre Artvin Valisinin İskenderun Kaymakamı Vali İhsan Su değil, Başbakanlık Güvenlik İşleri Genel Müdürü Kemal Cirit olduğu kesinleşmiş oldu.  İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su ise Düzce Valisi olarak listede yer aldı.

Bir Yorum Yazın

Diğer “HABERLER ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: