03 Aralık 2020 Perşembe
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
31 Temmuz 15:05
Yorum Yok
2610
İskenderun’lular ”Nuri Üysen” diyor!

İskenderun’lular ”Nuri Üysen” diyor!

İskenderun’da AK Parti’nin çok istediği Belediyeyi çok geniş halk kitlesi tarafından desteklenen İş Adamı Nuri Üysen’le kazanabileceği yolunda İskenderun’lular hemfikir…

İskenderun Basınınca da desteklenen hayırsever İşadamı Nuri Üysen’in AK Parti Genel Merkezince de uygun görülmesi halinde AK Partili yöneticilerince de destekleneceği ve vargüçleriyle çalışarak oy patlamasını gerçekleştirecekleri konuşuluyor.

Kararsız oyların AK Partiye yönelmesini sağlayacağı düşünülen Üysen’nin Başkan seçildikten sonra İskenderun’da mega projeler gerçekleştireceği ve İskenderun’u marka şehir haline getireceği belirtiliyor.

İskenderun’lular hiçbir hizmet vermeyen ve halkın sorunlarıyla ilgilenmeyen CHP’li Belediyenin artık AK Partinin yönetimine geçmesi gerektiğine inanıyor. Geçen yerel seçimde 3. parti çıkan AK Partinin mevcut oylarına yoksul halkın özellikle desteklediği Nuri Üysen’in oylarıyla Belediyeyi kazanmasına yeterli olduğu ifade ediliyor. Şimdi halk Nuri Üysen’in adaylığının açıklanmasını bekliyor.

 

Haber: Ayhan Altınterim (akfikir.com)

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: