27 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
29 Temmuz 18:02
Yorum Yok
322
İskenderunspor’da Şartlı Devam!

İskenderunspor’da Şartlı Devam!

İskenderunspor Kulüp başkanlığından bir süre önce istifa eden Nuri Üysen’in istifası kabul edilerek onursal başkanlığa getirilirken, kulüp yönetimi şartlı olarak yönetime karar devamı aldı.

 
İskenderunspor kulüp yönetim kurulu üyelerinin yaptığı toplantı sonucunda bir süre önce kulüp başkanlığı görevinden istifa eden Nuri Üysen’in istifasının kabülüne oy birliğiyle karar verilirken Nuri Üysen’in kulübün onursal başkanlığa getirilmesi kararı alındı.

 
Nuri Üysen’in de katıldığı toplantıda kendisini onursal başkan seçtikleri için kulüp yönetimine teşekkür etti. Üysen burada yaptığı açıklamada İskenderunspor’un yaşaması için önemli kararlar alındığına dikkat çekti.

 
Üysen kulübün yükünü bir kişiye taşıtmak yerine paylaştırma kararı aldık. İskenderun’da 20 tane iş adamını ayda 5 bin Türk lirası vererek kulübü yaşatmaya davet ediyoruz. Bu beş bin lira verecek 20 iş adamının öncülüğünü İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz yapıyor. İTSO adına ayda 5 bin lira vermeyi tahattüt ediyor. İkinci olarak da ben Nuri Üysen olarak her ay 5 bin lira vereceğim. Üçüncü olarak da Sedat Uysal her ay 5 bin lira vermeyi kabul ettiler. Kaymakam ve belediye başkanımızı ziyaret ederek kalan 17 iş adamını belirlemek üzere bir komite oluşturduk. 17 tane iş adamını İskenderunspor Kulübü’ne destek olmaya davet ediyoruz. Yönetim kurulu üyelerimiz bu taşın altına elini koymayı bu şartla kabul ettiler. Kalan 17 kişi belirlenir bu destek sağlanırsa yönetim kurulu görevine devam edecek ama yine duyarsızlık ve ilgisizlik olur da, 17 iş adamı bir araya gelip destek verilmez ise yönetim topluca istifa ederek, ilgili mercilere anahtarı teslim ederler. Ben de kulübün onursal başkanı olarak her zaman yanlarında olacağım. Bu arada daha önce istifalarını sunan Sait Deniz ve Müfit Tennioğlu’nun istifaları da yönetim kurulu kararı ile rededilmiştir. İskenderunspor için herkesin elini taşın altına koyma zamanı gelmiştir” dedi.

Bir Yorum Yazın

Diğer “SPOR ” Haberleri

İSKENDERUN 3.LİGDE

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI:İSKENDERUN SPOR FK HAYIRLI UĞURLU OLSUN-BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI’DAN İSKENDERUNSPOR MÜJDESİİskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”İskenderunspor FK kentimize hayırlı uğurlu... Devamı..

Iskenderun FK Grubu Belli Oldu

İSKENDERUN FK 3. LIG 2. GRUP FİKSTÜRÜ BELLİ OLDU. Işte 2020-2021 yılı... Devamı..

Lütfü Savaş’tan Önemli Açıklamalar

BAŞKAN SAVAŞ ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDUHatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 28 Temmuz Salı günü Beyzade FM’in canlı yayın konuğu.Hatayspor’un 53... Devamı..

HATAYSPOR SÜPER LİGDE

TFF 1. Lig’de Hatayspor şampiyon! Süper Lig’e yükselen ilk takım… TFF 1. Lig 33. haftasında aynı saatte başlayan 8 maç nefes kesen... Devamı..

İSTE’den Spor Ekonomisi Üzerine

COVID-19 Salgını Spor Ekonomisini Derinden Etkiledi! Koronavirüs Salgını tüm dünyada eğitim başta olmak üzere pek çok alanda köklü değişikliklere neden oldu ve... Devamı..

A.Karaağaçspor’dan Hodrimeydan

Arsuz Karaağaçspor ASKF Hatay il başkanı Öztürk ile sorunlar Hukuka yansıyacak. Yönetim Kurulu adına açıklamalarda bulunan İsa Berkyürek: İftira atmak kolay önemli... Devamı..

Başkan Tosyalı Çınarlı’da

BAŞKAN FATİH TOSYALI: ÇINARLI’YA ÇOK AMAÇLI SALON YAPILACAK -BAŞKAN FATİH TOSYALI’DAN ÇINARLI’YA ÇOK AMAÇLI SALON MÜJDESİ İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun... Devamı..

Hatay Masa Tenisinde Başarı

Hatay Gençlik ve Spor masa tenisi antrenörü Özlem Sevinçli Şahin Hatay adına masa tenisi yarışmasında derece elde edildiğini açıkladı. Antrenör Şahin; “22-23... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: