18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
15 Kasım 03:09
Yorum Yok
721
İskenderun Makus Talihinden Kurtulmalı

İskenderun Makus Talihinden Kurtulmalı

AK Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Filiz Özçörekçi, basına verdiği sabah kahvaltısında İskenderun, Hatay ve Türkiye gündeminden bahsetti. Temel konu Belediyecilik ve hizmet olan bu zaman zarfında İskenderun’ un yeni oluşan harita ve nüfus dağılımda Ak Parti’nin seçimleri alacağını vurgulayan Aday Adayı Özçörekçi, İskenderun’un makus talihini yenmesi için iktidarla buluşması gerektiğini söyledi.
Özçörekçi düzenlediği basın toplantısında, 11 yıllık AK Parti iktidarı sürecinde bir çok kez değişik makamlara aday olduğunu belirtti ve kısmet olmayan belediye başkan adaylığı ve milletvekilliğinden sonra bu dönem iddialı olduğunu söyledi. AK Parti’nin kadın siyasetçi konusunda hassas bir parti olduğunu belirten Özçörekçi, “kadın yapamaz” mantığını kabul etmediğinin altını çizdi.
Filiz Özçörekçi bir soru üzerine de, eğer belediye başkan adayı olmazsa Büyükşehir veya İskenderun belediye meclis üyeliği teklifini reddederek 2015 yılında yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olacağına dikkat çekti.
“AK PARTİ’ NİN İHTİSASI BELEDİYECİLİKTİR”
AK Parti’li belediyelerdeki hizmet akışı ve şehirlerdeki değişimin herkes tarafından net görüldüğüne dikkat çeken Özçörekçi, “İskenderun’a her baktığınızda onlarca yıldır hep aynı resim söz konusu. Hiçbir ilerleme ve değişim söz konusu değil. AK Parti belediyeciliğiyle buluşan şehirlerde ise bu tam tersi. Her gittiğinizde farklı bir gelişme ve değişimi görüyorsunuz. İskenderun’da da böyle bir değişim ve gelişimi bu topluma yaşatmak, kozmopolit olan bir şehirde kucaklaşmayı sağlamak için İskenderun’un AK Parti iktidarıyla buluşması çok önemli” dedi.filizoz

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: