29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
1 Ekim 20:41
Yorum Yok
455
İskenderun Kültür Sarayı Bakımda

İskenderun Kültür Sarayı Bakımda

İskenderun Belediyesi Kültür Sarayı’nın bakım ve onarım çalışması yapılıyor. Kültür Sarayı’nda iç cephe sıva çalışması ve salon koltuklarının söküm çalışması devam ederken, boya ve yalıtım işine başlanacak.

saray         Geçtiğimiz ay ihalesi gerçekleştirilen İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, bakım ve onarım yapılması yapım işi kapsamında, Kültür Sarayı’nın salonunda deforme olan protokol koltukları ve yan koltuklar yenilenecek.

325 adet seyirci koltuğunun ise bozulan kumaşları yenilenerek, onarılacak. Salon bölümünün zemin halısı ve duvar aydınlatmaları yenilenecek. Sahnenin bozulan ahşap zemini daha uzun ömürlü, kaliteli, doğal ahşap parkeyle kaplanacak. Bakım, onarım ve boya çalışması yapılacak olan Belediye Kültür Sarayı, nezih bir hale getirilecek.

İskenderun Belediyesi Kültür Sarayı, geniş salonu, sahnesi, sahne arkasıyla İskenderun’da tiyatro, konser, toplantı, seminer gibi çok amaçlı etkinlikler için önemli bir hizmet veriyor.

Belediye Kültür Sarayı, okulların, sivil toplum örgütleri, kamu kurum ve kuruluşlarının resmi kutlama, anma programları ve etkinlikler için vazgeçilmez mekan olma özelliğini taşıyor.

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Kara Gün Dostu Abdülkerim Güven

AK Parti İskenderun ilçe başkanı Abdülkerim Güven yangından zarar gören bölge vatandaşlara destek çıktı. Başkan Güven yaptığı açıklamada; “AZGANLIK, SARISEKİ VE AKARCA’... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: