22 Eylül 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
13 Kasım 19:00
Yorum Yok
1607
POLİSTEN ÖĞRENCİLERE PROJELER

POLİSTEN ÖĞRENCİLERE PROJELER

Ticaret Sanayi Odası Konferans Salonunda, İskenderun Polisi, İskenderun Lisesi ile Şemsettin Mursaloğlu Lisesi 11. Ve 12. Sınıf öğrencileri ile bir araya geldi.

Güvenli Hayat – Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Destek ve Koruma Programı (ÇOGEP) öğrencilere gelecekte örnek teşkil edebilecek rol modellerle buluşturma projesi olarak uygulamaya konuldu. Bu projede ilk olarak yer alan İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz BAŞAR, öğrencilerle bir araya geldi. Hayatını, prensip, fikir ve çalışmalarını esprili dille anlatan Başar, öğrencileri ibret dolu hayat hikayesinin zaman ve mekanlarında geziye çıkardı.

Yer yer öğrencilere duygulu anlar yaşattı. Yer yer öğrencilerin ilgilerini toplamaları için kıssa ve fıkralarıyla öğrencilere nefis anlar yaşattı. Polislik mesleğinin beyaz gömlekle kömür taşımaya benzeten Başar, polisin halkın huzur ve güvenliğini sağlayan bir meslek olduğu için kutsal bir görevi olduğunu sözlerine ekledi. Konferansa katılan öğrenciler, konferansın çok faydalı geçtiğini belirterek Emniyet Müdürüne ve Toplum Destekli Polislere çok teşekkür ettiler.

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: