11 Aralık 2018 Salı
    Hava durumu güncelleniyor...
8 Mart 13:33
Yorum Yok
757
İskenderun KOM Nefes Aldırmıyor

İskenderun KOM Nefes Aldırmıyor

KOM GÖZ AÇTIRMIYOR

İskenderun KOM Grup Amirliği tarafından yapılan operasyonda çok sayida kacak nargile tütünü ele geçirildi.

Ekiplerimizin kaçakçılık suçları kapsamında yaptıkları çalışma da Muradiye mahallesinde Muhammed Dudi, Mecid Hachamis, Abdurrezzak Ebubekir ve Hüseyin Ebubekir isimli suriye uyruklu şahısların işlettiği ve  Nargile tütünü imalathanesi olarak değerlendirilen iki ayrı iş yerinde yapılan aramada:
*▪Toplam ağırlığı 4920 kilo( 4 ton 920 kilo) gelen kaçak nargile tütünü
*▪300 litre nargile tütünü aroması
*▪5 adet tartı*
*▪3 adet tütün kıyma makinesi
*▪1 adet nargile tütünü karıştırma makinesi
*▪1 adet tütün karıştırma kazanı
*▪500 adet ambalaj poşeti
*▪1 adet ambalaj paketleme makinesi
Ele geçirilmiş, Suriye uyruklu 4 şahısda yakalanmış olup tahkikat devam etmektedir.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İSTE, İSDEMİR’e ‘Teknik Gezi’ Düzenledi

Türkiye’ nin önemli bir sanayi şehrinde okumanın, rahatlıkla bilgilerini artırabiliyor ve mesleki kariyerlerini geliştirebiliyor olmanın mutluluğunu yaşayan İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik... Devamı..

Habib-i Neccar Cami’ nde Sabah Çorbası

Antakya Belediyesi ve Hatay İl Müftülüğü işbirliği ile her Cumartesi günü Habib-i Neccar Camii’nde sabah namazına müteakip vatandaşlara çorba ikramında bulunmaya devam... Devamı..

HBB’den Hıristiyan Vatandaşlara Noel Hediyesi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, Noel Bayramı öncesinde Hatay’daki kiliselere yüzlerce Noel ağacı hediye etti.Attığı her adımda hemşehrileriyle... Devamı..

Işık Şener’ in Kaleminden Arsuz Üzerine

“ARSUZ’ A “DEĞER” VERİLSİN” Arsuz kentimiz turizmde beklenen sıçramayı bir türlü yapamıyor. Buna vizyon eksikliği, dünya görüşü yetersizliği veya yanlış meşgalelerden ötürü... Devamı..

Böyle Konser Görülmedi

İskenderun’ da Çocuk Konseri Damgasını Vurdu. İskenderun Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuvar’ ın da gerçekleşen ilk Çocuk Konseri okul öncesi öğrencilerle doldu taştı.... Devamı..

Karaağaçspor’dan İskenderunspor Açıklaması

Sosyal Medya’da yapılan provokasyonlara Arsuz Karaağaçspor’dan kınama mesajı geldi. Arsuz Karaağaçspor yönetiminden yapılan açıklama şöyle: “Sosyal Medya’da Kulübümüzün adını kullanıp sahte hesap açarak... Devamı..

Özçelik-İş Yeni Binası Yıkıma Başladı

Özçelik-İş Sendikası yeni binasının yapılması için start verdi. Süleymaniye mahallesinde bulunan Özçelik-İş Sendikası merkez şube binası daha modern bir bina yapılması için... Devamı..

Denizciler Spor Kompleksi Tamamlandı

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: DENİZCİLER SPOR KOMPLEKSİNİN YAPIMI TAMAMLANDI İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Denizciler’de yapılmakta olan spor kompleksinin yapımının tamamlandığını... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: