18 Eylül 2018 Salı
    Hava durumu güncelleniyor...
8 Mart 13:33
Yorum Yok
691
İskenderun KOM Nefes Aldırmıyor

İskenderun KOM Nefes Aldırmıyor

KOM GÖZ AÇTIRMIYOR

İskenderun KOM Grup Amirliği tarafından yapılan operasyonda çok sayida kacak nargile tütünü ele geçirildi.

Ekiplerimizin kaçakçılık suçları kapsamında yaptıkları çalışma da Muradiye mahallesinde Muhammed Dudi, Mecid Hachamis, Abdurrezzak Ebubekir ve Hüseyin Ebubekir isimli suriye uyruklu şahısların işlettiği ve  Nargile tütünü imalathanesi olarak değerlendirilen iki ayrı iş yerinde yapılan aramada:
*▪Toplam ağırlığı 4920 kilo( 4 ton 920 kilo) gelen kaçak nargile tütünü
*▪300 litre nargile tütünü aroması
*▪5 adet tartı*
*▪3 adet tütün kıyma makinesi
*▪1 adet nargile tütünü karıştırma makinesi
*▪1 adet tütün karıştırma kazanı
*▪500 adet ambalaj poşeti
*▪1 adet ambalaj paketleme makinesi
Ele geçirilmiş, Suriye uyruklu 4 şahısda yakalanmış olup tahkikat devam etmektedir.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

HGC’ DEN KINAMA

HGC Yönetim Kurulundan, HATİAB Başkanı İbrahim Güder’ e Kınama Katıldığı bir basın toplantısında düşünmeden ve içeriğini bilmeden bir haberle ilgili olarak, cemiyet... Devamı..

Erol Akın HESOB Başkan Vekili Oldu

İskenderun şoförler oda başkanı Erol Akın HESOB Başkan Vekili Oldu Hatay Esnaf Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz İskenderun ve diğer ilçelerin sorumluluğunu... Devamı..

Bu Anaokulu Bambaşka

Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu’nda Merhaba Etkinliği Okul yönetimi öğretmenleri, veliler ve minik öğrencileri unutulmayacak etkinlikle yeni öğretim yılına Merhaba dedi. Okul... Devamı..

Seyfi Dingil’ den Savaş’ a Ağır Cevap

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: İSKELE İSKENDERUN HALKINA TAMAMEN KAPATILMAK İSTENİYOR İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, iskelenin İskenderun halkına tamamen kapatılmasına asla... Devamı..

Yayladağı Hizmete Devam Ediyor

Yayladağı Belediyesi’ nden Halka Hizmet Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Kalkan yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Başkan yaptığı açıklamalarda; “Kurtuluş, Görentaş ve Kışlak mahallelerimizde... Devamı..

Seyfi Dingil’ den Otogar Ziyareti

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’DEN OTOGAR ESNAFINA ZİYARET İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, halk hizmet noktasında toplumun her kesimi ile fikir alış verişinde bulunduklarını... Devamı..

İskenderun KentPark Projesi Başlıyor

KENT PARKI PROJESİ 100’GÜNDE HİZMETE AÇILACAK İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, bir süre önce yer teslimi yapılan kent parkı projesinin 100 gün... Devamı..

Kimyeci’ den Bakımevine İnceleme

BAŞKAN KİMYECİ ÇOCUK BAKIMEVİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU  Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci hizmet denetimleri programı kapsamında Saraykent Mahallesi’nde bulunan Antakya Belediyesi Çocuk Bakım... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: