06 Aralık 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
2 Aralık 18:09
Yorum Yok
2349
İskenderun’da Mucizevi Bir Olay!

İskenderun’da Mucizevi Bir Olay!

İskenderun’da dünyaya gelen iki yüzlü kedi görenleri şaşırttı.

Serbest ticaretle uğraşan Davut Akgün’ün 8 yıldır baktığı ‘Ceylan’ adlı kedisinin dünyaya getirdiği 5 yavrudan biri iki yüzlü olarak doğdu. Kedinin doğum yaptığı sırada işte olduğunu belirten Davut Akgün, çocukların kendisini arayarak ‘Baba yavrulardan birinin iki ağzı, iki yüzü var’ demesi üzerine hemen eve geldiğini ve yavru kediyi görünce çok şaşırdığını söyledi.

Herkesin ilgisini çeken ikiyüzlü kediyi çocuklar ilgi ile izlerken anne kedi çevredeki ilgiden rahatsız olup halının üzerindeki yeni doğan dört yavruyu sırasıyla ağzına alarak gözden uzak yerlere götürüyor.

Bir süre önce ABD’nin Oregon Eyaleti’nde de iki yüzlü kedi dünyaya gelmiş, görenleri şaşırtmıştı. Uzmanlar, kedilerde nadir de olsa böyle bozukluklar görülebildiğini belirtiyorlar.

İŞTE FOTOĞRAFLAR:

 

iskenderun-da-cift-yuzlu-kedi

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: