05 Aralık 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
31 Ekim 15:43
Yorum Yok
1288
İskenderunspor Taraftarı Nihat Özdemir’e Öfkeli!

İskenderunspor Taraftarı Nihat Özdemir’e Öfkeli!

İskenderunPOST Haber Merkezini ziyaret eden İskenderunspor Taraftarları Nihat özdemir’e öfkelerini dile getirdi…

İskenderun Limanı’nı Nihat Özdemir’e ait Limak Holding’in almasıyla o dönem İskenderun ziyaretlerini sıklaştıran Özdemir; İskenderunspor’un içinde bulunduğu kötü durumun bu büyük kente hiç yakışmadığını ve kendi üstüne düşeni yapmaya hazır olduğunu dile getirmişti.

Nihat Özdemir’in bu sözlerle kendilerine umut dağıttığını fakat ardından hiç bir destekte bulunmadığını dile getiren İskenderunspor taraftarları, “Sn. Nihat Özdemir öyle sözler verdi ki, hepimiz tarifsiz mutluluk yaşadık. Her fırsatta İskenderunspor’a destek vereceğini ve bundan kimsenin şüphesi olmaması gerektiğini söylemişti. Fakat aradan geçen kısa zaman, bizi bu günlere getirdi. Şimdi İskenderunspor diye bir takım yok!” açıklamalarını yaptı.

BİZE SÖZ VERDİ, SİİRT’E YÖNETİCİ OLDU.

Nihat Özdemir’in kendilerine söz verdiğini, fakat ardından Siirtspor’a yönetici olduğunu belirten taraftarlar bu yüzden Özdemir’e kırgın olduklarını dile getirdi!

TESİS YAPILDI DA BİZ Mİ GÖRMEDİK?

Taraftarlar Tesis konusuyla ilgili, “İskenderunspor için altyapı’nın şart olduğunu, ve bu yüzden bir arsa bulduklarını söyleyen Özdemir, sosyal alanları olan güzel bir tesis yapmak istediklerini belirtmişti. Aradan uzun bir süre geçti. Acaba tesis yapıldı da biz mi görmedik diyoruz ara sıra. Keşke Sn. Özdemir bu vaatlerin hiç birini dile getirmeseydi. Yıllardır cefa çeken bu taraftar yine boynunu büker çekerdi cefasını” dedi.

EN AZINDAN BUNU YAPMASAYDI

Taraftarlar ayrıca “Liman’a yeni getirilen dev vinçlerin rengi sarı-lacivert yaptırıldı. Bu vinçler şehrin bir çok yerinden görünüyor, göze çarpıyor. İnanın en azından bu vinçleri, şehrin renkleri olan turuncu-mavi yapması bizlere büyük mutluluk yaşatırdı. İskenderun’da binlerce çocuk, binlerce genç turuncu-mavi ile yatıp kalkar. Ama yine de sağlık olsun diyoruz. Dediğimiz gibi, biz haksızlıklarla bu zamana geldik. Rabbim İskenderunsporumuz’un yardımcısı olsun” açıklamalarını yaptı…

nihat-ozdemir-e-taraftar-ofkesi

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: