29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
3 Ağustos 01:27
Yorum Yok
1895
İskenderun Polisine Taltif Cezası!

İskenderun Polisine Taltif Cezası!

olayTürkiye  genelinde Gezi Parkı olayları sebebiyle sıkıntılı süreç yaşayan ülkemizde en ağır olaylardan birini de Hatay yaşadı. Antakya ve İskenderun’da Gezi Parkı olayları hala oturma eylemi olarak devam ediyor. Genellikle olayların yaşandığı şehirlerin bir çoğunda süresiz çalışan Emniyet mensupları ülke genelinde ve tabi Hatay genelinde Taltiflerle ödüllendirildi.

İskenderun’da Emniyet Teşkilatı’nın ve özellikle İskenderun’ da yaşanan büyük olayların mükafatı “O” Lira..

Tüm ilçe Emniyet mensuplarının Taltif(ikramiye) aldığı ve bunun Hatay geneline verildiği fakat İskenderun Emniyet görevlilerinin neden bu olaykapsam dışında tutulduğu merak konusu..

Biz Büyükşehir Gazetesi ve iskenderunpost.com olarak bu konu hakkında yetkililerden açıklama bekliyor düzeltilmesini istiyoruz. Türkiye geneli yaşanan bu olaylarda sağduyuyu elden bırakmayan ve sonuna kadar      sabreden İskenderun Polisi, en az İskenderun’a takviye gelen başka kentin polisine verilen taltifler kadar hakkettiğini düşünüyoruz. Bu sıkıntının giderileceği güne kadar basın olarak sonuna kadar takip edeceğimizi bildiririz.

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: