İskenderun’lu Teknik Adam, Ankaragücü Yolunda!

İskenderun’da doğup büyüyen ve İskenderunspor’da futbola başlayan tecrübeli teknik adam, Teknik Direktör arayışı içinde olan Ankaragücü’nün gündemine girdi.

 

2.Lig Kırmızı Grup’ta üst üste aldığı yenilgilerden sonra Hayati Soydaş’ın görevine son veren Sarı-Lacivertli yönetim, Öze dönüş projesi kapsamında eski futbolcularından Durmuş Ali Çolak, Serhat Güller ve İsmet Taşdemir’i gündemine aldı. İsmi geçen üç hocadan birinin göreve getirilmesine kesin gözüyle bakan Ankaragücü camiasında ön plana çıkan isim İskenderun’lu Durmuş Ali Çolak.

 

Ankaragücü ve Fenerbahçe’de de futbol oynayan Durmuş Ali Çolak, yine Teknik direktörlük kariyerine efsaneleştiği Ankaragücünde başlamıştı. Ardından bir çok takımı çalıştıran tecrübeli teknik adam, son olarak İskenderunspor’da görev yapmıştı.

 

Ayrıca Pazar günü 5 Temmuz Stadında oynanan İskenderun Demirçelikspor – Alanyaspor maçını tribünden izleyen Çolak’ın, Ankaragücü’nün 2 hafta sonra oynayacağı Alanyaspor hakkında notlar aldığı ve Alanyaspor’u izlemeye geldiği öğrenildi.

 

Durmuş Ali Çolak, aynı zamanda hocası istifa eden Payasspor 1975’in de gündeminde!

 

iskenderunlu-teknik-adam-ankaragucu-yolunda