06 Aralık 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
13 Kasım 19:00
Yorum Yok
1752
POLİSTEN ÖĞRENCİLERE PROJELER

POLİSTEN ÖĞRENCİLERE PROJELER

Ticaret Sanayi Odası Konferans Salonunda, İskenderun Polisi, İskenderun Lisesi ile Şemsettin Mursaloğlu Lisesi 11. Ve 12. Sınıf öğrencileri ile bir araya geldi.

Güvenli Hayat – Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Destek ve Koruma Programı (ÇOGEP) öğrencilere gelecekte örnek teşkil edebilecek rol modellerle buluşturma projesi olarak uygulamaya konuldu. Bu projede ilk olarak yer alan İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz BAŞAR, öğrencilerle bir araya geldi. Hayatını, prensip, fikir ve çalışmalarını esprili dille anlatan Başar, öğrencileri ibret dolu hayat hikayesinin zaman ve mekanlarında geziye çıkardı.

Yer yer öğrencilere duygulu anlar yaşattı. Yer yer öğrencilerin ilgilerini toplamaları için kıssa ve fıkralarıyla öğrencilere nefis anlar yaşattı. Polislik mesleğinin beyaz gömlekle kömür taşımaya benzeten Başar, polisin halkın huzur ve güvenliğini sağlayan bir meslek olduğu için kutsal bir görevi olduğunu sözlerine ekledi. Konferansa katılan öğrenciler, konferansın çok faydalı geçtiğini belirterek Emniyet Müdürüne ve Toplum Destekli Polislere çok teşekkür ettiler.

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: