18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
3 Ağustos 01:27
Yorum Yok
1799
İskenderun Polisine Taltif Cezası!

İskenderun Polisine Taltif Cezası!

olayTürkiye  genelinde Gezi Parkı olayları sebebiyle sıkıntılı süreç yaşayan ülkemizde en ağır olaylardan birini de Hatay yaşadı. Antakya ve İskenderun’da Gezi Parkı olayları hala oturma eylemi olarak devam ediyor. Genellikle olayların yaşandığı şehirlerin bir çoğunda süresiz çalışan Emniyet mensupları ülke genelinde ve tabi Hatay genelinde Taltiflerle ödüllendirildi.

İskenderun’da Emniyet Teşkilatı’nın ve özellikle İskenderun’ da yaşanan büyük olayların mükafatı “O” Lira..

Tüm ilçe Emniyet mensuplarının Taltif(ikramiye) aldığı ve bunun Hatay geneline verildiği fakat İskenderun Emniyet görevlilerinin neden bu olaykapsam dışında tutulduğu merak konusu..

Biz Büyükşehir Gazetesi ve iskenderunpost.com olarak bu konu hakkında yetkililerden açıklama bekliyor düzeltilmesini istiyoruz. Türkiye geneli yaşanan bu olaylarda sağduyuyu elden bırakmayan ve sonuna kadar      sabreden İskenderun Polisi, en az İskenderun’a takviye gelen başka kentin polisine verilen taltifler kadar hakkettiğini düşünüyoruz. Bu sıkıntının giderileceği güne kadar basın olarak sonuna kadar takip edeceğimizi bildiririz.

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: