İskenderunspor1967′ nin Hedefi BAL

Hatay Amatör Küme Süper Ligi Play-Off Karşılaşmalarında Heyecan Sürüyor

Hatay Amatör Küme Süper Ligi Play-Off karşılaşmaları dün İskenderun 5 Temmuz Stadyumu Dış Sahası ile Çekmece Belde Sahasında yapılan iki karşılaşmayla devam etti. İkinci hafta maçlarında, İskenderun derbisinde İskenderun Belediye Gençlikspor, İskenderunspor 1967 takımına 2-1 mağlup oldu. Defne 2013 Spor ise grup lideri olan Kuruyerköyüspor’u 2-0’la geçti.

Hatay Amatör Küme Süper Ligi Play-Off karşılaşmalarında ikinci hafta maçları dün oynandı. Play-Off maçlarının iddialı takımı İskenderunspor 1967 2’de 2 yaparak 6 puanla grup liderliğine yükseldi. İskenderunspor 1967, İskenderun 5 Temmuz Stadyumu Dış Sahasında İskenderun Belediye Gençlikspor ile karşılaştı. İskenderun derbisinde rakibini 2-1 mağlup eden İskenderunspor 1967 ikinci hafta sonunda puanını 6’ya çıkartarak grup liderliği koltuğuna oturdu.

Maç sonunda açıklama yapan İskenderunspor1967 Teknik Direktörü Halis Özipek: Maddi zorluklar içinde büyük fedakarlıklarla rakiplerini yenen, inanan oyuncularımı ve teknik kadromu kutluyorum. İskenderun Belediyespor karşısında sahada daha çok koşan, topa daha çok basan ve daha çok inanan bir takımdık. İnşallah BAL ligine çıkıp kentimizi burada temsil edeceğiz. Ben başta Başkanımız Bekir Tufan’ a, teknik kadroya ve inanan tüm futbolcularıma teşekkür ediyorum.” dedi.