18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
1 Ekim 20:41
Yorum Yok
390
İskenderun Kültür Sarayı Bakımda

İskenderun Kültür Sarayı Bakımda

İskenderun Belediyesi Kültür Sarayı’nın bakım ve onarım çalışması yapılıyor. Kültür Sarayı’nda iç cephe sıva çalışması ve salon koltuklarının söküm çalışması devam ederken, boya ve yalıtım işine başlanacak.

saray         Geçtiğimiz ay ihalesi gerçekleştirilen İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, bakım ve onarım yapılması yapım işi kapsamında, Kültür Sarayı’nın salonunda deforme olan protokol koltukları ve yan koltuklar yenilenecek.

325 adet seyirci koltuğunun ise bozulan kumaşları yenilenerek, onarılacak. Salon bölümünün zemin halısı ve duvar aydınlatmaları yenilenecek. Sahnenin bozulan ahşap zemini daha uzun ömürlü, kaliteli, doğal ahşap parkeyle kaplanacak. Bakım, onarım ve boya çalışması yapılacak olan Belediye Kültür Sarayı, nezih bir hale getirilecek.

İskenderun Belediyesi Kültür Sarayı, geniş salonu, sahnesi, sahne arkasıyla İskenderun’da tiyatro, konser, toplantı, seminer gibi çok amaçlı etkinlikler için önemli bir hizmet veriyor.

Belediye Kültür Sarayı, okulların, sivil toplum örgütleri, kamu kurum ve kuruluşlarının resmi kutlama, anma programları ve etkinlikler için vazgeçilmez mekan olma özelliğini taşıyor.

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: