23 Haziran 2018 Cumartesi
    Hava durumu güncelleniyor...
8 Mart 13:33
Yorum Yok
624
İskenderun KOM Nefes Aldırmıyor

İskenderun KOM Nefes Aldırmıyor

KOM GÖZ AÇTIRMIYOR

İskenderun KOM Grup Amirliği tarafından yapılan operasyonda çok sayida kacak nargile tütünü ele geçirildi.

Ekiplerimizin kaçakçılık suçları kapsamında yaptıkları çalışma da Muradiye mahallesinde Muhammed Dudi, Mecid Hachamis, Abdurrezzak Ebubekir ve Hüseyin Ebubekir isimli suriye uyruklu şahısların işlettiği ve  Nargile tütünü imalathanesi olarak değerlendirilen iki ayrı iş yerinde yapılan aramada:
*▪Toplam ağırlığı 4920 kilo( 4 ton 920 kilo) gelen kaçak nargile tütünü
*▪300 litre nargile tütünü aroması
*▪5 adet tartı*
*▪3 adet tütün kıyma makinesi
*▪1 adet nargile tütünü karıştırma makinesi
*▪1 adet tütün karıştırma kazanı
*▪500 adet ambalaj poşeti
*▪1 adet ambalaj paketleme makinesi
Ele geçirilmiş, Suriye uyruklu 4 şahısda yakalanmış olup tahkikat devam etmektedir.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Çekmece Stadı Çalışmaları Başladı

Defne Belediyesi Çekmece Futbol Sahası Projesi, futbol sezonunun kapanması ile hayata geçirildi. Defne Belediyesi’nce; stadyum ve güvenlik sınıflandırma kriterleri açısından 3. Lig... Devamı..

Lütfü Savaş’ tan Gündeme Dair Açıklama

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 21 Haziran Perşembe günü Hrt’de yayınlanan ve Erkan Şirin’in sunduğu ‘Gündeme Dair’ adlı programda... Devamı..

ÇELIK-İŞ’ten İstikrara Destek

Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci; “TÜRKİYE’NİN KAYBEDİLECEK İKİ HAFTAYA BİLE TAHAMMÜLÜ YOKTUR” “EMEKÇİLER OLARAK SANDIKTAN İSTİKRARIN ÇIKMASINI BEKLİYORUZ” ANKARA-Hak-İş Konfederasyonuna bağlı... Devamı..

Yayman ve Güven’den İTSO Ziyareti

Ak Parti Hatay milletvekili Adayları İTSO’da İş dünyası ile bir araya geldi. İTSO Başkanı Yılmaz, “Güçlü Türkiye’nin Tesis edilmesi ile istikrar ve... Devamı..

24 Haziran Ülkemiz İçin Milattır

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: 24 HAZİRAN TARİHİ ÜLKEMİZ İÇİN BİR MİLAT İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ülkemiz için çok büyük bir... Devamı..

Çocuğunuzda Bu Belirtiler Var mı?

Eğer çocuğunuzun bel ve sırt bölgesinde asitmetri yani eşitsizlik varsa, bir omuzu diğerinden yüksekse, kalça ve omuz seviyesi arasında eşitsizlik görülüyorsa, kürek... Devamı..

AK Parti-Basın Kahvaltıda Buluştu

Hatay’ ı karış karış gezen Abdulkadir Özel ve Abdülkerim Güven hem İskenderun’ u hem de basın ile bir araya gelmeyi ihmal etmiyor.... Devamı..

Arsuz’ da Bayram Kutlaması

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, TCDD Kamp alanında gerçekleşen “Bayramlaşma Törenine” katıldı. TCDD Kamp Alanı’nda gerçekleşen “Bayramlaşama Töreninde” Arsuz Belediye Başkanı Nazım... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: