02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
29 Temmuz 02:23
Yorum Yok
1192
İskenderun’lu İşadamı İntihar Etti!

İskenderun’lu İşadamı İntihar Etti!

İskenderun’un tanınmış siması ve esnaflarından asansörcü Veysel Patlar işyerinde, kendini iple asmış bir şekilde çalışanları tarafından bulundu.
Mareşal Çakmak Caddesi üzerinde bulunan Asansör satışı, montajı ve servis işyerini, sabah erken saatlerde açmaya gelen çalışanları gördükleri manzara karşısında adeta şok oldu.

 
İşyeri sahibi Veysel Patlar’ı asılı olarak intihar etmiş bir şekilde bulan çalışanlar durumu polise bildirdi. İlçe Emniyet Müdürlüğü olay yeri inceleme ekipleri işyerinde asılı olarak bulunan Veysel Patlar’ın ilk belirlemelere göre intihar ettiği kanısına vardı.
Bu arada haberi alan ve olay yerine gelen işyeri sahibinin yakınları ile çalışanlar güçlükle teskin etmeye çalıştığı gözlendi. İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını tamamladıktan sonra, cenaze indirilerek, otopsiye gönderildi.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: