29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
15 Kasım 03:09
Yorum Yok
784
İskenderun Makus Talihinden Kurtulmalı

İskenderun Makus Talihinden Kurtulmalı

AK Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Filiz Özçörekçi, basına verdiği sabah kahvaltısında İskenderun, Hatay ve Türkiye gündeminden bahsetti. Temel konu Belediyecilik ve hizmet olan bu zaman zarfında İskenderun’ un yeni oluşan harita ve nüfus dağılımda Ak Parti’nin seçimleri alacağını vurgulayan Aday Adayı Özçörekçi, İskenderun’un makus talihini yenmesi için iktidarla buluşması gerektiğini söyledi.
Özçörekçi düzenlediği basın toplantısında, 11 yıllık AK Parti iktidarı sürecinde bir çok kez değişik makamlara aday olduğunu belirtti ve kısmet olmayan belediye başkan adaylığı ve milletvekilliğinden sonra bu dönem iddialı olduğunu söyledi. AK Parti’nin kadın siyasetçi konusunda hassas bir parti olduğunu belirten Özçörekçi, “kadın yapamaz” mantığını kabul etmediğinin altını çizdi.
Filiz Özçörekçi bir soru üzerine de, eğer belediye başkan adayı olmazsa Büyükşehir veya İskenderun belediye meclis üyeliği teklifini reddederek 2015 yılında yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olacağına dikkat çekti.
“AK PARTİ’ NİN İHTİSASI BELEDİYECİLİKTİR”
AK Parti’li belediyelerdeki hizmet akışı ve şehirlerdeki değişimin herkes tarafından net görüldüğüne dikkat çeken Özçörekçi, “İskenderun’a her baktığınızda onlarca yıldır hep aynı resim söz konusu. Hiçbir ilerleme ve değişim söz konusu değil. AK Parti belediyeciliğiyle buluşan şehirlerde ise bu tam tersi. Her gittiğinizde farklı bir gelişme ve değişimi görüyorsunuz. İskenderun’da da böyle bir değişim ve gelişimi bu topluma yaşatmak, kozmopolit olan bir şehirde kucaklaşmayı sağlamak için İskenderun’un AK Parti iktidarıyla buluşması çok önemli” dedi.filizoz

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: