18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
31 Temmuz 15:05
Yorum Yok
2490
İskenderun’lular ”Nuri Üysen” diyor!

İskenderun’lular ”Nuri Üysen” diyor!

İskenderun’da AK Parti’nin çok istediği Belediyeyi çok geniş halk kitlesi tarafından desteklenen İş Adamı Nuri Üysen’le kazanabileceği yolunda İskenderun’lular hemfikir…

İskenderun Basınınca da desteklenen hayırsever İşadamı Nuri Üysen’in AK Parti Genel Merkezince de uygun görülmesi halinde AK Partili yöneticilerince de destekleneceği ve vargüçleriyle çalışarak oy patlamasını gerçekleştirecekleri konuşuluyor.

Kararsız oyların AK Partiye yönelmesini sağlayacağı düşünülen Üysen’nin Başkan seçildikten sonra İskenderun’da mega projeler gerçekleştireceği ve İskenderun’u marka şehir haline getireceği belirtiliyor.

İskenderun’lular hiçbir hizmet vermeyen ve halkın sorunlarıyla ilgilenmeyen CHP’li Belediyenin artık AK Partinin yönetimine geçmesi gerektiğine inanıyor. Geçen yerel seçimde 3. parti çıkan AK Partinin mevcut oylarına yoksul halkın özellikle desteklediği Nuri Üysen’in oylarıyla Belediyeyi kazanmasına yeterli olduğu ifade ediliyor. Şimdi halk Nuri Üysen’in adaylığının açıklanmasını bekliyor.

 

Haber: Ayhan Altınterim (akfikir.com)

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: