22 Eylül 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
2 Aralık 18:09
Yorum Yok
2252
İskenderun’da Mucizevi Bir Olay!

İskenderun’da Mucizevi Bir Olay!

İskenderun’da dünyaya gelen iki yüzlü kedi görenleri şaşırttı.

Serbest ticaretle uğraşan Davut Akgün’ün 8 yıldır baktığı ‘Ceylan’ adlı kedisinin dünyaya getirdiği 5 yavrudan biri iki yüzlü olarak doğdu. Kedinin doğum yaptığı sırada işte olduğunu belirten Davut Akgün, çocukların kendisini arayarak ‘Baba yavrulardan birinin iki ağzı, iki yüzü var’ demesi üzerine hemen eve geldiğini ve yavru kediyi görünce çok şaşırdığını söyledi.

Herkesin ilgisini çeken ikiyüzlü kediyi çocuklar ilgi ile izlerken anne kedi çevredeki ilgiden rahatsız olup halının üzerindeki yeni doğan dört yavruyu sırasıyla ağzına alarak gözden uzak yerlere götürüyor.

Bir süre önce ABD’nin Oregon Eyaleti’nde de iki yüzlü kedi dünyaya gelmiş, görenleri şaşırtmıştı. Uzmanlar, kedilerde nadir de olsa böyle bozukluklar görülebildiğini belirtiyorlar.

İŞTE FOTOĞRAFLAR:

 

iskenderun-da-cift-yuzlu-kedi

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: