18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
31 Ekim 15:43
Yorum Yok
1201
İskenderunspor Taraftarı Nihat Özdemir’e Öfkeli!

İskenderunspor Taraftarı Nihat Özdemir’e Öfkeli!

İskenderunPOST Haber Merkezini ziyaret eden İskenderunspor Taraftarları Nihat özdemir’e öfkelerini dile getirdi…

İskenderun Limanı’nı Nihat Özdemir’e ait Limak Holding’in almasıyla o dönem İskenderun ziyaretlerini sıklaştıran Özdemir; İskenderunspor’un içinde bulunduğu kötü durumun bu büyük kente hiç yakışmadığını ve kendi üstüne düşeni yapmaya hazır olduğunu dile getirmişti.

Nihat Özdemir’in bu sözlerle kendilerine umut dağıttığını fakat ardından hiç bir destekte bulunmadığını dile getiren İskenderunspor taraftarları, “Sn. Nihat Özdemir öyle sözler verdi ki, hepimiz tarifsiz mutluluk yaşadık. Her fırsatta İskenderunspor’a destek vereceğini ve bundan kimsenin şüphesi olmaması gerektiğini söylemişti. Fakat aradan geçen kısa zaman, bizi bu günlere getirdi. Şimdi İskenderunspor diye bir takım yok!” açıklamalarını yaptı.

BİZE SÖZ VERDİ, SİİRT’E YÖNETİCİ OLDU.

Nihat Özdemir’in kendilerine söz verdiğini, fakat ardından Siirtspor’a yönetici olduğunu belirten taraftarlar bu yüzden Özdemir’e kırgın olduklarını dile getirdi!

TESİS YAPILDI DA BİZ Mİ GÖRMEDİK?

Taraftarlar Tesis konusuyla ilgili, “İskenderunspor için altyapı’nın şart olduğunu, ve bu yüzden bir arsa bulduklarını söyleyen Özdemir, sosyal alanları olan güzel bir tesis yapmak istediklerini belirtmişti. Aradan uzun bir süre geçti. Acaba tesis yapıldı da biz mi görmedik diyoruz ara sıra. Keşke Sn. Özdemir bu vaatlerin hiç birini dile getirmeseydi. Yıllardır cefa çeken bu taraftar yine boynunu büker çekerdi cefasını” dedi.

EN AZINDAN BUNU YAPMASAYDI

Taraftarlar ayrıca “Liman’a yeni getirilen dev vinçlerin rengi sarı-lacivert yaptırıldı. Bu vinçler şehrin bir çok yerinden görünüyor, göze çarpıyor. İnanın en azından bu vinçleri, şehrin renkleri olan turuncu-mavi yapması bizlere büyük mutluluk yaşatırdı. İskenderun’da binlerce çocuk, binlerce genç turuncu-mavi ile yatıp kalkar. Ama yine de sağlık olsun diyoruz. Dediğimiz gibi, biz haksızlıklarla bu zamana geldik. Rabbim İskenderunsporumuz’un yardımcısı olsun” açıklamalarını yaptı…

nihat-ozdemir-e-taraftar-ofkesi

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: