İskenderun’lular ”Nuri Üysen” diyor!

İskenderun’da AK Parti’nin çok istediği Belediyeyi çok geniş halk kitlesi tarafından desteklenen İş Adamı Nuri Üysen’le kazanabileceği yolunda İskenderun’lular hemfikir…

İskenderun Basınınca da desteklenen hayırsever İşadamı Nuri Üysen’in AK Parti Genel Merkezince de uygun görülmesi halinde AK Partili yöneticilerince de destekleneceği ve vargüçleriyle çalışarak oy patlamasını gerçekleştirecekleri konuşuluyor.

Kararsız oyların AK Partiye yönelmesini sağlayacağı düşünülen Üysen’nin Başkan seçildikten sonra İskenderun’da mega projeler gerçekleştireceği ve İskenderun’u marka şehir haline getireceği belirtiliyor.

İskenderun’lular hiçbir hizmet vermeyen ve halkın sorunlarıyla ilgilenmeyen CHP’li Belediyenin artık AK Partinin yönetimine geçmesi gerektiğine inanıyor. Geçen yerel seçimde 3. parti çıkan AK Partinin mevcut oylarına yoksul halkın özellikle desteklediği Nuri Üysen’in oylarıyla Belediyeyi kazanmasına yeterli olduğu ifade ediliyor. Şimdi halk Nuri Üysen’in adaylığının açıklanmasını bekliyor.

 

Haber: Ayhan Altınterim (akfikir.com)